Vespucci - Ookmeer, Troelstralaan
N E A - J. Persijnstraat, Ouderkerk a/d Amstel
T I W A - Drie Burg, Kruislaan bij Weesperzijde
Swift - Olympiaplein
Buitenveldert RAP - De Boelelaan
Blauw Wit ZRC Osdorp ,SCZ'58 - Sport-
park Sloten, Sloten
Rivalen KBV - Riekerhaven, Anth. Fokkerweg
N e d L I o y d De Schinkel, achter Olympisch Stadion
t.o. Amsterdamse IJsbaan Club.
BOETE
S. Woldringh (B3) - f 15,- (strafzaak)
Overmaken op gem. giro 4510515 t.n.v. 2e penningmeester
AFC, Abcoude.
VETERANEN
Zaterdag, 19 april a.s. thuis tegen KLM
Aanvang: 15.00 uur
Scheidsrechter: S. van Gelder
Uitgenodigd worden: Bernard, v. Bruggen, v. Haren, v.d.
Heydt, de Jong, Meyer, v. Mierlo, Nooij, Oostenbroek,
v.d. Valk, Oosterling, Rooze
Niet beschikbaar: Geusebroek, Bergman, v. Duyvenbode,
Jesse, Schoemaker
Afschrijven: donderdag van 18.00 tot 19.00 uur bij
T. Nooij, tel. 43 02 67
(vrijdagavond, 25-4-1980, aanvang 19.00 uur thuis tegen
VOC)
ATTENTIE: Zondag, 4 mei a.s., Veteranen-toernooi
"Wilhelmina"
Dagindeling:
9.30 - uur ontvangst veteranen met hun dames
10.00 - uur opening door de voorzitter van Wilhelmina-
veteranen
10.30 - uur aanvang der wedstrijden t.w.:
Poule A 10.30 - 11.00 uur Sparta - AFC
11.50 - 12.20 uur AFC - Wilhelmina
lunchpauze (ook voor de dames)
13.40 - 14.10 uur Kon. UD - AFC
Poule B spelen: BW, Langa, DFC en Kon. HFC
Finale wedstrijden van 15.15 tot 16.30 uur
17.00 - uur prijsuitreiking
17.15 - 20.00 uur Muziek en dans met orkest "Cas Chambon"
Nadere mededelingen volgen!
WEDSTRIJDBAL AFC - RVC
De bal voor deze wedstrijd wordt beschikbaar gesteld door
de Stichting "Goed Genoeg"
Namens geheel AFC hartelijk dank!
PROGRAMMA ZONDAG 20 APRIL 1980
AFC - RVC, 14.30 uur; bijeen: 13.00 uur AFC
Leider: S.v. Gelder; coach: F. kramer, verzorger: K. Grosze
Nipper; scheidsrechter: H.Th.C. Baakman; grensrechters:
G.M. Stevense en L. Butter
AFC 2 - EDO 2, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur AFC
Leider: K. Baarschers; scheidsrechter: C. Bos
Uitgenodigd worden voor 1e en 2e: Ackerman, v. Aken,
Boelhouwer, H. Bijlsma, J. Bijlsma, Cohen, H.v. Dijk, J.
v. Dijk, Gehring, Johannesen, Kottmann, Leeser, D. Ludwig,
E. Ludwig, Meijer, Oomen, Parsser, Rachman, Sandberg,
Seunke, Truyens, Vlieger, v. Weldam, Wolffgram, v.d.
Zwan, Jansen, Thomas
UITHOORN 2 - AFC 3,12.00 uur; bijeen: 10.30 uur AFC
Leider: R. Mathijse; scheidsrechter: N.M. Weijers
Uitgenodigd worden: Uchtman, Leloux, Berrier, D. Huisman,
Hulst, Laarhoven, de Ridder, Stolp, Lassooy, Veen, N.Huis
man, Jung
SPORTING ZUID 2 - AFC 4, 12.00 uur; bijeen: 10.30 uur
AFC
Leider: P.v.d. Heydt; scheidsrechter: A.M. de Kwant
Uitgenodigd worden: v. Bork, Kaiser, Wijnen, de Vries,
Rieder, Kuipers, Kampstra, R. Huisman, Rauch, Verhey-
den, Schouwenaar, Polders, Huigen, Gans, Sandberg
Niet beschikbaar: Waas, v.d. Bor, Geluk, Wijnand, Timmer
man, Swaab
Afschrijven: donderdag tussen 21.00 en 21.30 uur bij E.C.
tel. 44 55 75
OPSTELLINGEN 1e en 2e worden nader bekend gemaakt.
MEDEDELING A-COMMISSIE - JEUGDCOMMISSIE
Dinsdag 22 april speelt het jeugdelftal i.v.m. de voorbe
reiding voor het BI. Wit Pinkstertoernooi, tegen Jong F.C.
Amsterdam C elftal.
Aanvang: 18.30 uur; bijeen: 17.45 uur AFC
Uitgenodigd worden alle spelers die hiervoor uitgenodigd
zijn.
Leiders! K. Baarschers en C. den Braven
Coach: A. Euwes; verzorger: H. Kottmann
Afschrijven: bij de heer C. den Braven, tel 72 00 29
71 39 81
MEDEDELINGEN ELFTAL-COMMISSIE B
Niet beschikbaar: v.d. Bergh, Polak, Reddering, Steinvoorte,
Mulder, Bollen, G.J. Bos, Bouwhuis, Balk, Engelfriet, Hek
ster, Klotz, Landa, Ludwig, Linszen, Niehe, Noest, den Os,
G. Parson, van de Rijst, Stokvis, v.d. Langenberg, Swalef,
de Wit, Wenting, Eleveld, de Boer, Wielinga, J. van Broek
huizen, Schroder, Dukker, M. Koster, Ringe, de Jong,
Mathijse Akkerman jr.
PROGRAMMA ZONDAG 20 APRIL
JHK 2 - AFC 5, bijeen: 10.30 uur AFC
Scheidsrechter: H. Blauwhoff
Leider: J. Handgraaf
Opstelling: bekend
Opdracht van Leider Handgraaf: Zaterdagavond uiterlijk
23.00 uur naar bed!
Afschrijven: bij J. Handgraaf, tel. 44 92 58
AFC 6 - Tl W/A 3, bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: T. Vleerlaag
Elffers, Burink, Koenes, Kuipers, Kuijper, Langeveld,
Linders, J. van Leeuwen, Leeser, Ooink, Verhagen, Visch-
jager, Weber, Wegter
Afschrijven bij: B. Wegter op vrijdagavond tussen 19.00
en 21.00 uur: tel. 02942 - 38 98
7