PROGRAMMA DONDERDAG 2 APRIL
ROOD WIT 2 - AFC 3, 18.30 uur; bijeen: 17.30 uur
Leiding: Hr. Woldringh/Verwijst; scheidsrechter; Hr. B.
Carbone
Zie opstelling zondag 29.3. 1981
Aangevuld met Roedema en Vlessing
OPSTELLINGEN B JUNIOREN
AFC - BLAUWWIT, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur AFC
terrein, veld 3
Leiding: Hr. R. Henneman/C. Weerman; scheidsrechter:
Hr. K. Middelkog
Uitgenodigd worden: Bierman, Gudde, R. Holthaus, Hul-
scher, v.d. Jagt, Jansen, Kiks, Lanzing, V/D MEENT,
Peeper, E. Veenhuis, P. Veenhuis, Wiersma
AFC 2 - DCG 2, 10.00 uur; bijeen: 09.15 uur AFC terrein
veld 4
Leiding: Hr. M.R. Hulshoff; scheidsrechter: NN
Uitgenodigd worden: BIESHAAR, v.d. Broek, Honsdrecht,
I. Hulshoff, P. Jochems, B.v.d. Klaauw, G.v.d. Klaauw,
Kisoor, R. Krak, Kutschenreuter, Le Grand, Bertolini,
Rogge
Bieshaar: zie ook A2
LET OP INGAAN ZOMERTIJD
AFC 3 is vrij
Kreuger: zie A1Bertolini zie B2, Stradmeier, Honingh,
de Wijs, Philips, M. Verduin, S. Verduin zie allen A4,
Rogge zie B2
AFC 4 is vrij!
DWV 5 - AFC 5, 14.30 uur; bijeen: 13.15 uur AFC terrein
veld 5
Leiding: Hr.de Jager/Balk; scheidsrechter: Hr. F.J. Engel
Uitgenodigd worden: Balk, Geldof, v.d. Graaf, de Groot,
DE JAGER, Kappel, Mathijsen, Nieuwland, Lüske, Roede-
ma, Somers, Teiwes, Roland
AFC 6 - RKAV 2, 12.00 uur; bijeen: 11.15 uur AFC ter
rein, veld 4
Leiding: Hr. Boer; scheidsrechter: Hr. A. Kaiser
Uitgenodigd worden: Boer, Bijlsma, Cohen, HENNEMAN,
de Langen, v. Mourik, Nagel, Speer, v. Leeuwen, Schroor,
Samardzic, Veling, Oldenburger, Illy, Rijnders, Stokvis
Niet beschikbaar: Fröhlich
AFSCHRIJVINGEN:
ZIE MEDEDELINGEN VAN DE JEUGDCOMMISSIE
OPSTELLINGEN C JUNIOREN
DCG - AFC, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur AFC terrein,
veld 1
Leiding: Hr. Klein; scheidsrechter: Hr. A.J.v. Dee
Uitgen. worden: v. Alem, Bakker, Euwes, Gortzak, Klein,
Koefoed, Langedijk, Maass, Titsing, Tijsterman, Weerman,
v. Zweden
Zie ook inhaalprogramma op donderdag 2 april
RODA '23 2 - AFC 2, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur AFC
terrein, veld 3
Leiding: Hr. Haverbus
Uitgen. worden: Druif, den Enting, de Graaf, Haverbus,
Keizer, Kostense, Last, Leering, Tellinga, v.d. Vegte, Wijn
schenk
AFC3 - UITHOORN 3, 10.00 uur; bijeen: 09.15 uur AFC
terrein, veld 3
Leiding: Hr. Bollen/Schröder; scheidsrechter: Hr. Kaiser
Uitgen. worden: Bleeker, de Boer, Bollen, B. Duis, J. Duis,
Freijters, Heisterkamp, v.d. Ruit, Schroder, Speelman,
Tiedink, de Jong
RKAVIC 3 - AFC 4, 13.15 uur; bijeen: 12.15 uur AFC
terrein, veld 3
Leiding: Hr. v.d. Graaf
Uitgen. worden: Y. Carmiggelt, Duveen, v.d. Graaff, Gyrath
Lepeltak, Levy, de Metz, Nagel, Nieuwenhuis, Polders,
Oei, Vorst, Wiebenga
WTO 1 - AFC 5, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur AFC terrein
veld 2
Leiding: Hr; Tiggeloven
Uitgen. worden: Bakhuizen, Bakker, S. Carmiggelt, Honne-
bier, Hoogeboom, Luiks, Rijnsburger, Snow, Thiel, Tiggel
oven, de Vries, v. Zutphen
AFC 6 - GEUZENVELD 2, 10.00 uur; bijeen: 09.30 uur
AFC terrein, veld 2
Leiding: Hr. Leemans/Piersma;scheidsrechter: Hr. Rimini
Uitgen. worden: Abram, Arian, Gimbrère, v. Hacht, Janus,
de Kruijff, Leemans, Nikkelsburg, Piersma, Spiegelenburg,
v.d. Woerdt, de Wijs
Ook zaterdag spelen tegen Pupillen D1, zie programma
D-Pupillen.
VDO 4 - AFC 7, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur AFC terrein
veld 1
Leiding: Hr. Werner
Uitgen. worden: Bossert, Duister, Hazewinkel, Janse,
Kamp, v.d. Kieft, Kothuis, Leeuwenburgh, Marx, Paulzen,
v. Weeren, Werner
AFC 8 - NEERLANDIA 2, 10.00 uur; bijeen: 09.30 uur
AFC terrein, veld 1
Leiding: Hr. Henneman;scheidsrechter: Hr. Versteeg
Uitgen. worden: Beerling, Elias, Klasen, Ladendorff,
Nieuwland, Ramon, Saddal, Schipper, Seljee, v.d. Wal
AFSCHRIJVINGEN:
ZIE MEDEDELINGEN VAN DE JEUGDCOMMISSIE
OPSTELLINGEN C JUNIOREN DONDERDAG 2 APRIL
AFC - BLAUW WIT, 18.30 uur; bijeen: 17.45 uur AFC
terrein, veld 1
Leiding: Hr. Klein; scheidsrechter: Hr. Kaiser
Uitgen. worden: v. Alem, Bakker, Euwes, Gortzak, Klein,
Koefoed, langedijk, Maass, Titsing, Tijsterman, Weerman
v. Zweden
AFSCHRIJVINGEN:
ZIE MEDEDELINGEN VAN DE JEUGDCOMMISSIE
OPSTELLINGEN D PUPILLEN
AFC 1 - AFC JUN. C6, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur AFC
terrein, veld 1
Leiding: Hr. Schafer; scheidsrechter: hr. B.v.d. Jagt
Abascal, Bollen, Gallenkamp, v. Marle, Mathijse, Schafer,
Wegloop, Woerdeman, Crouwel, Leemans, Greven, Last,
Janse Wit Shirt
14