PROGRAMMA VRIJDAG 21.8 en ZONDAG 23.8
DCG TOERNOOI VOOR HET 1e ELFTAL
ZATERDAG 22.8 AFC 2 - KENNEMERLAND 1
ZONDAG 23.8 MONNICKENDAM TOERNOOI VOOR
AFC COMB.
1c connotitifwp'ccnd voor do Senioren vanaf 5° elftal on do Joti/rdo.lffcnllon op 5 on 6 snntcml'icr
Kimlo connotitio is .'-onland in hot: vookond van S on o moj. 10f. 21 fun i 3. Ion stopnon on f U anril
Goon pro'.ramma vrordt vast "o;; to J d in hot wookond 26/2 7 doc,2/3 jan'82, 10 en 11 april pasen
Toernooien moron worden -ospoold voor Junioren vanaf Ifj/ll mei ,rnr>i1 len vanaf 1 mei
llorindoli.n - van .Ton.' dol ft al len kan nlaai.svini
Kindstand van ".'.VT,'' al ftal len wordt ho.mald door aantal nuntcti on doel .'.nldp rtl H V
Indien punt en en doelsa ldo "-olijk vol-.!. hos.1.issin"\.,odstri je'
na 'i comoetitiovoclstri jdon. u. /p-l B. 0
deej saKlfi m *1 V ^JlrsG
0Ó7d1 Chris Schröder
VETERANEN
Uitslagen 16.05.1981 Olympia (Gouda) Toernooi
AFC - Victoria 1-1
AFC - Olympia 0-0
AFC-Kon. HFC 0-1
AFC verliest na strafschoppen van Olympia
AFC - Hercules 1-0
AFC eindigde hierdoor als zevende
Victoria werd toernooi-winnaar
Uitslagen 16.08.1981 EDO (Haarlem) Toernooi
AFC-ADO 1-0
AFC-Kon. HFC 4-1
finale: AFC - EDO 1-2
AFC eindigde hierdoor als tweede
EDO werd toernooi-winnaar
Zaterdag 29.08.1981 BLACK DEVILS TOERNOOI
(Nieuw Vennep)
Opening 10.00 uur eerste wedstrijd 10.30 uur
poule A: AFC - HVV - Quick (H) - Victoria
poule B: Black Devils - DIOS - Kon. HFC - VOC
Prijsuitreiking: 16.15 uur
Wedstrijden 2x15 minuten
Zaterdag 15.09.1981 vriendschappelijk: AFC - Kon. UD
Zaterdag 12.09.1981 vriendschappelijk, bijv. Robur Veloci-
tas/ Be Quick/ Quick (N) of Wilhelmina
Aanvang Veteranencompetitie: 19.09.1981
BLACK DEVILS - AFC
26.09: AFC - Quick - 3.10: AFC - VOC - 10.10: Kon.
HFC - AFC - 17.10: AFC - Hercules - 31.10: HVV - AFC
14.11AFC - Kampong 21.11: Concordia - AFC
28.11AFC - HBS - 12.12: AFC - Victoria
Gaarne eventuele verhinderingen tijdig opgeven aan Fred
Bergman 01807 - 1 94 15. Verder wordt verzocht de vete-
ranenbijdrage voor de eerste competitiehelft 1981/1982
van f 50,- over te maken op postgiro 488076 t.n.v.
drs J.F.T. Bergman
Leider: F.v.d. Bor, bijeen: 08.45 uur AFC
1e wedstrijd aanvang: 10.00 uur Reserveshirt meenemen!
Uitgenodigd worden: Ackerman, Benvindo, Berman,den
Braven, Eiting, Huyssoon, M. Huisman, R. Huisman, R.
Husers, W. Husers, ten Neijenhuis, Rooze, R.v.d. Zwan,
R ieder
ZONDAG 23.8 AFC COMB. - ZVV COMB., 12.00 uur;
bijeen: 11.00 uur AFC
Leider: P.v.d. Heijdt
Uitgenodigd worden: Berrier, Gerth, Huygen, D. Huisman,
Ketellapper, Laarhoven, Leloux, Lassooy, J. Seunke, Swaab,
Vlieger, Wijnen
DINSDAG 25.8 AFC 1 - AJAX C, 18.30 uur
WOENSDAG 26.8 AFC COMB - WVHEDW 2, 19.00 uur
bijeen: 18.00 uur AFC
DONDERDAG 27.8 AFC 1 - ALPHEN TOERNOOI
Voor het programma van 25, 26 en 27.8 worden de spelers
door de heer Peters mondeling uitgenodigd.
Spelers die op bovengenoemde data verhinderd zijn, dienen
dit aan de heer Peters te melden, tel. 023 - 31 47 04
MEDEDELINGEN B-COMMISSIE
PROGRAMMA ZONDAG 23 AUGUSTUS
FLOREANTTOERNOOI
Bijeen: 10.00 uur Floreant, Hoogeveenseweg, Boskoop
v. Caspel, Elias, Fritzsche, Janus, Mathijse, Mienstra, Nie-
he, de Nobel, v. Raalte, Ringe, Roosenschoon, Swart, Ga-
melkoorn. Knoppers, Polak, Willemse, Geluk, v. Straten,
Susan
Afschrijven: Peter Roosenschoon, tel. 73 35 71
ZEEBURGIA A en B - AFC A en B
Bijeen: 11.00 uur; Zeeburgia, Kruislaan
Drenkelford, v.d. Weide, Anderiessen, v. Buuren, Akker
man, v. Hemessen, Kamstra, Keizer, Lagestee, A.van
Leeuwen, B. Magielsen, den Os, Parson, Scheffer, Da Silva
Curiel, v. Troost, de Wit, Worm, Blok, de Boer, v. Bork,
v. Broekhuizen (2x), Bronwasser, Gianotten, v.d. Glas,
A. Kahn, de Kok, Nieuwenhuis, J. Vellenga, Wielinga,
v. Haaften, Krul, H. Vellenga
Afschrijven: vrijdagavond tussen 20.00 en 21.00 uur bij
Rik de Boer, 023 - 28 73 83
PROGRAMMA WOENSDAG 26 AUGUSTUS
Zandvoortmeeuwen A en B - AFC A en B
Bijeen: 17.30 uur AFC grote parkeerplaats
COMBINATIE A
Th. Bouwhuijs, H. Oderkerk, F. Rooseman, T. Stroker,
R. Brouwer, R. Gans, J. Geurts, Hoffschlag, G. Johanne-
sen, J. van Leeuwen, P. Magielsen, M. Overdiek, Verheijden,
v. Waveren, v. Zweden, R. de Vries
Afschrijven: vrijdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur bij
de Heer T. Bouter, tel. 72 33 28
COMBINATIE B
L. Heidoorn, D. van Lattenstein, S. Bierman, Jüch, v.d.
Bold, Eleveld, v.d. Elsken, Handgraaf, N. Hekster, L. Hek
ster, Lopuhaa, Ludwig, v. Pol, Pos, Tjon a Ten, Ooink
Afschrijven: vrijdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur bij
de heer J. Handgraaf, tel. 44 92 58
12