veld 2
10.00 uur
11.00 uur
Gerlof Wielinga (E3)
Bart v.d. Jagt (D4)
AFSCHRIJVINGEN:
ZIE MEDEDELINGEN VAN DE JEUGDCOMMISSIE
veld 3
10.00 uur Bart v.d. Jagt (E5)
11.00 uur Rik Meezen (D6)
veld 4
11.00 uur Gerlof Wielinga (D7)
Vrij: Frank Schroder en Marcel v.d. Meent
OPSTELLINGEN D PUPILLEN
AFC1 -BUITENVELDERT1,11.00 uur, bijeen: 10.30 uur
AFC terrein, veld 1
Leiding: Hr. Mathijse; scheidsrechter: Hr. Brokmann
Abascal, Bollen, Gallenkamp, Last, v. Marle, Mathijse,
Schafer, Wegloop, Woerdeman, Crouwel, Janse, Leemans
Greven: zie D2 (voor één week)
ARSENAL 1 - AFC 2, 11.00 uur; bijeen: 10.15 uur AFC
terrein
Leiding: Hr. Moree/Bleeker
Bleeker, Bolderik, Harrems, Hopman, v. Loon, Moree,
Polak, Etty, den Drijver, Groeneveld, Greven
reserve: Santberghen
Schneider en Blink worden 2 weken niet opgesteld wegens
niet verschijnen en niet afmelden.
BUITENVELDERT 2 - AFC 3, 11.00 uur; bijeen: 10.15
uur AFC terrein
Leiding: Hr. Boering
Keizer, Euwes, L. Boering, M. Boering, v. Ommeren,
Merkenstein, Harrems, Hommel, v. Bruggen, lanowitz,
Lüske, Maass, Lourens (mogelijkheid, dat iemand met D5
meedoet)
AFC 4-SWIFT 3, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur AFC terrein
veld 2
Leiding: Hr. Linssen; scheidsrechter: Hr. v.d. Jagt
Fröhlich, Velthuis, Dijkhuis, Pluim, Hogenweg, Linssen,
Ploeger, Rengeling, de Vries, Veen, Lange
Sinseretti en Niehe worden 2 weken niet opgesteld wegens
niet verschijnen en niet afmelden
BUITENVELDERT 4 - AFC 5, 11.00 uur;bijeen: 10.15
uur AFC terrein
Leiding: Hr. Reddering
Malinaric, Ottenlande, Tokkie, Jansen, Minor, Reddering,
Bakhuizen, Vorst, v.d. Berg, Versteeg, v.d. Smaal, Hennink
Bakker wordt 2 weken niet opgesteld wegens niet verschijnen
en niet afmelden.
AFC 6 - SP. ZUID 3, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur AFC
terrein, veld 3
Leiding: Hr. Voorn/Tamboer; scheidsrechter: Hr. Meezen
Teiwes, Hoorn, v.d. Vinden, Schroeder, Vollenhoven,
Voorn, Tamboer, Prins, Boer, v.d. Grinten, Krol, Ruiter,
Sibarani
AFC 7-SWIFT 4, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur AFC ter
rein veld 4
Leiding: Hr. Moerkerk; scheidsrechter: Hr. Wielinga
G. Wich, v.d. Wal, Kwakman, v.d. Horst, Schooten, Arisz,
Kramer, Moerkerk, Lameris, Kruiswijk, Ernst, Nood, Schip
per
OPSTELLINGEN E PUPILLEN
AFC 1 - ZEEBURGIA 1, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur AFC
kk, veld 1
Leiding: Hr. Bijlsma; scheidsrechter: Hr. T. de Brave
Opstelling: vd Glas, Röhrig, Bijlsma, Tier, Adriaans, Wie-
benga, v.d. Meent, v.d. Vijver, v.d. Dungen, Stork, Slager,
Wijdoogen, Reserve: Nebig
BUITENVELDERT 1 - AFC 2,10.00 uur; bijeen: 9.15 uur
AFC terrein
Leiding: Hr. Buskens/Janus
Opstelling: Buskens, Buskens, Elias, Janus, Heisterkamp,
v. Eerde, Hogenboom, Chayes, v.d. Smaal, Budding, den
Enting, v. Heemsbergen
Nebig: zie E1
AFC 3 - BUITENVELDERT 2, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur
AFC kk, veld 2
Leiding: Hr. Coorengel; scheidsrechter: Hr. Wielinga
Opstelling: Gortzak, Nieberg, de Haas, Smit, Verkaart,
Wiersma, Du Bois, Stork, Prins, Coorengel, Corenblit, N.
Roeg
ARSENAL 1 - AFC 4, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur AFC
terrein
Leiding: Hr. Roeg
Opstelling: Pach, Krol, v. Delft, M. Roeg, Haringcarspel,
Vermeulen, Reddering, Last, Roberti, Kuperus, Offringa,
Willemse
AFC 5 - KBV 3, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur AFC kk, veld
3
Leiding: Hr. Bootsma; scheidsrechter: Hr. v.d. Jagt
Opstelling: Jonen, Mosman, v. Zanten, Sarfaty, Schliesser,
Isik, Duister, Wattimena, Simons, Altmann, Keizer, Dros-
terij, Bar Pereg
Westerhuis: zie E6
KBV 4 - AFC 6, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur AFC terrein
Leiding: Hr. Kijl
Opstelling: Knoppers, Hagen, Vuysje, v.d. Vliet, Hopman,
Somers, Koppers, Buma, Kijl, Noach, Krebs, Westerhuis
Bar Pereg: zie E5
SWIFT 4 - AFC 7, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur AFC terrein
Leiding: Hr. Croiset
Opstelling: Mc Caldon, Croiset, te Pas, Bakker, v. Dijk,
Zijlstra, Tjepkema, Smits, Schroeder, Boeken, v. Geelen,
Mulders
AFSCHRIJVINGEN:
ZIE MEDEDELINGEN VAN DE JEUGDCOMMISSIE
OPSTELLINGEN F PUPILLEN
AFC 1 -SLOTERVAART 1, 12.15 uur; bijeen: 11.45 uur
AFC kk, veld 1 (rechts)
Leiding: Hr. Dierdorp; scheidsrechter: Hr. B. Brokmann
Dierdorp, v. Bakel, Emmerik, Fortuin, Janus, Hoed, Jonen,
Tellinga, Tellinga
ARSENAL 1 - AFC 2, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur AFC
(kleine parkeerplaats)
Leiding: Hr. Roosenschoon
13