ADRESWIJZIGINGEN
C.H. den Braven, Sr. en Jr., Apollolaan 82, 1077 BD Am
sterdam 71 39 81
G. Buren (Don), Molenplantsoen 1 hs, 1441 AA Purmer-
end - 2 74 42
J.C. Kroes (Don), Burg. Amersfoordtlaan 40, 1171 DP
Badhoevedorp 32 41
BEDANKT ALS LID
F.v.d. Voorde (1846)
VETERANEN
Uitslag: zaterdag, 18 oktober, Kon. HFC - AFC 0-5
Zaterdag, 25 oktober a.s. uit tegen Quick, Sportlaan, Den
Haag.
Te bereiken: via Haagweg, richting Wassenaar, vóór via
duct rechts, langs Duindigt, Madurodam en Congrescentrum
rechtdoor tot Sportlaan.
Einde van de Sportlaan links
Aanvang: 15.00 uur
Uitgenodigd worden: v.d. Bergh, Bergman, Bernard, v. Brug
gen, Geusebroek, v.d. Heydt, v. Mierlo, Nooij, Oosten
broek, Perton, Rooze, Schoemaker, v.d. Valk, N.N.
Niet beschikbaar: de Jong, Meijer, v. Haren, Oosterling
Zaterdag, 1 november thuis tegen HERCULES
Afbellen: bij Fred Bergman, tel. 01807 - 1 50 51
WEDSTRIJDBAL AFC - EDO
De bal voor deze wedstrijd wordt beschikbaar gesteld door
de heer Wijbenga, oud 1ste elftalspeler, uit de twintiger jaren.
NAMENS AFC HARTELIJK DANK!
PROGRAMMA ZONDAG 26 OKTOBER 1980
AFC (02) - EDO (07), 14.30 uur
.eider: S.v. Gelder; coach: D. Peters; verzorger; K. Grosze
Nipper; scheidsrechter: J. Brinkhuijsen; grensrechters:
C.J. P. Beentjes en W.J. Davio
AFC 2 (11) - ZEEBURGIA 2 (07), 12.00 uur; bijeen: 11.00
uur AFC
Leider: K. Baarschers; scheidsrechter: G. Veldhuisen; grens
rechter: J. Otsen
Uitgenodigd worden A-B selectie
F.C. AMSTELLAND 2 - AFC 3, 11.30 uur; bijeen: 10.15
uur AFC
Leider: R. Mathijse; scheidsrechter: K. Besemer
Uitgenodigd worden: Uchtman, Veen, Laarhoven, R.v.d
Zwan, T.v.d. Zwan, de Ridder, Kaiser, Hulst, Jung, ten
Neijenhuis, Broeckhuijsen, Eiting, Sulsters
Niet beschikbaar: Schot, v. Waveren, Stolp, T. Husers,
Rauch, Magielsen, Wolffgram, Wijnand
Afschrijven: donderdag a.s. tussen 21.00 en 21.30 uur bij
E.C., tel. 44 55 75
MEDEDELINGEN ELFTALCOMMISSIE B
NIET BESCHIKBAAR:
Ten Brink, de Wijs, M. Keizer, Nelissen, Krul, Mathijse,
Lammers, Coorengel, R.Ch. Handgraaf
AFC 6 - CTO '70 2, bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: P.S.v. Smeden
Opstelling: bekend
Afschrijven: bij J. Pelsma op vrijdagavond tussen 19.00
en 19.30 uur, tel. 23 32 64
AFC 7 - SP. NOORD 2, bijeen: 13.30 uur AFC
Scheidsrechter: L. Duker
Jüch, Pos, Eleveld, Hekster, v.d. Bold, Handgraaf (2x),
Perton, v.d. Pol, Lopuhaa, Tjon a Ten v.d. Elsken, Weber
Zie AFC 8: Plemper
Afschrijven: bij F. Jüch op vrijdagavond tussen 18.30 en
19.30 uur, tel. 41 59 02
JHK 5 - AFC 8, bijeen: 14.00 uur JHK
v.d. Pouw Kraan, v.d. Weide, Drenkelford, Bonnet, Last,
Vischjager, Linders, Kuipers, van Moerkerk, Gamelkoorn,
L.W. Hekster, Plemper
Afschrijven: bij G. van Caspel op vrijdagavond tussen 19.00
en 19.30 uur, tel. 17 29 84
AFC 9 - DEC 3, bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: onderling regelen
van Troost, Linszen, Worm, de Wit, A.M. van Leeuwen,
den Os, Parson, Scheffer, van Buuren, Da Silva Curiel,
van Hemessen, Lagestee, Magielsen, Kamstra
Afschrijven: bij G. van Caspel op vrijdagavond tussen 19.00
en 19.30 uur, tel. 17 29 84
AFC 10 - DWG 7, bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: onderling regelen
Opstelling: bekend
Afschrijven: bij R. de Boer, tel. 023 - 28 73 83
ASR 3 - AFC 11, bijeen: 13.30 uur AFC
Overdiek, van Haaften, Schets, v.d. Brink, Hotting, Kohen,
Schubert, Neugarten, Witzenhausen, Osterop, Wahab,
H. Vellenga
Afschrijven: bij P. Overdiek, tel. 64 28 07
RAP 6 - AFC 12, bijeen: 11.30 uur RAP
Teiwes, Sarfaty, Groenteman, Lambers, Sprenger, Smit,
Titsing, van Laar, Beumer, de Haas, Veltman, Flam, de
Vries, Rooth, Stoppelman
Afschrijven: bij R. Sarfaty op vrijdagavond tussen 18.00
en 19.00 uur, tel. 02990 - 3 30 83
ANIMO 2 - AFC 4, 12.00 uur; bijeen: 10.45 uur AFC
Leider: P.v.d. Heijdt; scheidsrechter: R.E.M. Bakker
Uitgenodigd worden: Seunke, de Vries, Berrier, Husers,
R. Huisman, D. Huisman, Gans, Berman, Huigen, Krak,
Rieder, Kuipers, Mulder, M. Huisman
HERENMARKT/A 2 - AFC 5, 12.00 uur; bijeen: 10.45
uur AFC
Leider: T. Bouter; scheidsrechter: E.P.v.d. Schoor
Uitgenodigd worden: Akkerman, Brouwer, Johannesen,
Overdiek, Ooink, Verheijden, v. Zweden, Nooder, Geurts,
Wijnen, Hoffschlag, v. Leeuwen
AFC 13 - DVH 4, bijeen: 9.30 uur AFC
Scheidsrechter: D. Susan
van Straten, Mulder, Polak, Geluk, van Soomeren, Dukker,
Springer, Nesenberend, Knoppers, Willemse, Steinvoorte,
van Dijk, Koster, van Duyvenbode
Afschrijven: bij D. Polak op vrijdagavond vanaf 20.00 uur,
tel. 76 53 14
6