B4 is vrij!
14.30 uur: DWV 5 - AFC 5 (630), 5e veld
12.00 uur: AFC 6 - RKAV 2 (632), 4e veld
Junioren C
10.00 uur: DCG - AFC (701), 1e veld
12.00 uur: Roda '23 2 - AFC 2 (714), 3e veld
10.00 uur: AFC 3 - Uithoorn 3 (721), 3e veld
13.15 uur: RKAVIC 3 - AFC 4 (729), 3e veld
12.00 uur: WTO - AFC 5, 2e veld
10.00 uur: AFC 6 - Geuzenveld 2 (732), 2e veld (res. sh.)
10.00 uur: VDO 4 - AFC 7 (733), 1e veld
10.00 uur: AFC 8 - Neerlandia 2 (736), 1e veld
PROGRAMMA DONDERDAG 2 APRIL
18.30 uur: Germaan 4 - AFC 9 (415), 1e veld
18.30 uur: SLTO 6 - AFC 10 (419), 1e veld
18.30 uur: Rombout 6 - AFC 11 (431), 2e veld (1/4)
18.30 uur: AFC 12 - RKAVIC 15 (434), 3e veld (res. sh.)
18.30 uur: AFC 14 - Oriënt 8 (435), 2e veld
Junioren A
18.30 uur: Rood Wit/A 2 - AFC 3 (511), 5e veld
Junioren C
AFC - Blauw Wit (7011 e veld
LIGGING DER TERREINEN
R A V - Middenmeer, Kruislaan bij Middenweg
Neptunus - Abraham van Stolkweg, Rotterdam
U V V - Sportpark J.C. Verthoren, Utrecht
Voorland - Middenweg
P T SLTO- Ookmeer, Troelstralaan
KBV Schinkelhaven - Riekerhaven, Anth.
Fokkerweg
HRVC Rombout De Germaan - De Een
dracht, Corn. Outshoornstraat
DWV - Elzenhagen, Buikslotermeerdijk t/o Krijtmolen
Swift - Olympiaplein
DCG SLTO - Ookmeer, Troelstralaan
R o d a 2 3 - Noorddammerweg, Amstelveen
RKAVIC - Escapade, Amstelveen
VDO- Sportlaan, Uithoorn
Rood Wit/A - De Weeren, einde Volendammerweg
A j a x Middenweg
Blauw Wit - Sportpark Sloten, Sloten
Buitenveldert - De Boelelaan
WTO - Sportpark Overamstel, Jan Vroegopsingel via
Utrechtse Brug rechtsaf Amstel volgen.
VETERANEN
ZATERDAG 28 MAART: Thuis tegen KLM
Aanvang: 15.00 uur
Uitgenodigd worden: alle veteranen
Gaarne op tijd afschrijven bij Fred Bergman, tel. 01807
1 94 15 of 1 50 51
ZATERDAG, 4 APRIL: Kampong uit.
PROGRAMMA ZONDAG 29 MAART 1981
NEPTUNUS - AFC, 14.30 uur; tijd van samenkomst wordt
door de heer Peters bekend gemaakt.
Leider: S.v. Gelder; coach: D. Peters; verzorger: K. Grosze
Nipper; scheidsrechter: G. Hulsbosch; grensrechters:
G. Petrelchia en P.v. Driel
UW 2 - AFC 2, 11.30 uur; bijeen: 09.45 uur AFC
Leider: K. Baarschers; scheidsrechter: H.C.v. Gooi; grens
rechter: Roy van Dijk
AFC 3 (06) - HMS 2 (03), 12.00 uur;bijeen: 11.00 uur AFC
Leider: R. Mathijse; scheidsrechter: C. Nagel (1224)
Uitgenodigd worden: v. Weldam, Uchtman, Berrier, D.
Huisman, Hulst, W. Husers, Kaiser, Kuipers, Laarhoven,
Stolp, T.v.d. Zwan, R.v.d. Zwan, E. Seunke, Swaab
AFC 4 (07) - BLAUW WIT 3 (02), 14.30 uur; bijeen: 13.30
uur AFC
Leider: P.v.d. Heijdt;scheidsrechter: P.M. Roosendaal II
(1270)
Uitgenodigd worden: Berman, Eiting, Gans, Huigen, M. Huis
man, R. Huisman, Krak, Mulder, ten Neijenhuis, Rauch, Rie-
der, de Vries, Wijnen, J. Seunke, R. Husers
AFC 5 - P T 2, 14.30 uur; bijeen: 13.00 uur AFC bestuurs
kamer
Leider: T. Bouter; scheidsrechter: W. Tates
Uitgenodigd worden: Akkerman, Brouwer, Gezelius, Jo-
hannesen, Machielsen, Overdiek, Verheijden, v. Waveren,
v. Zweden, Ooink, Bouw, Hoffschlag, Wijnand, v. Leeuwen
A.S. WEEKEND GAAT DE ZOMERTIJD IN.
DE KLOK EEN UUR VOORUIT ZETTEN EN EEN UUR
MINDER SLAPEN, DAT IS DE KONSEKWENTIE.
Niet beschikbaar: Wolffgramm, Cohen, Hamme, Schot,
Geurts
Afschrijven: a.s. donderdag tussen 21.00 en 21.30 uur bij
E.C., tel. 44 55 75
MEDEDELINGEN ELFTALCOMMISSIE B
LET OP: Programma 29/3 en 1/4 en 2/4 in dit bulletin!
NIET BESCHIKBAAR:
L. Hekster, Hesseling, Osterop, Coorengel, Susan, Schef-
fer, Lambers, Sarfaty, Weber, Lagestee, van Troost, Linders,
Sprenger, van Haaften, van Dijk, R. Mathijse, Gianotten
PROGRAMMA ZONDAG 29 MAART 1981
VOORLAND 3 - AFC 6, bijeen: 14.00 uur Voorland
Scheidsrechter: R. Koning
Opstelling: bekend
Afschrijven: bij J. Pelsma op vrijdagavond tussen 19.00
en 19.30 uur, tel. 23 32 64
P T 3 - AFC 7, bijeen: 13.00 uur AFC
Scheidsrechter: S. Koekoek
Opstelling: bekend
Afschrijven: bij J. Handgraaf, tel. 44 92 58
Zie 2 april: Handgraaf (AFC 9) en Hekster (AFC 14)
AFC 8 - OOKMEER 3, bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: onderling regelen
v d. Pouw Kraan, v.d. Weide, Drenkelford, Kuipers, van
Moerkerk, Plemper, Linszen, Gamelkoorn, Bonnet, Last,
Beumer, de Haas, van Duyvenbode, Titsing
Afschrijven: bij G. van Caspel op vrijdagavond tussen 19.00
en 19.30 uur, tel. 17 29 84
Zie 2 april: v.d. pouw Kraan (AFC 9) - van Moerkerk
(AFC 9 - Plemper (AFC 12) - Drenkelford (AFC 12) -
v.d. Weide (AFC 12 - Gamelkoorn (AFC 14
11