RONDOM DE BAL die hun beslissende spel om de derde plaats niet beëindigen wegens tijdgebrek. Winnaar van de constella tion werd Arie Hommel, juist voor Herman Drenkelford. De damesprijs ging naar Ellen Vlug, die de "dubbels" weer soepel uit de beker liet rollen. Binnenkort mededelingen over het volgende Back Gammon- toernooi. De organisatie Onder wedstrijdleiding van André Kahn, Nederlands Back- gammonkampioen, werd vrijdag j.l. het eerste Goed Genoeg backgammontoernooi verspeeld. Het mag gezegd worden, het was een groot succes en met veel plezier speelden de 35 deelnemers hun partijen. De fles Dom Perignon, de hoofdprijs, ging naar Ino Zwaaf, die in de finale Nikki Roeg versloeg. Derde en vierde werden Alain Kahn en Rein Akkerman, Kontrakt De C-juniorenwedstrijd AFC- Volewijckers, afgelopen zon dag, was het aanzien best waard. Goede kombinaties van beide kanten waren te bewonderen; ook het kom- mentaar van de vele toeschou wers mocht gezellig heten. Dat men aan de overkant van 't IJ gevoel voor humor heeft, moge blijken uit onderstaand gesprekje tussen twee suppor ters van de groenwitten toen de wedstrijd van de vorige avond Den Haag - Ajax ter sprake kwam: "Weet je dat Piet Schrijvers weg gaat? Hij heeft een fantas- ties kontrakt aangeboden gekregen." "Zeker uit het buitenland." "Nee van het Dolfinarium te Harderwijk." Dagje De Landheren, zoals Jan Tjalling ze vol respekt noemt, blij ven onverminderd doorgaan ons te verwennen. We moeten heel lang terug gaan in onze herinnering om veldservice te vinden. Ook bij de wedstrijd tegen RVC kon men op de tri bune uitstekende kroketten verkrijgen, knisperend, knaspe- rend, net uit de frituur. De AFC-aanhang hapte gretig toe: de te snijden spanning in de wedstrijd werd iets dragelijker. Het diner na afloop begint steeds meer in trek te komen, zondag j.l. zaten vele leden aan. De kwaliteit van het gebo- dene heeft nu reeds (na 3 thuiswedstrijden) een grote repu tatie. We maken er een dagje van, zal men over niet al te lange tijd zeggen. Van 's ochtends vroeg tot 's avonds laat genieten bij AFC! 3

Schakels (clubbladen) | 1980 | | pagina 3