.-SCHAKEL
DE A. F
c
c
ïiÊïSffËiÈËÊÊÊSÈëÈM
1895
ligging der terreinen
Dit is de Schakel die komt binden.
De oude club aan d'oude vrinden.
61e jaargang
verschijnt wekelijks
Secretariaat: C.A. van Caspel
O. Heldringstraat 184
1066 XZ Amsterdam
Tel.: 17 29 84
2 september 1981
nr 26
Redakteur: Karei Brand
Tulpenburg 59
1181 NL Amstelveen
Tel.: 45 61 40
Het bestuur geeft met diep leedwezen kennis van het over
lijden van de heer
Henk Janus H.C. zn
in leven lid der vereniging,
en van mevrouw
Molly de Vries-Raaijen
Wij betuigen onze innige deelname aan de naaste families.
UITSLAGEN 25, 27 en 30 AUGUSTUS
AFC - Ajax 2 2-7
ALPHEN TOERNOOI
AFC - Olympia (6) 2-1
AFC-Huizen 4-4
Junioren A
S'woude 2 - AFC 4 6-2
PROGRAMMA ZATERDAG 5 SEPTEMBER
14.30 uur: Beursbengels - AFC 4 (vr.sch.)
14.30 uur: AFC (Zat) 1 - OZK (3), 2e veld (res. sh.)
12.30 uur: DCG 2 - AFC (Zat) 2 (32), 5e veld
14.30 uur: AFC (Zat) 3 - de Meer 6 (38), 3e veld (res. sh.)
15.00 uur: AFC Vet. - Kon U.D. Vet
PROGRAMMA ZONDAG 6 SEPTEMBER
14.00 uur: Alkmaarse Boys - AFC (vr.sch.)
14.00 uur: AFC 2 - ZVV 2 (vr.sch.)
12.00 uur: AFC 3 - HMS 2 (118), H.V. (comp!)
14.30 uur: AFC 5 - Diemen 2 (112), 1e veld
12.00 uur: JHK 2 - AFC 6 (113), 1e veld
14.30 uur: AFC 7 - DWS 5 (212), 2e veld
14.30 uur: Herenmarkt 6 - AFC 8 (411), 1e veld
14.30 uur: AFC 9 - DVOS 3 (415), 3e veld
14.00 uur: Neerlandia 4 - AFC 10 (417), 2e veld
14.30 uur: AFC 11 - Rivalen 5 (423), 4e veld
14.30 uur: Swift 4 - AFC 12 (425), 3e veld
10.00 uur: AFC 13 - DEVO '58 4 (428), 1e veld
Junioren A
10.00 uur: AFC - Herenmarkt/A (500 B), H.V.
12.00 uur: DWV 2 - AFC 2 (503), 4e veld
10.00 uur: AFC 3 - Swift 2 (513), 2e veld
14.30 uur: Volewijckers 4 - AFC 4 (525), 3e veld
10.00 uur: AFC 5 - Rapiditas 3, 4e veld
Junioren B
10.00 uur: AFC - Zeeburgia (6013e veld
10.00 uur: Buitenveldert 2 - AFC 2 (614), 3e veld
12.00 uur: AFC 3 - Buitenveldert 3 (627), 4e veld
12.00 uur: Spartaan 2 - AFC 4 (628), 2e veld
12.00 uur: AFC 5 - Buitenveldert 4 (630), 3e veld
12.00 uur: Rapiditas 3 - AFC 6 (6313e veld
Junioren C
12.00 uur: AFC - Spartaan (701), 2e veld
14.30 uur: DWS 2 - AFC 2 (714), 4e veld
13.15 uur: AFC 2 - DWV 3 (726), 4e veld
10.00 uur: Oriënt 3 - AFC 4 (728), 3e veld
12.00 uur: AFC 5 - Volewijckers 5 (731), 1e veld
12.00 uur: OVVO 2 - AFC 6 (733), 2e veld
13.15 uur: AFC 7 - Sp. Zuid 3 (734), 1e veld
DCG Herenmarkt - Ookmeer, Troelstralaan
JHK Spartaan - Eendracht, Corn. Outshoornstr.
Neerlandia - Riekerhaven, Anth. Fokkerweg
Swift - Olympiaplein
DWV- Elzenhagen, Buikslotermeerdijk t/o Krijtmolen
Volewijckers - Buiksloterbanne, Baron de Couber-
tinlaan bij Noord-Hollandsch Kanaal