Afschrijven: bij G. van Caspel op vrijdagavond tussen 19.00
en 19.30 uur, tel. 17 29 84
DCG 12 - AFC 10, bijeen: 9.30 uur DCG
Opstelling: bekend
Afschrijven: bij R. de Boer, tel. 023 - 28 73 83
AFC 11 - RAP 5, bijeen: 11.30 uur AFC
Scheidsrechter: onderling regelen
Overdiek, van Haaften, Schets, Hotting, Kohen, Schubert,
Neugarten, Witzenhausen, Osterop, H. Vellenga, Krul,
Nelissen
Afschrijven: bij P. Overdiek, tel. 64 28 07
AFC 12 - NEERLANDIA 5, bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: onderling regelen
Teiwes, Sarfaty, Groenteman, Lambers, Smit, Sprenger,
Titsing, van Laar, Beumer, de Haas, Veltman, Flam, de
Vries, Rooth
Afschrijven: bij R. Sarfaty op vrijdagavond tussen 18.00
en 19.00 uur, tel. 02990 - 3 30 83
DWS 8 - AFC 13, bijeen: 9.30 uur DWS
Van Straten, Mulder, Polak, Geluk, Koster, van Soomeren,
Knoppers, Nesenberend, Willemse, Dukker, van Duyvenbo-
de, Steinvoorte, van Gelder, Stoppelman
Afschrijven: bij D. Polak op vrijdagavond vanaf 20.00 uur,
tel. 76 53 14
AFC 14 - DCG 13, bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: D.Susan
Opstelling: bekend - Toevoegen: R. Mathijse
Afschrijven: bij P. Roosenschoon, tel. 73 35 7 1
PROGRAMMA ZATERDAG 1 NOVEMBER
AFC - GIRAM, 14.30 uur; bijeen: 13.15 uur AFC
Uitgenodigd worden: Boyenk, de Bruijn, Böhne, Dissel
koen, v. Doesburg, v. Gelder, H. en R. Hompes, Kikkert,
Landman, Otsen, Parson, Quint, Sandberg, Slaap, Timmer
man, v. Zutphen
Afschrijven: bij Jack van Gelder, tel. 42 01 45
AFC 2 - AALSMEER 5, 14.30 uur; bijeen: 14.00 uur k.k.
Uitgenodigd worden: Amesz, Baarschers, Bakker, v.d.
Bergh, Burink, W.v. Dantzig, Knijf, Oostra, Ridderikhoff,
Stroker, Tromp, Verwoerd, Evers, Beuke
Afschrijven: bij Bob v.d. Bergh, tel. 42 02 17
AALSMEER 7 - AFC 3, 14.30 uur; bijeen: 13.15 uur AFC
Opstelling: Snelleman, Cohen, Kuppers, Geesink, Munter,
Kikkert, Visser, Saueressig, Smit, v.d. Valk, Rodenburg
W.S.: de Boer, Bogaers, de Graaf
Afschrijven: bij Dick Visser, tel. 23 34 93 overdag
N.b.: R.v. Dantzig, Witteveen, v. Beverwijk, Brouwer,
Bouman, d'Ollyslager
veld 4
Bob Brokmann (E5)
Marcel v.d. Meent (E7)
veld 3
10 uur Marcel v.d. Meent (E4)
11 uur Frank Schroder (E6)
vrij: Rik Meezen
Afschrijven: bij J. Benoni
SCHEIDSRECHTERS JUNIOREN (ZONDAG)
Junioren A
Junioren B
Junioren C
12.00 uur B6 (veld 4) A. Rimini
10.00 uur C3 (veld 4) M. Kinsbergen
10.00 uur C6 (veld 3) A. Kaiser
13.15 uur C5 (veld 4) NN
13.15 uur C8 (veld 2) NN
MEDEDELINGEN VAN DE JEUGDCOMMISSIE
Afschrijvingen:
A-Junioren H. van Zweden
vrijdagavond van 18.30 - 19.00 uur
tel. 76 32 35
B-Junioren C.G.Jochems
vrijdagavond van 17.00 - 17.30 uur
tel. 19 82 43
M.R. Hulshoff tel 19 07 37
(afschrijven alleen bij C. Jochems)
C-Junioren H.H. Veenhuis—
vrijdagavond van 17.00 -17.30 uur
tel. 42 89 45
D-Pupillen J. Benoni
vrijdagavond van 17.30 - 18.30 uur
tel. 64 26 10
E-Pupillen H. Elias
vrijdagavond van 18.30 - 19.00 uur
tel.:02975-6 57 60
F-Pupillen M.Buskens
vrijdagavond van 19.00 -19.30 uur
tel. 42 23 30
Overige telefoonnummers:
D.L. van der Klaauw (voorzitter) 43 35 23
Chr. Schroder (secretaris) 15 27 51
Terrein afkeuringen:
44 43 50 (bandapparaat)
BLESSURES
Junioren die tijdens training of wedstrijd geblesseerd zijn
kunnen zich met de betreffende groepsleider van de Jeugd
commissie in verbinding stellen. In overleg zal worden be
sloten of een behandeling door onze sportmasseur kan
plaatsvinden op de woensdag/ of vrijdagavond.
De groepsleider geeft een bon af, die bij de masseur moet
worden ingeleverd.
LEES VOORAL DE AANWIJZINGEN VAN KO GROSZE
NIPPER OP PAGINA 7.
Dit voorkomt een boel problemen.
ZONDAG 1 NOVEMBER IS WEDSTRIJDAG NR 9
SCHEIDSRECHTERS PUPILLEN (ZATERDAG)
veld 1 veld 2
10 uur W. Buitenhuis (ElBart v.d. Jagt (E3)
11 uur Gerlof Wielinga (D4) Bart v.d. Jagt (D6)
12 uur Frank Schroder (D1
12.15 uur Bob Brokmann (F1)
12.15 uur Gerlof Wielinga (F4)
KEEPERSTRAINING
Donald Speelman geeft woensdagavond keeperstraining
volgens onderstaand schema:
18.20 uur V.d. Vegte
18.45 uur: de Jager
19.10 uur: Stradmeijer
19.30 uur: Bakker
19.50 uur: Bieshaar
11