AFC A2 - ZEEBURGIA, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur AFC-
terrein
Leiding: Hr. Roeg/de Metz
Langendijk, Roeg, Abe, Duveen, de Metz, Nieuwenhuis,
Koefoed, Gortzak, Levy, Frijters, Wiebenga, v. Dam,
Toegevoegd: Sadal, v.d. Blink
AFC A3 - ZEEBURGIA, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur AFC-
terrein
Leiding: Hr. Mathijse
Greven, Mathijse, Abascal, B. Last, Woerdeman, v. Marle,
Crouwel, E. Bollen, Gallenkamp, Wegloop, Schafer, Schnei
der
Toegevoegd: v.d. Kieft, Beerling
OPSTELLINGEN A PUPILLEN zaterdag 17 mei
AFC TOERNOOI "GOED GENOEG"
AFC A4, 10.00 uur; bijeen: 09.30 uur AFC-terrein k.k.
Leiding: Hr. Leemans
Honnebier, Abram, Piersma, Kamp, Spiegelenburg, Haze-
winkel. Nagel, Groeneveld, Thole, A. Leemans, Janus,
Arian, Carmiggelt
AFC A5, 10.30 uur; bijeen: 10.00 uur AFC-terrein k.k.
Leiding: Hr. Ploeger/Mor.ee
Elias, Stroomberg, Ploeger, Jansse, Bleeker, Harrems,
Polak, v. Loon, Bolderik, Hopman, Moree, Leemans
Toegevoegd: Beerling, Oei
AFCA6, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur AFC-terrein, k.k.
Leiding: Hr. Bakhuizen
Rengelink, Bakhuizen, Hogenboom, v. Zanten, Etty, Den
Ottelander, v. Gelder, Vorst, v.d. Berg, Niehe, Nieuwland,
Wessels
Toegevoegd: Ladendorff, Schipper
OPSTELLINGEN B PUPILLEN
ZATERDAG 17 MEI 1980
HET GOED GENOEG TOERNOOI VOOR DE B4, B5 B6
AFC B4, 10.00 uur; bijeen: 09.30 uur AFC k.k.
Leiding: Hr. Buskens
Buskens, Buskens, Vollenhoven, Elias, Voorn, Heisterkamp,
Nebig, Kwakman, Tamboer, Malinaric, M. Versteeg, v.d.
Grinten, Heemsbergen, Mallard
AFC B5, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur AFC, k.k.
Leiding: Hr. Janus
Janus, v. Delft, Aris, Price, G. Wich, Roeg, Krol, Gortzak,
v.d. Smaal, Hoogenboom, Haringcarspel, Lameris, Brunink,
Pach
AFC B6, 10.00 uur; bijeen: 09.30 uur AFC. k.k.
Leiding: Hr. Jonen
Budding, Jonen, Wessel, v.d. Wal, Mosman, Vermeulen,
v. Santen, Schooten, Sarfaty, Stork, Bakker, Sibarani,
Chayes, Isik, Speller, Schliesser
Speller, Isik, Schliesser: zie B6
Lameris, Brunink, Pach: zie B5
Heemsbergen, Mallard zie B4
AFSCHRIJVINGEN: ZIE MEDEDELINGEN VAN DE
JEUGDCOMMISSIE
OPSTELLINGEN A PUPILLEN
31 MEI 1980 PUEFA TOERNOOI TE PURMEREND
A4, A5, A6, A7 en A8 Toegevoegd: A3
AFC A4,
Leiding: Hr. Leemans
Honnebier, Abram, Piersma, Kamp, Spiegelenburg, Haze-
winkel. Nagel, Groeneveld, Thole, A. Leemans, Arian,
Janus, Carmiggelt,
Toegevoegd: Schafer
AFC A5
Leiding: Hr. Ploeger/Moree
Elias, Stroomberg, Ploeger, Janse, Bleeker, Harrems, Polak,
v. Loon, Bolderik, Hopman, Moree, P. Leemans
Toegevoegd: Greven, Mathijse
AFC A6
Leiding: Hr. Bakhuizen
Rengelink, Bakhuizen, Hogenboom, v. Zanten, Etty,
den Ottelander, v. Gelder, Vorst, v.d. Berg, Niehe, Nieuw
land, Wessels
Toegevoegd: Abascal
AFC A7
Leiding: Hr. Reddering/Minor
Saddal, v.d. Kieft, Teiwes, Ladendorff, Reddering, Minor,
Schroeder, Sandberghen, vd Vinden, Moonen, Janse,
Tokkie, v.d. Blink
AFC A8
Leiding: Hr. v. Weeren/Sancho
Kleijnen, Prins, Schipper, Hendriksen, v. Someren, Oei,
v.d. Hoorn, Beerling, de Ruiter, v. Weeren, Sancho, Moer
kerk
Toegevoegd: Woerdeman, v. Marle
LET OP: Diverse spelers van A3 zijn op 31 mei toegevoegd!
AFSCHRIJVINGEN: ZIE MEDEDELINGEN V£N DE
JEUGDCOMMISSIE
OPSTELLINGEN A PUPILLEN
ZONDAG 1 JUNIPUEFA TOERNOOIPURMEREND
Deelnemende elftallen: A1, A2 en A3 (spelers A3 zie ook
31 mei
AFC A1
Leiding: Hr. Heisterkamp/Klein
L. Last, J. Bollen, B. Duis, J. Duis, Schroder, den Enting,
v.d. Ruit, de Graaf, Heisterkamp, Titsing, Keizer, de Boer,
Klein
AFC A2
Leiding: Hr. de Metz/Roeg
Langendijk, Roeg, Abe, Duveen, de Metz, Nieuwenhuis,
Koefoed, Gortzak, Levy, Frijters, Wiebenga, v. Dam
Toegevoegd: A. Leemans
AFC A3
Leiding: Hr. Mathijse
Greven, Mathijse, Abascal, B. Last, Woerdeman, Crouwel,
v. Marle, E. Bollen, Schneider, Gallenkamp, Wegloop,
Schafer
Toegevoegd: P. Leemans
A PUPILLEN BEWAAR DEZE SCHAKEL
PROGRAMMA VOOR DE MAAND MEI
14