L. Heidoorn wordt ingedeeld van de B-commissie naar
de A-commissie bij de C-D selectie.
PROGRAMMA ZONDAG 20 SEPTEMBER 1981
AFC (01) - UNITAS (14), 14.30 uur;
Leider: S.v. Gelder (0263), coach: D. Peters; verzorger:
K. Grosze Nipper; scheidsrechter: B.C.M. Kempers (2191),
grensrechters: L.Th.v. Zanten (1382) en K. Besemer (1024)
TAS INPAKKEN!
AFC 2 (01) - SDW 2 (14), 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur
AFC
Leider: K. Baarschers (0021), scheidsrechter: H.W. Steusel
(1313); grensrechter: R.v. Dijk (2442)
Uitgenodigd voor 1e en 2e worden: Bergsma, Bijlsma, v.
Dord, Gehring, Geluk, Headly, Th. Husers, Kottman,
Leeuwarde, Rachmann, Seunke, Meijer, v. Aken, Broeck-
huysen. Houtkamp, Lambrecht, Lassooy, Leeser, Parsser,
Sandberg, Sulsters, Verburg, Hulst, Ketellapper, Thomas,
Uchtman
PANCRATIUS 2 (06) - AFC 3 (07), 12.00 uur; bijeen:
10.30 uur AFC
Leider: F.v.d. Bor (0098); scheidsrechter: H.J. Reinhart (1261)
Uitgenodigd worden: Berman, Eiting, Hoohenkerk, M. Huis
man, R. Husers, W. Husers, Huyssoon, Kuipers, Benvindo,
Rooze, R.v.d. Zwan, Heidoorn, Ackerman
DCG 3 (06) - AFC 4 (07), 12.00 uur; bijeen: 10.30 uur
AFC
Leider: P.v.d. Heijdt (0339); scheidsrechter: J.P.C. Leering
(1197)
Uitgenodigd worden: Berrier, den Braven, Gerth, Huigen,
D. Huisman, R. Huisman, Laarhoven, Leloux, Mulder,
Schot, Swaab, Wijnen, Kalmthout, Seunke
Niet beschikbaar: Vlieger, ten Neijenhuis, de Ridder, Rie-
der, Janssen, Cohen, Hamme, T.v.d. Zwan
Afschrijven: donderdag a.s. tussen 21.00 en 21.30 uur bij
E.C., tel. 44 55 75
MEDEDELINGEN B-KOMMISSIE
BESTUURSMEDEDELING
Hierbij delen wij alle AFC-ers mede, dat met ingang
van 23 september de Schakel éénmaal inde veertien
dagen zal verschijnen.
WEGGEBLEVEN ZONDER BERICHT DD 13/9/1981
Koedijk, deze speler wordt 2 wedstrijden niet opgesteld
en dient kontakt op te nemen met de B-Kommissie
(Peter Roosenschoon, tel. 73 35 71)
PROGRAMMA ZONDAG 20 SEPTEMBER 1981
NIET BESCHIKBAAR:
Belderink, Bierman, ten Brink, v. Caspel, Gianotten, Kam-
stra, v. Laar, Lagestee, J.v. Leeuwen, Linszen, Nooder,
Osterop, Parson, Sprenger, Stoppelman, H. Vellenga, Ver
wijst, Wahab, Witzenhausen, Titsing, Beumer, Dukker,
Polak, v. Soomeren sr. Steinvoorte
AFC 5 - RODA '23 3; bijeen: 13.45 uur AFC
Hoffschlag, R. de Vries, P. Magielsen, R. Brouwer, v. Wa-
veren, v. Zweden, Geurts, Rooseman, Overdiek, Verheijden,
Johannesen, Anderiesen, L. Hekster,
zie AFC 8: v. Soomeren jr, Oderkerk
Afschrijven: vrijdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur bij
de Heer T. Bouter, tel. 72 33 28
P&T 2 - AFC 6, bijeen: 10.30 uur AFC
Opstelling: bekend - Heidoorn: zie A-Kommissie
Scheidsrechter: J.G. Hoogeveen
Afschrijven: vrijdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur bij
de Heer Handgraaf J., tel. 44 92 58
AFC 7 - BUITENVELDERT 2; bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: R. Hovener
Opstelling: bekend
Afschrijven: vrijdagavond tussen 19.00 en 19.30 uur bij
Jan Pelsma, tel. 23 32 64
DCG 10 - AFC 8, bijeen: 9.00 uur AFC
v. Troost, Bouw, v. Buuren, Drenkelford, N. Hekster,
Keizer, B. Magielsen, A. van Leeuwen, v.d. Weide, de Wit,
v. Soomeren jr. Oderkerk, v. Latenstein
Zie AFC 5: Anderiesen, L. Hekster
Zie AFC 13: Gamelkoorn
Afschrijven: vrijdagavond tussen 20.00 en 20.30 uur bij
Peter Roosenschoon, tel. 73 35 71
AFC 9 - OSDORP 5, bijeen: 9.30 uur AFC
Scheidsrechter: onderling regelen
P. Overdiek, Didier, Fröhlich, M. de Jong, v. Haatten,
Polman Tuin, Hotting, Neugarten, Nelissen, Kohen, Swalef,
v. Hemessen, Krul
Afschrijven: vrijdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur bij
Peter Overdiek, tel. 64 28 07
WILSKRACHT 9 - AFC 10, bijeen: 18.00 uur Wilskracht
Let op! Vrijdagavond
Opstelling bekenc!
Krul: zie ook AFC 9
Worm, Nieuwenhuis, den Os: zie ook AFC 11
Afschrijven: uiterlijk donderdagavond bij Rik de Boer,
tel.023 -28 73 83
AFC 11 - ROMBOUT 4, bijeen: 14.00 uur AFC
Slot, Flam, Groenteman, Rooth, Lambers, v.d. Brink,
Scheffers, da Silva Curiel, Sarfaty, de Haas, F. de Vries,
Worm, Nieuwenhuis, den Os
Afschrijven: vrijdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur bij
Rob Groenteman, tel. 17 81 12
LIJNDEN 7 - AFC 12, bijeen: 14.00 uur Lijnden
Opstelling: bekend (14)
Afschrijven: vrijdagavond tussen 20.00 en 20.30 uur bij
Peter Roosenschoon, tel. 73 35 71
AFC 13 - SPORTCLUB WEST 11, bijeen: 9.30 uur AFC
Scheidsrechter: R. Akkerman sr.
v. Straten, Brandenburg, Geluk, Knoppers, P. Koster,
Mulder, Nesenberend, Springer, Willemse, J. van Dijk,
v. Duyvenbode, Swart, Gamelkoorn
Afschrijven: bij PaulKoster, tel. 023 - 24 51 66
PROGRAMMA ZONDAG 27 SEPTEMBER 1981
Schellingwoude 2 - AFC 5 12.00 uur
AFC 6 - Sloterpark 2 14.30 uur
AGT2-AFC7 12.00 uur
AFC 8 - APGS 3 14.30 uur
Aristos 8 - AFC 9 12.00 uur
6