Opstelling: Bleeker, Bolderik, Harrems, Hopman, v. Loon,
Moree, Polak, Etty, den Drijver, Schneider, Groeneveld,
Santberghen
BUITENVELDERT 2 - AFC 3, 11.00 uur;bijeen: 10.15
uur AFC terrein
Leiding: Hr. v. Ommeren
Opstelling: Keizer, Euwes, L. Boering, M. Boering, v. Om
meren, Merkenstein, Harrems, Hommel, v. Bruggen, lano-
witz, Lüske,
Reserve: Lourens
AFC 4-SWIFT 3, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur AFC kk
veld 2
Leiding: Hr. Linssen; scheidsrechter: Hr. v.d. Jagt
Opstelling: Fröhlich, Velthuis, Dijkhuis, Pluim, Hogenweg,
Linssen, Sinseretti, Ploeger, Rengeling, de Vries, Maass,
Niehe
Reserve: Veen
BUITENVELDERT 4 - AFC 5, 11.00 uur; bijeen: 10.15
uur AFC terrein
Leiding: Hr. Malinaric
Opstelling: Malinaric, Ottenlande, Santberghen, Tokkie,
Jansen, Minor, Reddering, Bakhuizen, Vorst, v.d. Berg,
Versteeg, Bakker, Blink, Lange
AFC 6 - SP. ZUID 3, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur AFC
kk, veld 3
Leiding: Hr. Voorn/Tamboer; scheidsrechter: Hr. Meezen
Opstelling: Teiwes, Hoorn, v.d. Vinden, Schroeder, Vollen
hoven, Voorn, Tamboer, Prins, Sibarani, v.d. Smaal,
D/A Boer, v.d. Grinten
Reserve: Schooten
AFC 7 - SWIFT 4, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur AFC kk
veld 4
Leiding: Hr. Moerkerk; scheidsrechter: Hr. Wielinga
Opstelling: G. Wich, v.d. Wal, Kwakman, v.d. Horst.
Arisz, Kramer, Moerkerk, Smit, Lameris, Kruiswijk, Ernst
Nood, Schipper, Hennink
Zaterdag 6 december a.s. van 12.30 - 14.30 uur Henmiddag
met vele mooie prijzen. De leiders van de elftallen worden
eveneens verwacht.
AFSCHRIJVINGEN: ZIE MEDEDELINGEN VAN DE
JEUGDCOMMISSIE
OPSTELLINGEN E PUPILLEN
AFC 1 - ZEEBURIGA 1, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur AFC
terrein, veld 1
Leiding: Hr. Bijlsma; scheidsrechter: Hr. T. de Brave
v.d. Glas, Röhrig, Bijlsma, Tier, Adriaans, Wiebenga, v.d.
Meent, v.d. Vijver, v.d. Dungen, Stork, Slager, Wijdoogen
BUITENVELDERT 1 - AFC 2, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur
AFC terrein
Leiding: Hr. Buskens/Janus
Buskens, Elias, Buskens, Janus, Heisterkamp, v. Eerde,
Hogenboom, Chayes, v.d. Smaal, Nebig, Budding, den
Enting, v. Heemsbergen
AFC 3 - BUITENVELDERT 2,10.00 uur; bijeen: 9.30 uur
AFC terrein, veld 2
Leiding: Hr. Coorengel; scheidsrechter: Hr. Wielinga
Gortzak, Nieberg, de Haas, Smit, Verkaart, Wiersma, du
Bois, Stork, Prins, Coorengel, Corenblit, N. Roeg
ARSENAL 1 - AFC 4, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur AFC
terrein
Leiding: Hr. Roeg
Pach, Krol, v. Delft, M.H. Roeg, Haringcarspel, Vermeu
len, Reddering, Last, Roberti, Kuperus, Offringa, Wil-
lemse
AFC 5 - KBV 3, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur AFC terrein
veld 3
Leiding: Hr. Bootsman; scheidsrechter: Hr. v.d. Jagt
Jonen, Mosman, v. Zanten, Sarfaty, Schliesser, Isik, Duis
ter, Wattimena, Simons, Westerhuis, Altmann, Keizer,
Drosterij
KBV 4 - AFC 6, 10.00 uur; bijeen: 9.1 5 uur AFC terrein
Leiding: Hr. Kijl
Knoppers, Hagen, Vuijsje, v.d. Vliet, Hopman, Somers,
Koppers, Buma, Kijl, Noach, Krebs, Tellinga, Bar Pereg
SWI FT 4 - AFC 7, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur AFC terrein
Leiding: Hr. Croiset
Mc. Caldon, Croiset, te Pas, v.d. Burg, Bakker, v. Dijk,
Zijlstra, Tjepkema, Smits, Schroeder, Boeken, v. Geelen,
Mulders
AFSCHRIJVINGEN: ZIE MEDEDELINGEN VAN DE
JEUGDCOMMISSIE
MEDEDELING VOOR E PUPILLEN
De navolgende spelers moeten nog hun spelerskaart inle
veren:
tier, Adriaans, Wiebenga, Wijdoogen, Heisterkamp, Hogen
boom, M.H. Roeg, Offringa, Simons, Sarfaty, Hagen,
Koppers, Krebs, Drosterij, Croiset, Bakker, Bar-Pereg,
Tjepkema, Smits, Schroeder, Boeken, Westerhuis, Keizer,
Mulders, v. Nifterick, Gortzak
De spelerskaarten kunnen as zaterdag afgegeven worden aan
de heer H.J. Elias. Geen spelerskaart betekent niet kunnen
spelen.
Zaterdag 6 december a.s. van 9.30 - 11.30 uur kienochtend.
Met vele mooie prijzen. De leiders van de elftallen worden
eveneens verwacht.
OPSTELLINGEN F PUPILLEN
AFC 1 -SLOTERVAART 1, 12.1 5 uur; bijeen: 11.45 uur
kk, veld 1
Leiding: Hr. Dierdorp; scheidsrechter: Hr. Brokmann
Dierdorp, v. Bakel, Emmerik, Fortuin, Hoed, Schooten,
Jonen, Tellinga
ARSENAL 1 - AFC 2, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur AFC-
terrein (kleine parkeerterrein)
Leiding: Hr. Roosenschoon
Roosenschoon, Vuijsje, Seeboldt, Klaren, Visser, Landsaat,
Elias, v. Geelen, Janus
AFC 3 - ARSENAL 2, 12.15 uur; bijeen: 11.45 uur AFC
kk, veld 2
Leiding: Hr. Grünberg; scheidsrechter: Hr. Meezen
Grünberg, Daniels, Sweijd, Roberti, v. Moppes, Berrier,
Ter Weeme, Pekel
14