BLAUW WIT PINKSTER TOERNOOI
5/6-8/6 1981
RESULTATEN VAN HET AFGELOPEN WEEKEND
PROGRAMMA ZONDAG 29 MAART
de Ricky, een switchende (water-) Geuzen voorhoede en
z'n eigen 'zenuwen'-goalie.
Ook tegen de storm in vangen we de Geuzenvelders goed en
resoluut op, vooral dankzij de waterdragers op het midden
veld, Rob, Diederik en Johan. 't Is maar goed dat Lodewijk
buiten het veld zo rustig is, want zijn inzet en aktieradius
van vanmiddag is ongekend.
Door vlak voor tijd twee maal flitsend op te treden weet
ik de beloofde nul te handhaven, daarbij gesteund door
Andy als latex (lees: laatste) man. Na het laatste fluitsig
naal hebben we dubbel geklopt; de coach op z n schouder
en de gastheren op punten.
Voor twee punten knokken en ze pakken was het parool.
De teamgeest maakte dat waar. Houden zo, want we zijn
er nog lang niet!
En tot slot: Johans haast na afloop kwam door de afwe
zigheid van z'n vader!
Tot volgende week.
Frans C. Jüch
STAND PER 23-03-1981
Geuzenveld 3
AFC 7
ZSGO 3
WMS 3
SP. Noord
Ouders op uw medewerking wordt gerekend.
Wij, AFC, willen Luton Town adopteren.
Wie kan één of meerdere engelse jongens tijdens de Pink
sterdagen huisvesten
Uw aanmeldingen kunt u opgeven aan Bert Overdiek,
tel. 64 28 07.
Meldt u direct om teleurstellingen te voorkomen.
Flet Bestuur
De C1 voetbalde afgelopen zondag tegen Volewijckers.
Het stormde en regende om half drie toen beide elftal
len aantraden voor de aftrap.
AFC voetbalde de eerste helft tegen de stormachtige wind
in. Het ging goed de eerste tien minuten ondanks de wind
kwamen we veelvuldig op de helft van Volewijckers, daarna
moesten de AFC-ers voor storm en regen en Volewijckers
terug op eigen helft. Een vrije trap van de Volewijckers
resulteerde met behulp van de wind tot een doelpunt.
Na de rust viel AFC stormachtig aan, maar de ballen gin
gen door de wind gedragen te hard. In de twintigste minuut
werd Patrick op de rand van het strafschopgebied onregle
mentair afgestopt.
Ronnie verzilverde de kans, hetgeen tevens de eindstand
was. 1 -1Uit de laatste 4 wedstrijden zijn 5 punten gehaald.
Jongens ga zo door.
De vlaggen ist
17-29
17-28
17-26
16-21
14-15
zaterdag 21 maart
AFC - NAO 0-2
AFC2-V&V6 1-0
Pancratius 5 - AFC 3 5-3
Veteranen
AFC-HVV
Pupillen D
AFC - Swift
Arsenal - AFC 4
BI. Wit 2-AFC 3
AFC 5 - Arsenal 2
AFC 6 - Abcoude 3
AFC 7 - KBV 6
Pupillen E
Osdorp - AFC 3
Arsenal - AFC 4
B'veldert - AFC 5
AFC 7 - B'veldert 4
Pupillen F
AFC - B'veldert
ZRC-AFC2
AFC 4 - Osdorp
KBV 3 - AFC 5
0-4
3-0
3-0
0-2
1-1
Abc.n.o.
0-1
1-1
1-1
1-3
0-2
0-5
5-1
4-0
0-0
zondag 22 maart
AFC-CVV
AFC 2 -RCH2
AFC 3 - Zw.Vooruit 2
AFC 4 - ADO '20 3
AFC 5 - Meerboys 2
Geuzenv. 3 - AFC 7
AFC 8 - Nautilus 5
WMS 5 - AFC 9
Sloterpark 5 - AFC 10
AFC 12 - Marathon 4
Swift 8 - AFC 13
AFC 14 - Martinus 13
Junioren A
Rood Wit/A - AFC
DWS2 -AFC 2
Junioren B
AFC-SDW
AFC 2 -DWV2
Herenm. 3 - AFC 3
herenm. 4 - AFC 4
WA 5 - AFC 5
AFC 6 -NEA 2
Junioren C
Volewijckers - AFC
DWV 3 - AFC 2
AFC 3 - NFC 3
RKAVIC 3 - AFC 4
AFC 6 - Rood Wit/A5
1-1
2-1
2-1
0-5
2-2
0-1
1-3
3-3
1-11
0-6
1-7
1-3
0-1
4-1
2-0
1-1
4-2
0-4
1-2
3-1
1-1
1-0
3-3
4-3
7-0
PROGRAMMA ZATERDAG 28 MAART
14.30 uur: AFC (Zat) 1 - PVWA (6), 1e veld
14.30 uur: AFC (Zat) 2 - PVWA 2 (32), 2e veld
12.00 uur: RAV 2 - AFC (Zat) 3 (39), 1e veld
15.00 uur: AFC (Vet.) - KLM, 3e veld
PUPILLEN: zie bij opstellingen!
14.30 uur: Neptunus - AFC (Hoofdklasse A 001)
11.30 uur: UW 2 - AFC 2 (116)
12.00 uur: AFC 3- HMS 2 (118),
14.30 uur: AFC 4 - Blauw Wit 3 (121)
14.30 uur: AFC 5 - P&T 2 (112), 1e veld
14.30 uur: Voorland 3 - AFC 6 (2112e veld
14.30 uur: P&T 3 - AFC 7 (216), 1e veld
14.30 uur: AFC 8 - Ookmeer 3 (411), 3e veld
14.30 uur: KBV 5 - AFC 9 (415), 2e veld
12.00 uur: HRVC 5 - AFC 10 (419), 1e veld
14.30 uur: AFC 11 - AGS/Olympus 4 (4312e veld
AFC 12 is vrij!
10.00 uur: Schinkelhaven 5 - AFC 13 (437), 1e veld
14.30 uur: AFC 14 - Rood Wit 14 (435), 4e veld (res. sh.)
Junioren A
14.30 uur: DWV - AFC (501), 2e veld
14.30 uur: Swift - AFC 2 (504), 1e veld
12.00 uur: AFC 3 - SNA (511), 1e veld
12.00 uur: AFC 4 - Sloterpark 2 (528), 2e veld
Junioren B
12.00 uur: AFC - Blauw Wit (601), 3e veld
10.00 uur: AFC 2 - DCG 2 (614), 4e veld
B3 is vrij!
10