IÉ
lerr
i ij- l;
Betreft: "Ton Janus-tournooi" voor A2-, 81. en C1-juniorenteaas, zondag 23-8-1981, sportpark "Escapade" te Aastelveeri.
- AANVAN6: 10.30 uur; prijsuitreiking ca. 16.30 uur.
PROGRAMMA
veld
11.05 uur:
12.15 uur:
13.25 uur:
14.35 uur:
15.45 uur:
A - j u n 2
A.F.C. - Baronie
Baronie - Blauw Wit
Blauw Wit - R.K.A.V.I.C.
Achilles*12 Quick
R.K.A.V.I.C. - A.F.C.
PROGRAMMA B.jun. 1
10.30 uur:
11.40 uur:
12.50 uur:
14.00 uur:
15.10 uur:
Quick -
Achilles'12
A.F.C. - R.K.A.V.I.C.
8aronie - A.F.C.
R.K.A.V.I.C. - Quick
Baronie - Achilles'12
wüd_4
Blauw Wit - Quick
Achilles'12 - A.F.C.
A.F.C. - Quick
R.K.A.V.I.C. Baronie
Achilles'12 - Blauw Wit
^eld_4
Baronie - R.K.A.V.I.C.
Blauw Wit - Achilles'12
Quick - Blauw Wit
Blauw Wit Baronie
Quick - A.F.C.
jveld^
R.K.A.V.I.C. - Achilles'12
Quick - R.K.A.V.I.C.
Achilles'12 Baronie
Blauw Wit - A.F.C.
Quick - Baronie
jvelhH^
A.F.C. - Blauw Wit
Baronie - Quick
Achilles'12 - R.K.A.V.I.C.
A.F.C. - Achilles'12
R.K.A.V.I.C. - Blauw Wit
PROGRAMMA
veld 2
10.30 uur:
11.05 uur:
11.40 uur:
12.15 uur:
12.50 uur:
13.25 uur:
14.00 uur:
14.35 uur:
15.10 uur:
15.45 uur:
C j u n 1
Achilles'12 - A.F.C.
Quick R.K.A.V.I.C.
Achilles'12 - Baronie
Blauw Wit - R.K.A.V.I.C.
Achilles'12 Quick
A.F.C. - Blauw Wit
Quick - Baronie
A.F.C. - R.K.A.V.I.C.
Blauw Wit - Qtiick
R.K.A.V.I.C. - Achilles'12
veld 6
10.30 uur: Baronie - Blauw Wit
11.50 uur: A.F.C. Quick
13.00 uur: Baronie - R.K.A.V.I.C.
14.10 uur: Achilles'12 - Blauw Wit
15.20 uur: A.F.C. - Baronie
TOELICHTING
Oe wedstrijden duren
2 x 12i «inuten.
Zonder rust wordt
van doel gewisseld.
Er wordt ook niet
getosst: de teaas
die in het program
■a het eerst ge—
noead worden neaen
de beginschop en
verdedigen tijdens
de eerste helft van
de wedstrijd de doe
len aan clubhuis
zijde.
De aet een uitroepteken
geaerkte C—juniorenteaas heb
ben na de betreffende wedstrijd
geen tussenronde, aaar aoeten
daarna wéér spelen (die aan
sluitende wedstrijd begint ov»>
rigens 10 ainuten later dan de
andere wedstrijden van de aan
sluitende ronde, zodat er 20
ainuten pauze is voor zo'n
elftal). De aet een apostrofe
geaerkte C-juniorenteaas
hebben na de betreffende wed
strijd twee tussenronden pauze.
Er worden prijzen uitgereikt aan de tournooiwinnaar (de vereniging die aet haar
drie elftallen tesaaen de aeeste punten haalt) en aan de poulewinnaars. Bij ge
lijk eindigen beslist het doelsaldo; is ook dat gelijk, dan wordt de beslissing
verkregen door strafschoppen.
Er wordt ook nog gestreden om een "penalty-bokaal": na iedere wedstrijd neaen vijf spelers van elk teaa een straf
schop op het doel van de tegenstander van de juist gespeelde wedstrijd. Deze strafschoppen kunnen ook aeetellen
bij bovenbedoelde beslissing, wanneer verenigingen of elftallen aet gelijk puntentotaal en doelsaldo eindigen.
Het elftal dat het snelst na het beginsignaal van een wedstrijd sooort, ontvangt een versnapering.
Alle tournooideelneaers ontvangen tenslotte een herinneringsvaantje.
En dan hopen we aaar op een leuk tournooi aet goed weer.
ZONDAG 23 AUGUSTUS 1981
A1
AFC - KBV (terrein DWS); bijeen: 12.00 uur bestuurskamer
Hr. v. West maakt opstelling bekend na training.
A2
TOERNOOI RKAVIC; bijeen: 9.45 uur AFC terrein
Leiding: Hr. M.R. Flulshoff
Uitgenodigd worden: Bierman, Bieshaar, Jochems, Lan-
zing, Flulscher, P. Veenhuis, Hulshoff, G.v.d. Klaauw,
van 't Hof, Verhaaff, Rogge, Kohlmann, Honingh
A3
DWS 3 - AFC 3, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur AFC terrein
Leiding: Hr. Woldringh
Uitgenodigd worden: Bruning, Woldringh, Tromp, Kuit,
v.d. Reis, Kreuger, Donker, Philips, Verduin, Verduin,
H. de Wijs, Ritz, J. Jansen, Th. v. Dam
DINSDAG 25 AUGUSTUS 1981
UW A1 - AFC A1, 18.30 uur
Hr. v. West maakt vertrektijd en opstelling bekend
B JUNIOREN
VRIJDAG 21 AUGUSTUS OM 18.15 uurbijeen: 17.45
AFC. B1, 2, 3 - PURMERSTEIJN B1, 2, 3
v. Alem, P. Bakker, Bertolini, Blankestein, P. Eveleens,
Euwes, de Graaf, Henneman, Kiks, Honsdrecht, de Jager,
Keizer, v.d. Klaauw, Krak, Le Grand, Stradmeijer, Tijster
man, Weerman, v. Zweden, Lansberg, H. de Wit, Schuur
man, v. Ommeren, Speelrmn
B3
Druif, Haverbus, Kostense, Wijnschenk, Tiedink, Gyrath,
J. Balk, D. Biilsma, H. Fröhlich, Geldof, v. Mourik, Soo-
mers. Speer, Pirangeli, M. de Wijs
AFBELLEN: donderdag 20.8 tussen 18.00 en 18.30 uur
ZONDAG 23 AUGUSTUS TOERNOOI RKAVIC (Zie
Schakel), bijeen: 9.15 uur
R. Stefels, maakt bekend wie worden uitgenodigd (na de
wedstrijd van vrijdag)
WOENSDAG 26 AUGUSTUS
AFC B2, 3 - DWS B2, 3 om 19.00 uur; bijeen: 18.30 uur
Elftallen worden vrijdag na de wedstrijd bekend gemaakt.
VRIJDAG 28 AUGUSTUS
AFC 81, 2 - ZEEBURGIA B1, 2
Ze selectie
14