Rood Wit/A - De Weeren, einde Volendammerweg
Swift - Olympiaplein
D W V - Elzenhagen, Buikslotermeerdijk t/o Krijtmolen
Spartaan - Eendracht, Corn. Outshoornstraat
KBV - Riekerhaven, Anthony Fokkerweg
Buitenveldert - De Boelelaan
Abcoude - Nwe Amsterdamseweg, Abcoude-Noord
Blauw Wit SCZ'58 - Sportpark Sloten, Sloten
BOETE
R. Akkerman (AFC 5 f 25,- (strafzaak)
Overmaken op postgiro 241002 of gem. giro 4510515
t.n.v. 2de penningmeester AFC, Papehof 35, Abcoude
LEDENLIJST
TOT BALLOTAGE TOEGELATEN
S. Stein, F-Pup., 6-12-72, 3e Oosterparkstraat 216, 1092
EJ Amsterdam 92 41 07 knvb 2419
D.E. Elias, F-Pup., 19-07-74, Ruwe Bies 10, 1422 ST
Uithoorn 6 57 60 knvb 2420
E. Seeboldt, F-Pup., 05-08-72, Veluwelaan 5, 1079 PW
Amsterdam 44 75 78 knvb 2421
M. Westerhuis, E-Pup., 14-11-71, Wielingenstraat 18"',
1078 KK Amsterdam 64 28 08 knvb 2422
F.T. Heuning, D-Pup., 10-02-70, v. Leyenberghlaan 391,
1082 GK Amsterdam —42 94 30 knvb 2423
WEER OPVOEREN ALS LID
E.D. Duister, C-Jun., 21-02-67, Koninginneweg 235, 1075
CT Amsterdam knvb 2418
BEDANKT ALS LID
R.E.M. Zimmer (1676)
CONTRIBUTIES
Werkende leden f 255,-
Studenten, militairen en buitenleden f 180,-
Jeugdleden f 165,-
Donateurs (min.) f 60,- plus f 15,- Schakel/Bulletin
P.G. 241002 of 4510515 t.n.v. AFC-Amsterdam, 2e pen
ningmeester, M.L. Koster, Papehof 35, Abcoude
VETERANEN
a.s. Zaterdag 1 november 15.00 uur AFC-HERCULES
Uitgenodigd worden: S.v. Gelder (scheidsrechter), vd Berg,
Bergman, v. Bruggen, Geusebroek, v. Haren, v. Mierlo,
Oostenbroek, Perton, Oosterling, Rooze, Schoemaker,
v.d. Valk, NN
Niet beschikbaar: Bernard, v.d. Heijdt, de Jong, Meijer,
Nooij
Resultaat tot heden:
5 gespeeld, 2x winst, 3x verlies, 14 voor, 14 tegen
Afbellen: bij Fred Bergman, tel 01807 - 1 50 51
Eventuele afgelasting bekend zaterdag vanaf 10.30 uur
bij AFC en Fred Bergman
Zaterdag 8 november: uit tegen HVV
PROGRAMMA ZONDAG 2 NOVEMBER 1980
DHC - AFC, 14.30 uur; bijeenkomst wordt door de heer
Peters bekend gemaakt Vervoer per bus
Leider: S.v. Gelder; coach: D. Peters; verzorger: K. Grosze
Nipper; scheidsrechter: Th.v.d. Veen; grensrechters: E.J.
v.d. Beek en C.v. Tol
DE KENNEMERS 2 - AFC 2, 12.00 uur; bijeen: 10.15 uur
AFC
Leider: K. Baarschers; scheidsrechter: H.W. Steusel; grens
rechter: J. Otsen
Uitgenodigd worden: A-B selectie
AFC 3 (06) - DCG 2(11), 12.00 uur;bijeen: 11.00 uur AFC
Leider: R. Mathijse; scheidsrechter: W. de Lange
Uitgenodigd worden: Uchtman, Veen, Kaiser, Laarhoven,
T.v.d. Zwan, Husers, de Ridder, Eiting, Hulst, Jung, Stolp,
ten Neijenhuis
AFC 4 (07) - TOG 2 (11), 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur AFC
Leider: P.v.d. Heydt; scheidsrechter' K. Gouma
Uitgenodigd worden: Seunke, Kuiper, Krak, Berrier, M.
Huisman, D. Huisman, R. Huisman, Rieder, Gans, Berman,
Huigen, Mulder, Wijnen
AFC 5 - DIEMEN 2, 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur AFC
Leider: T. Bouter; scheidsrechter: J.H. Jager
Uitgenodigd worden: Akkerman, Brouwer, Johannesen,
Ooink, Overdiek, Verheijden, v. Zweden, Nooder, v. Leeu
wen, Hoffschlag, Bouw, Broeckhuysen
Niet beschikbaar: v. Waveren, T. Husers, Schot, Rauch,
Magielsen, Wolffgram, Wijnand, Geurts, Seunke, R.v.d.
Zwan, de Vries
Afschrijven: donderdag a.s. tussen 21.00 en 21.30 uur bij
EC, tel.44 55 75
MEDEDELINGEN ELFTALCOMMISSIE-B
NIET BESCHIKBAAR
Ten Brink, v.d. Brink, Linders, Wahab, de Wijs, Lammers,
Coorengel, R. Ch. Handgraaf, Parson, A. Kahn, Th. van
Broeckhuysen, Springer, van Dijk, Weber, R.M. Handgraaf
SLOTERDIJK 3 - AFC 6, bijeen: 14.00 uur Sloterdijk
Scheidsrechter: S.M. Plomp
Opstelling: bekend
Afschrijven: bij J. Pelsma op vrijdagavond tussen 19.00
en 19.30 uur, tel. 23 32 64
DCG 6 - AFC 7, bijeen: 13.00 uur DCG
Scheidsrechter: H.F.M. Nobel
Jüch, Pos, Eleveld, Hekster, v.d. Bold, R. Handgraaf,
Perton, v.d. Pol, Lopuhaa, Tjon A Ten, v.d. Elsken, de
Wit,
Afschrijven: bij F. Jüch, op vrijdagavond tussen 18.30
en 19.30 Uur, tel. 41 59 02
AFC 8 - DCG 10, bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: Van Straten
v.d. Pouw Kraan, v.d. Weide, Drenkelford, Bonnet, Last,
Vischjager, Kuipers, van Moerkerk, Gamelkoorn, L.W.
Hekster, Plemper
Afschrijven: bij G. van Caspel op vrijdagavond tussen 19.00
en 19.30 uur, tel. 17 29 84
SDW 8 - AFC 9, bijeen: 10.30 uur AFC
Van Troost, Linszen, Worm, A.M. van Leeuwen, den
Os, Scheffer, van Buuren, Da Silva Curiel, van Hemessen,
Lagestee, Magielsen, Kamstra, M. Keizer
10