v.d. Woerdt, de Wijs
AFC 6-12 Schellingwoude 7-8
SPARTAAN 3 - AFC 7, 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur AFC
terrein, veld 2
Leiding: Heer Werner/e/a; scheidsrechter: NN
Uitgen. worden: Bossert, Hazewinkel. Janse, Kamp, v.d.
Kieft, Kothuis, Leeuwenburgh, Marx, Paulzen, v. Weeren,
Werner, Brdar
Ouders bij vervoer assisteren
Spartaan 1-2 AFC 5-7
AFC 8 - SWIFT 3, 13.15 uur; bijeen: 12.45 uur AFC ter
rein, veld 2
Leiding: Hr. Henneman e/a; scheidsrechter: NN
Uitgen. worden: Beerling, Elias, v. Gelder, Klasen, Laden-
dorff, Nieuwland, Pytak, Saddal, Schipper, Ramon, v.d.
Wal
AFC 8-8 - Swift 8-7
Hendriksen heeft niet afgeschreven, wordt niet opgesteld.
AFSCHRIJVINGEN: ZIE MEDEDELINGEN VAN DE
JEUGDCOMMISSIE
OPSTELLINGEN D PUPILLEN
AFC 1 - ARSENAL 1, 12.00 uur;bijeen: 11.30 uur AFC
kk, veld 1
Leiding: Hr. Mathijse; scheidsrechter: Hr. Schroder
Opstelling: Abascal, Bollen, Gallenkamp, Greven, Last,
v. Marle, Mathijse, Schafer, Wegloop, Woerdeman, Crou-
wel, Janse
SWIFT 1 - AFC 2, 11.00 uur; bijeen: 10.15 uur AFC-'
terrein
Leiding: Hr. Moree/Bleeker
Opstelling: Bleeker, Bolderik, Harrems, Hopman, v. Loon,
Moree, Polak, Leemans, Etty, den Drijver, Schneider.
KBV 2 - AFC 3, 11.00 uur; bijeen: 10.15 uur AFC-terrein
Leiding: Hr. v. Ommeren
Opstelling: Keizer, Euwes, L. Boering, M. Boering, v. Om
meren, Merkenstein, Harrems, Hommel, v. Bruggen, lano-
witz, Lüske, Groeneveld
AFC 4 - SCZ '58 1,11.00 uur; bijeen: 10.30 uur AFC kk
veld 1
Leiding: Hr. Linssen; scheidsrechter: Hr. Wielinga
Opstelling: Fröhlich, Velthuis, Dijkhuis, Pluim, Hogenweg,
Linssen, Sinseretti, Ploeger, Rengeling, de Vries, Maass,
Niehe, Lourens
KBV 5 - AFC 5, 11.00 uur; bijeen: 10.15 uur AFC terrein
Leiding: Hr. Malinaric
Opstelling: Malinaric, Ottenlande, Santberghen, Tokkie,
Jansen, Minor, Reddering, Bakhuizen, Vorst, v.d. Berg,
Versteeg, Bakker, Blink
AFC 6 - ARSENAL 3, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur AFC
kk, veld 2
Leiding: Hr. Voorn/Tamboer; scheidsrechter: Hr. Jagt
Opstelling: Teiwes, Hoorn, v.d. Vinden, Schroeder, Vol
lenhoven, Voorn, Tamboer, Prins, Sibarani, v.d. Smaal,
D/A Boer, Lange, v.d. Grinten
BUITENVELDERT 5 - AFC 7, 11.00 uur; bijeen: 10.15
uur AFC terrein
Leiding: Hr. Moerkerk
Opstelling: G. Wich, v.d. Wal, Kwakman, v.d. Horst, Schoo-
ten, Arisz, Kramer, Moerkerk, Smit, Lameris, Kruijswijk,
Ernst, Nood, Heining
Abascal heeft bij de training zijn horloge verloren.
Eventuele vinder bij de heer J. Benoni bellen!!
AFSCHRIJVINGEN: ZIE MEDEDELINGEN VAN DE
JEUGDCOMMISSIE
OPSTELLINGEN E PUPILLEN
AFC 1 - ROOD WIT A, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur k.k.
veld 1
Leiding: Hr. Bijlsma; scheidsrechter: Hr. Buitenhuis
v.d. Glas, Röhrig, Bijlsma, Tier, Adriaans, Wiebenga, v.d.
Meent, v.d. Vijver, v.d. Dungen, Stork, Slager, Wijdoogen
ABCOUDE - AFC 2, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur AFC
terrein
Leiding: Hr. Buskens/Janus
Buskens, Elias, Buskens, Janus, Heisterkamp, v. Eerde
Hogenboom, Chayes, v.d. Smaal, Nebig, Budding, den
Enting, v. Heemsbergen
AFC 3 - ELAND 1, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur AFC kk
veld 2
Leiding: Hr. Coorengel; scheidsrechter: Hr. v.d. Jagt
Gortzak, Nieberg, de Haas, Smit, Verkaart, Wiersma, du
Bois, Stork, Prins, Coorengel, Corenblit, N. Roeg
AFC 4 - SWIFT 2, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur AFC
veld 3
Leiding: Hr. Roeg; scheidsrechter: Hr. v.d. Meent
Pach, Krol, v. Delft, M.H. Roeg, Haringcarspel, Vermeu
len, Reddering, Last, Roberti, Kuperus, Offeringa, Willem-
se
AFC 5 - SLOTERVAART 1, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur
AFC kk, veld 4
Leiding: Hr. Bootsma/Tellinga; scheidsrechter: Hr. Brokmann
Mosman, Jonen, v. Zanten, Sarfaty, Schliesser, Isik, Duis
ter, Wattimena, Simons, Westerhuis, Tellinga
AFC 6 - NEDLLOYD, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur AFC kk
veld 3
Leiding: Hr. Kijl; scheidsrechter: Hr. Schroder
Hagen, Vuijsje, v.d. Vliet, Hopman, Somers, Koppers, Bu-
ma, Kijl, Knoppers, Noach, Krebs, Drosterij, Altman
AFC 7 - MARATHON 2, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur AFC
kk, veld 4
Leiding: Hr. Croiset; scheidsrechter: Hr.v.d Meent
Croiset, te Pas, v.d. Burg, Bakker, Bar Pereg, v. Dijk, Zijl
stra, Tjepkema, Smits, Schroeder, Boeken, Mc Caldon,
Keizer
AFSCHRIJVINGEN: ZIE MEDEDELINGEN VAN DE
JEUGDCOMMISSIE
OPSTELLINGEN F PUPILLEN
AFC 1 - SPORTING ZUID 1, 12.15 uur; bijeen: 11.45 uur
AFC k.k., veld 2 (links)
Leiding: Hr. Dierdorp; scheidsrechter: Hr. Brokmann
Dierdorp, v. Bakel, Emmerik, Fortuin, Janus, Hoed, Schoo-
ten. Jonen
Janus/Jonen zie F2, Dierdorp zie F3
14