v. Mourik, Nagel, Speer, v. Leeuwen, Schroor, Samardzic,
Veling, Illy, Rijnders, Stokvis
Niet beschikbaar: Fröhlich, Oldenburger, Bijlsma
AFSCHRIJVINGEN:
ZIE MEDEDELINGEN VAN DE JEUGDCOMMISSIE
OPSTELLINGEN C JUNIOREN
DWV - AFC, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur AFC terrein
veld 2
Leiding: Heer Klein; scheidsrechter: Hr. v.d. Elsken
Uitgen. worden: v. Alem, Bakker, Euwes, Gortzak, Klein,
Koefoed, Langedijk, Maass, Titsing, Tijsterman, Weerman,
v. Zweden
RKAVIC 2 - AFC 2, 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur AFC
terrein, veld 3
Leiding: Hr. Haverbus
Uitgen. worden: Drijf, den Enting, de Graaf, Haverbus,
Kampstra, Keizer, Kostense, Leering, Tellinga, v.d. Vegte,
Wijnschenk
AFC 3 - GEUZENVELD, 12.00 uur;bijeen: 11.15uur
AFC terrein, veld 3
Leiding: Hr. Bollen; scheidsrechter: Hr. Kaiser
Uitgen. worden: Bleeker, de Boer, Bollen, B. Duis, J. Duis,
Freijters, Heisterkamp, Speelman, Tiedink, v.d. Ruit,
Nagel
VOLEWIJCKERS 4 - AFC 4, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur
AFC terrein, veld 2
Leiding: Hr. v.d. Graaf
Uitgen. worden: Y. Carmiggelt, Duveen, v.d. Graaf, Gyrath,
Lepeltak, Levy, de Metz, Nieuwenhuis, Polders, Oei, Vorst,
Wiebenga
AFC 5 - SLOTERDIJK 2, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur
AFC terrein, veld 3
Leiding: Hr. Tiggeloven; scheidsrechter: Hr. Eveleens
Uitgen. worden: Bakhuizen, Bakker, S. Carmiggelt, Honne-
bier, Hoogeboom, Luiks, Rijnsburger, Snow, Thiel, Tiggel
oven, de Vries, v. Zutphen
AFC 6 - RIVALEN 2, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur AFC
terrein, veld 4
Leiding: Hr. Leemans/Piersma; scheidsrechter: Hr. Ver
steeg
Uitgen. worden: Abram, Arian, Gimbrère, Janus, de Kruijff,
Leemans, Nikkelsburg, Piersma, Spiegelenburg, v.d. Woerdt,
de Wijs
DEVO '58 2 - AFC 7, 13.15 uur; bijeen: 12.15 uur AFC
terrein, veld 1
Leiding: Hr. Werner
Uitgen. worden: Bossert, Hazewinkel, Janse, Kamp, v.d
Kieft, Kothuis, Leeuwenburg, Marx, Paulzen, v. Weeren,
Werner
AFC 8 - ROMBOUT 2, 13.15 uur; bijeen: 12.45 uur AFC
terrein, veld 3
Leiding: Hr. Henneman; scheidsrechter: Hr. Rimini
Uitgen. worden: Beerling, Elias, Klasen, Ladendorff,
Nieuwland, Ramon, Saddal, Schipper, Seljee, v.d. Wal,
Duister
AFSCHRIJVINGEN:
ZIE MEDEDELINGEN VAN DE JEUGDCOMMISSIE
OPSTELLINGEN D PUPILLEN
ABCOUDE 1 - AFC 1, 11.00 uur; bijeen: 10.00 uur AFC
terrein
Leiding: Heer Mathijse
Abascal, Bollen, Gallenkamp, v. Marle, Mathijse, Schafer,
Wegloop, Woerdeman, Crouwel, Janse, Leemans, Greven
afwezig: Bollen
AFC 2 - BUITENVELDERT 1, 11.00 uur; bijeen: 10.30
uur AFC terrein, veld 1
Leiding: Hr. Moree/Bleeker; scheidsrechter: Hr.v.d.Jagt
Bleeker, Bolderik, Harrems, Hopman, v. Loon, Moree,
Polak, Etty, den Drijver, Groeneveld, Santberghen, Blink,
Schneider
AFC 3 - RIVALEN 1, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur AFC
terrein, veld 2
Leiding: Hr. v. Ommeren; scheidsrechter: Hr. Brokmann
Keizer, Eeuwes, L. Boering, M, Boering, v. Ommeren,
Merkenstein, Harrems, Hommel, v. Bruggen, lanowitz,
Lüske, Maass, Lourens
MARATHON 1 - AFC 4, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur
AFC terrein
Leiding: Hr. Linssen
Fröhlich, Velthuis, Hogenweg, Linssen, Ploeger, Rengeling,
de Vries, Veen, Lange, Sinseretti, Niehe, v.d. Smaal
Afwezig: Dijkhuis, Pluim
AFC 5 - AMVJ 1, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur AFC terrein
veld 3
Leiding: Hr. Reddering; scheidsrechter: Hr v.d. Meent
Malinaric, Ottenlande, Tokkie, Jansen, Minor, Reddering,
Bakhuizen, Vorst, v.d. Berg, Versteeg, Hennink, Bakker
v.d. Smaal zie D4
RAP 2 - AFC 6, 11.00 uur; bijeen: 10.15 uur AFC terrein
Leiding: Hr. Voorn/Tamboer
Teiwes, Hoorn, v.d. Vinden, Schroeder, Vollenhoven,
Voorn, Tamboer, Prins, Boer, v.d. Grinten, Krol, Ruiter,
Sibarani, Lameris
AFC 7 - AMVJ 2, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur AFC terrein
veld 4
Leiding: Hr. Moerkerk^cheidsrechter: Hr. Meezen
Wich, v.d. Wal, Kwakman, v.d. Horst, arisz. Kramer, Moer
kerk, Kruiswijk, Ernst, Nood, Schipper, Smit
Afwezig: Schooten
AFSCHRIJVINGEN:
ZIE MEDEDELINGEN VAN DE JEUGDCOMMISSIE
OPSTELLINGEN E PUPILLEN
AFC 1 - DWG, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur AFC kk, veld 1
Leiding: Hr. Bijlsma; scheidsrechter: Hr. Jager
Opstelling: v.d. Glas, Röhrig, Bijlsma, Tier, Adriaans,
Wiebenga, v.d. Meent, v.d. Vijver, Stork, Slager, Wijdoogen,
Budding, de Haas
KBV 1 - AFC 2,
Leiding: Hr. Buskens/Janus
Opstelling: Buskens, Buskens, Elias, Janus, Heisterkamp,
v. Eerde, Hogenboom, Chayes, v.d. Smaal, Nebig, den En
ting, Budding zie E1
10