TOT BALLOTAGE TOEGELATEN
PROGRAMMA ZONDAG 18 MEI
ROOD WIT - TOERNOOI
LEDENLIJST
H.P. Smit, A-Pup., 17-12-'68, 3e Helmersstraat 78", 1054
BL Amsterdam knvb 2304
J. den Enting, B-Pup., 23-08-71Achillesstraat 93"', 1076
PX Amsterdam 72 97 96 knvb 2305
G.M. Hogers, A-Jun., 07-12-63, Holtmeulen 55, 1083 CG
Amsterdam 42 99 18 knvb 2306
P.M.D. Offringa, C-Pup., 27-01 -72, Fideliolaan 544, 1183
RB Amstelveen 45 33 81 knvb 2307
A. Bar-Pereg, B-Pup., 02-03-71, Kelbergen, 225, 1104
LK Amsterdam 998905 knvb 2308
J. Hemelrijk, A-Jun., 14-02-64, Loevestein 33, 1082
XC Amsterdam 42 35 97 knvb 2309
W. de Boer, A-Jun., 24-11-63, Thorbeckelaan 134, 1181
VS Amstelveen, 41 48 89 knvb 2310
R. Kiek, Sen., 23-06-57, 1e Oosterparkstraat 135', 1091
GZ Amsterdam knvb 2311
N.S. Hekster, Sen., 03-03-56, Courbetstraat 17"", 1077
ZR Amsterdam 79 07 94 knvb 2312
M. Gezelius, Sen., 02-04-61v. Hallweg 6, 1181 ZT Am
stelveen 41 74 49 knvb 2313
MUTATIE VAN WL - DON
R.v. Schajik - A. Denker - B.H. Wegter - J. de Boer jr.
ADRESWIJZIGINGEN
J. Kikkert jr.. Pampus 9, 1231 SP Nw. Loosdrecht -
02158-55 63
R. de Vries, v. Boshuizenstraat 29, 1083 AP Amster
dam 42 74 39
J. Parsser, v. Boshuizenstraat 265, 1083 AX Amster
dam 44 00 29
J.W. v. Marle, v. Cuylenburchstraat 8, 8012 ER Zwolle
- 05200 - 1 30 94
BEDANKT ALS LID
J. Bijlsma (1966) - P.H. Thole (1740) - J.A.v. Weldam (903)
R.D. Perton (2009) - S.D. Brandjes (2051) - A. Denker
(188) - F. Denker (189) - J.C. Hoogteyling (2280) - H.
Schwagermann (2289) - R. Franke (2284) - P. Kampstra
(2225) - R. de Waal (890) - A. Pees (1428) - F.W. Fokke
(1755)
TOT BALLOTAGE TOEGELATEN
M.C. Haffschlag, Sen., 2e Oosterparkstraat 199D, 1092
BJ Amsterdam knvb 2314
SENIOREN - JUNIOREN - PUPILLEN - ATTENTIE aub
Zij die in het bezit zijn van een IDENTITEITSKAART,
worden verzocht deze met spoed in te leveren bij hun
Elftalcommissie resp. Jeugdcommissie, of bij de 2e sekre-
taris, J.L. Bonnet, Nedersticht 65, 1083 VN Amsterdam.
Hartelijk dank voor uw medewerking.
Bep Bonnet
MEDEDELINGEN ELFTALCOMMISSIE-B
PROGRAMMA DONDERDAG 15 MEI (Hemelvaartsdag)
DCG TOERNOOI, bijeen: 10.15 uur
Uitgenodigd worden: Stoppelman, van Straten, Gamel-
koorn, Worm, B. Parson, H. Vellenga, van Buuren, Magiel-
sen, Coorengel, Schets, Ten Brink, Kohen, Krul, Neugarten,
Witzenhausen, Sprenger, Titsing, van Laar, Lambers, de
Vries, Veltman, van Duyvenbode
Afschrijven: bij P. Roosenschoon op vrijdagavond 9 mei
vanaf 20.00 uur, tel. 73 35 71
PROGRAMMA VRIJDAG 16 MEI
AFC 9 - SPORTCLUB BAUDEPARTEMENT BASEL
Bijeen: 17.30 uur
Uitgenodigd worden: de Boer, Gianotten, T. en J. van
Broekhuizen, Blok, Bronwasser, van Bork, A. Kahn, de Kok,
v.d. Glas, Wielinga, Swart, van Duyvenbode, Nieuwenhuis
Afschrijven: bij R. de Boer, tel. 023 - 28 73 83
Uitgenodigd worden: Van Straten, van Dijk, Akkerman,
Dukker, Geluk, Knoppers, P. Koster, Mulder, Nesenberend,
Polak, Reddering, van Soomeren, Willemse, Springer,
v.d. Bergh,
Afschrijven: op vrijdagavond 9 mei bij D. Polak, tel. 76 53 14
MEDEDELINGEN ELFTALCOMMISSIE-A
DONDERDAG 15 MEI 1980/Hemelvaartdag
Bijeen: 8.30 uur AFC (Vervoer per bus)
TOERNOOI: R.K V.V. Wilhelmina- Den Bosch
Leider: S.v. Gelder, trainer: Frans Kramer; verzorger:
Ko Grosze Nipper; grensrechter: Joh. de Bie
Uitgenodigd worden:
Ackerman, H. Bijlsma, Cohen, J.v. Dijk, Gehring, Geluk,
Kottmann, Leeser, Meijer, Parsser, Rachman, Seunke,
Wolffgram, Janssen, Thomas
Afschrijven: zaterdag bij de heer Overdiek tussen 10.00 en
14.00 uur, tel. 44 12 11
DINSDAG 20 MEI 1980/Pinksteren
AFC - JEUGDELFTAL - JONG HAARLEM, 18.30 uur
Bijeen: 17.30 uur AFC
Scheidsrechter: J. Maarleveld; leiders: K. Baarschers en
K. den Braven; trainer: A. Euwes
Uitgenodigd: de 16 spelers
MEDEDELINGEN VAN DE JEUGDCOMMISSIE
Voorzitter: D.v.d. Klaauw tel. 43 35 23
Secretaris Chr. Schroder tel. 15 27 51
AFSCHRIJVEN VOOR:
Jun A H.v. Zweden vrijdagavond 18.30 - 19.30 uur
tel. 76 32 35
Jun B F. Leur vrijdagavond 17.00 - 18.00 uur
tel. 45 02 70
Jun C H. Veenhuis vrijdagavond 17.00 - 18.00 uur
tel. 42 89 45
Pup A A. Brokmenn vrijdagavond 17.00 - 18.00 uur
tel. 44 22 95
Pup B J. Benoni vrijdagavond 17.00 - 18.00 uur
tel. 46 10 23
Pup C A. Brokmann vrijdagavond 17.00 - 18.00 uur
tel. 44 22 95
Informatie afkeuringen Bandapparaat: tel 44 43 50
9