BESTUURSMEDEDELINGEN
RESERVE SHIRTS
Afschrijven: vrijdagavond tussen 19.00 en 19.30 uur bij
Jan Pelsma, tel. 23 32 64
AFC 8 - GOLD STAR 5, bijeen: 9.30 uur AFC
Scheidsrechter: Lagestee
Opstelling: bekend (12) Toevoegen: Nooder, Bruins, Slot
Afschrijven: vrijdagavond tussen 20.00 en 20.30 uur bij
Peter Roosenschoon, tel. 73 35 71
DWG 6 - AFC 9, bijeen: 10.30 uur AFC
Opstelling: bekend (12) Toevoegen: Kumas
Afschrijven: vrijdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur bij
Peter Overdiek, tel. 64 28 07
AFC 10 DCG 12, bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: onderling regelen
Opstelling: bekend (12 Westen: zie AFC 6
Afschrijven: vrijdagavond tussen 20.00 en 21.00 uur bij
Rik de Boer, tel. 023 - 28 73 83
SP. CL. WEST 9 - AFC 11, bijeen: 10.30 uur AFC
Opstelling: bekend (16)
Afschrijven: vrijdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur bij
Rob Groenteman, tel. 17 81 12
AFC 12 - PANCRATIUS 13, bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: L.D. Susan
Opstelling: bekend (13)
Afschrijven: Peter Roosenschoon, tel. 73 35 71
DCG 14 - AFC 13, bijeen: 9.30 uur DCG
Opstelling: bekend (11) - Toevoegen: A. Reddering, van
Dijk, Krol (alleen deze week)
Afschrijven: Paul Koster, tel. 023 - 24 51 66
PROGRAMMA 18 OKTOBER 1981
NIET BESCHIKBAAR
ten Brink, Gianotten, J. van Leeuwen, Linszen, H. Vel-
lenga, de Wit, Steinvoorte, v. Dijk, v. Soomeren, v. Straten,
Groenteman, Wielinga
KBV 2 - AFC 5, bijeen: 11.00 uur AFC
Scheidsrechter: H. Zijlstra
Opstelling: bekend (14)
Afschrijven: zie 11/10
AFC 6 - OSDORP 2, bijeen: 13.30 uur AFC
Scheidsrechter: W.E. Waas
Opstelling: bekend (14)
Afschrijven: zie 11/10
AGS/OLYMPUS 2 - AFC 7, bijeen: 11.30 uur AGS/Olympus
Scheidsrechter: P. Vis
Opstelling: bekend
Afschrijven: zie 11/10
AFC 8 - P&T 4, bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: Lagestee
Opstelling: bekend (14)
Afschrijven: zie 11/10
SDZ 5 - AFC 9; bijeen: 9.00 uur AFC
Opstelling: bekend (15)
Afschrijven: zie 11/10
AFC 10 - SPORT 3, bijeen: 9.30 uur AFC
Scheidsrechter: onderling regelen
Opstelling: bekend (13)
Afschrijven: zie 11/10
BUITENVELDERT 7 - AFC 11, bijeen: 14.00 uur B'vel.
Opstelling: bekend (17)
Afschrijven: vrijdagavond tussen 20.00 en 20.30 uur bij
Peter Roosenschoon, tel. 73 35 71
AFC 12 - SCHINKELHAVEN 5, bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: L.D. Susan
Opstelling: bekend (14)
Afschrijven: zie 11/10
VESPUCCI 7 - AFC 13, bijeen: 9.30 uur Vespucci
Opstelling: bekend (12)
Afschrijven: zie 11/10
ZATERDAGVOETBAL
Onderstaand het programma voor zaterdac 10 oktober en
zaterdag 17 oktober.
Voor de laatste maal maakt het Bestuur aan alle leden
(d.w.z. vanaf de Veteranen tot en met de F-Pupillen)
bekend, dat u in uw voetbaltas te allen tijde een UNI
WIT SHIRT (ZONDER ENIGE RECLAME) bij u dient
te hebben.
Onze groundsman, Leo, mag aan niemand meer shirts af
geven!!!
Breng hem dus niet in verlegenheid.
Indien u geen shirts bij u heeft, dupeert u uw medespe
lers en AFC.
Indien een elftal in het geheel niets bij zich heeft, loopt
u de kans dat de wedstrijd niet doorgaat.
Werk dus allen mee.
Het Bestuur
PROGRAMMA ZATERDAG 10 OKTOBER
NECTAS - AFC, 14.30 uur; bijeen: 13.15 uur AFC of 13.45
uur Nectar
Leiders: H.H. G&G grensrechter: M. Berman
Uitgen. worden: Boyenk, R. en H. Hompes, d'Ollyslager,
Kikkert, Disselkoen, Quint, Sandberg, v. Doesburg, Otsen,
Akkerman, Wijnand, Timmerman
Afschrijven: bij Hans Slaap, tel. 45 70 18
AFC 2 - AMSTELVEEN 8, 14.30 uur; bijeen: 14.00 uur AFC
Uitgen. worden: Landman, Baarschers, v.d. Bergh, Bu-
rink, Evers, Knijf, Ridderikhoff, Stroker, Tromp, Witte-
veen. Beverwijk, v. Dijk, Parson
Afschrijven: bij Bob v.d. Bergh, tel 42 02 17
AFC 3 - WA 5, 14.30 uur; bijeen: 14.00 uur AFC
RESERVE SHIRTS MEENEMEN
Uitgen. worden: de Boer, Bouman, Brouwer, Cohen, Crou-
wel, de Graaf, Saueressig, Snelleman, Verwoerd, v. Dantzig,
Böhne, v.d. Valk, Bogaers
Afschrijven: bij Ron Böhne, tel. 71 11 61 of 83 31 33
N.B.: Slaap, v. Gelder, Amesz, Oostra, v. Dantzig, Visser,
v. Zutphen
7