Het Amsterdams Junioren-toernooi wordt ook dit jaar weer georganiseerd door
8 verenigingen De bedoeling is dit toernooi voor niet-geselecteerden in
elke Juniörengroep te houden.
De wedstrijdschema's zijn overal hetzelfde.
De A-J'unioren spelen b.ij Rood Wit A De B-Junioren bij Zeeburgia en de C-
Junioren bij D.C.G.
De verengingen A.F.C., Blauw-Wit, D.C.G.D.W.S.D.W.V.,Rood Wit A Zeeburgia
en Z.V.V. wensen jullie allen een bijzonder prettig toernooi
oo
oo
30
oo
veld 3
B-Junioren B1 B2 en B 3 ;Tocrnooi ^l'coyde
Programma
10.30 uur AFC 3 - VVGB 3 veld 3
11.15 uur AFC 1 - KBV 1 1
11.15 uur AFC 2 - BBSB 2 2
12.15 uur AFC 3 - KBV 3 3
13.00 uur AFC 1 - BBSB 1 1
13.00 uur KBV 2 - AFC 2 "2
14.no uur Abcoude 3-AFC 3 3
14.00 uur Abcoude 2-AFC 2 2
14.45 uur Abcoude 1-AFC 1 1
Prijsuitreiking ca. 16.00 uur
Wedstrijden duren 2 x20 minuten met 5
minuten rust.
Reserveshirts meenemen.
Ballen voor intrappen zelf meenemen.
10
ÏOKKMOOÜ PROGRAMMA s
Aiins 1 orflamsJun i oron_Toernoo:i 1 j)P>O
j Ge^ovonf.! Datum 1 1 tnoi 1980
Junioren A Rood Wit A
B s Zeeburgia
C j D.C.G.
WEDSTRIJDPRPOKAMMA
Poule A
AF,C
BlauwWit
D.C.G.
D.W.S.
P ou 1 o B
D.W.V.
Rood Wit A
Zeeburgia
Z.V.V.
Poule C
A.F.C.
BlauvWit
D.C.G
D.W.S.
Poule D
D.W.V.
Rood Wit A
Zeobur^ia
Z.V.V.
do hoogst
do laagst
VELD 1
spelende elftallen van de verenigingen spelen in poule A
spelende elftallen van de voronigingen spelen in póule C
en B
on D
10.
10.
1 1
1 1
12.
12,
Z E
13.
1>i
1>«
15-
15.
30
30
30
00
30
00
30
10.00
10. 30
11
11
00
30
9 <-30-
10.00-
10.30-
11.00-
11.30-
12.00-
P A U
13.00-
13.30-
1h00-
1/»30-
15.00-
VELD 2
9.30-
10.00-
10.30-
1 1 .00-
11.30-
12.00-
P A U
13.00-
13.30-
1'» .00-
1 h30-
15.00-
9.30- 10.00
10.00- 10.30
10.30- 11.00
11.00- 11.30
11.30- 12.00
12.00- 12.30
PAUZE
13.00- 13.30
13.30- 1'».00
1/1.00- 1/1.30
1h30- 15.DO
poule A A.F.C.- BlauwWit
poule C BlauwWit- D.C.G
poule C A.F.C.— D.W.S.
poule B D.W.V.- Zeeburgia
poule D Rood Wit A— Z.V.V.
poule C BlauwWit - D.W.S.
poule D Rood Wit A-Zoeburgia
poule D D.W.V.- Z.V.V.
nr.'l poule A - nr./» poule B.
nr.3 poule C nr.3 poule D.
nr.2 poule A nr.2 poule B.
12.00
12.30
Z E
13.30
l/».00
1Z» 30
15.00
15.30
poule B
poule A
poule D
poule D
poule B
poule A
poule B
poule C
nrvZ» poule
nr.2 poule
nr.1 poule
poulo D
poule B
poule A
pouJ.o A
poulo C
poulo A
poulo B
poulo C
nr,3 poule
nr.1 poulo
D.W.V.- Rood Wit A
D.C.G.- D.W.S.
D.W.V.- Rood Wit A
Zeeburgia- D.W.V.
Rood Wit A- Z.V.V.
A.F.C.- D.W.S.
Rood Wit A- Zeeburgia
A.F.C. - Blauw Wit
C ••••••••- nr./» poule D.
C ••••••••- nr.2 poule D.
A nr.1 poule B.
(finale
Zeeburgia- Z.V.V.
Z.V.V.-Zeeburgia
A.F.C.-D.C.G.
BlauwWit- D.W.S.
A.F.C.-D.C.G.
BlauwWj. t-D.C .0
D.W.V.- Z.V.V.
D.C.G,- D.W.S.
A- nr. 3 poulo B.
C nr.1 poule D.
finaio
P^ijsuitroiking ca 1600 uur
Winnaar-:v«\n de wissolbckor is do vereniging die mot bcido olfta
111003to punten hooft verzameld in do poulovodstriJdon on do fina
don. Bij oen gelijkspel wordt steeds <S«'n punt toegekend (ook al
schoppen dient te nomen voor hot bepalen van oen winnaar in hot
ment)
llcn
lowo 1:
men
03 mil
le
tri j-
s tra f
c J a s s c-