11/10 - DWS-AFC, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur veld 4
Leiding: Hr. Henneman/Weerman
18/10 - AFC vrij - zie B6
Opstelling: Gallenkamp, Koefoed, Titsing, Klein, der: En
ting^. Duis, B. Duis, P. Keizer, Langedijk, Kuijt, Last,
Gortzak, Tellinga
DWS 3-2/AFC 3-0
11/10 - AFC 2 - BL. WIT 2, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur
veld 3
Leiding: Hr. Schröder/v.d. Ruit; scheidsrechter: Hr. Kins-
bergen
18/10-AFC 2-DCG 2; 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur
veld 3
Leiding: Hr. Schröder/v.d. Ruit; scheidsrechter: Hr. Kaiser
Opstelling: R.de Graaf, Nagel, Heisterkamp, J. Bollen, Schro
der, de Boer, B. Last, v.d. Ruit, Freijters, F.v.d. Graaf, Weg
loop, Oudt
AFC 2, 3-4/BI. Wit 4-3/DCG 2-2
11/10 DWS 3 - AFC 3, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur, veld 4
Leiding: Hr. Schafer
18/10 - VOLEWIJCKERS 3 - AFC 3, 10.00 uur; bijeen:
9.00 uur, veld 4
Leiding: Hr. Schafer
Opstelling: v.d. Vegte, Crouwel, B. Bleeker, Abascal, Woer
deman, Mathijse, T. Janse, Schafer, Ramon, de Metz, van
Marle, Carmiggelt
AFC 3-6/DWS 3-2/Volewijckers 3-2
11/10-AFC 4-DCG 4, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur
veld 4
Leiding: Hr. Leemans; scheidsrechter: P.v.d. Bork
18/10 - AFC 4 - VOLEWIJCKERS 4, 10.00 uur; bijeen:
9.00 uur, veld 2
Leiding: Hr. Leemans; scheidsrechter: Hr. Kinsbergen
Opstelling: Nieuwenhuis, P. Leemans, A. Leemans, D.
Bleeker, Janus, Polak, Piersma, van Loon, Wiebenga, Hon-
nebier, Elias, Arian, F. Harrems
AFC 5-8/DCG 3-2/Volewijckers 4-1
11/10 - RAPIDITAS 4 - AFC 5, 12.00 uur; bijeen: 11.00
uur, veld 2
Leiding: Hr. Reddering/Etty
18/10 - ZEEBURGIA 4 - AFC 5, 13.15 uur; bijeen:
12.15 uur, veld 2
Leiding: idem
Opstelling: Oei, Moree, Etty, den Ottolander, Tokkie,
Reddering, Veen, Bakhuizen, Spiegelenburg, Minor, Schroe-
der. Vorst
Rapiditas 4-4/Zeeburgia 4-4/AFC 3-0
11/10 - AFC 6 - ROOD WIT/A 5, 10.00 uur; bijeen:
9.30 uur, veld 4
Leiding: v.d. Wal/Moerkerk; scheidsrechter: Kaiser
18/10 - AFC 6 - ZEEBURGIA 5, 13.15 uur; bijeen: 12.45
uur, vele' 3
Leiding: idem; scheidsrechter: P.van Bork
Opstelling: Kruyswijk, Moerkerk, Nieuwland, v.d. Wal,
v.d. Wal, Bos, Pierangeli, Schipper, Muradin, Ladendorff,
de Ruiter, Smit, v.d. Blink
AFC 2-2/Rood Wit 1-2/Zeeburgia 2-1
11/10- BUITENVELDERT 4 - AFC 7, 10.00 uur; bijeen:
9.15 uur, veld 3
Leiding: n.o.t.k.
18/10 - PANCRATIUS 3 - AFC 7, 12.00 uur; bijeen:
11.00 uur, veld 4
Leiding: n.o.t.k.
Opstelling: v.d. Kieft, Niehe, v.d..Berg, v.d. Hoorn, v.d.
Vinden, R. Harrems, den Drijver, E. Bollen, Lüske, Fröh-
lich, lanowitz, Wich
Buitenveldert 2-4/Pancratius 3-0/AFC 1-0
AFSCHRIJVINGEN:
ZIE MEDEDELINGEN VAN DE JEUGDCOMMISSIE
SCHEIDSRECHTERSSCHEMA JUNIOREN D, E EN F
10/10 D JUNIOREN SCHEIDSRECHTER
AFC 1 -JHK, 12.00 uur Hr. L. Vonk
AFC 7 - Swift 3, 10.00 uur M.v.d. Meent
17/10 D JUNIOREN
AFC 1 - KBV 1, 12.00 uur Hr. Smith
AFC 2-BI. Wit 2, 11.00 uur B.v.d.Jagt
AFC 3-ZSGO 2, 11.00 uur M.v.d. Meent
10/10 E JUNIOREN
AFC 4 - B'veldert, 11.00 uur M.v.d. Meent
AFC 6 - Neerlandia 2, 11.00 uur B.v.d. Jagt
17/10 E JUNIOREN
AFC 2 - DCG 1, 10.00 uur Hr. Smith
10/10 F JUNIOREN
AFC 1 - SDW 1, 10.00 uur B.v.d.Jagt
AFC 1 -SLTO 1, 11.00 uur D. Bijlsma
17/10 F JUNIOREN
AFC 1 - de Spartaan 1, 10.00 u. M.v.d. Meent
AFC 1 - SLTO 111.00 uur Hr. Croiset
OPSTELLINGEN D JUNIOREN VOOR 2 WEKEN
BESTUURSMEDEDELINGEN
RESERVE SHIRTS
Voor de laatste maal maakt het Bestuur aan alle leden
(d.w.z. vanaf de Veteranen tot en met de F-Pupillen)
bekend, dat u in uw voetbaltas te allen tijde een UNI
WIT SHIRT (ZONDER ENIGE RECLAME) bij udient
te hebben.
Onze groundsman, Leo, mag aan niemand meer shirts af
geven!!!
Breng hem dus niet in verlegenheid.
Indien u geen shirts bij u heeft, dupeert u uw medespe
lers en AFC.
Indien een elftal in het geheel niets bij zich heeft, loopt
u de kans dat de wedstrijd niet doorgaat.
Werk dus allen mee.
Het Bestuur
10/10 AFC - JHK (Bekerwedstrijd), 12.00 uur, bijeen:
11.30 uur, veld 1
Leiding: Hr.v. Ommeren; scheidsrechter: Hr. L. Vonk
17/10 AFC - KBV, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur, veld 1
Leiding: idem; scheidsrechter: Hr. Smith
Opstelling: M. Boering, L. Boering, Buskens, Bollen, Euwes,
Keizer, Lüske, Merkenstein, v. Ommeren, Tier, v. Bruggen,
18/10 reserve: den Drijver 17/10 reserve: v. Eerde
10/10 - BUITENVELDERT 2 - AFC 2 (Bekerwedstrijd),
10.00 uur; bijeen: 9.15 uur
11