10
Terrein; Slotervaart 1 s 10.00
10.50
11 .40
Terrein; Slotervaart 2 10.00
10.50
11 .40
Terrein Rivalen veld 110.00
10.50
11 .40
Terrein Rivalen veld 2; 10.00
10.50
1 1 .40
PROGRAMMA JUNIOREN B 2x15
uur Slotervaart 1 - A.F.C. 2
uur Slotervaart 1 - Arsenal 1
uur Slotervaart 1 - SportingZ 1
uur SportingZuidl - Arsenal 1
uur A.F.C. 2 - Sporting Zuid 1
uur Arsenal 1— A.F.C. 2
uur ElandSDC 1—A.F.C. 3
uur ElandSDC 1-Rivalen 1
uur ElandSDC 1-Sporting Zuid 2
uur SportingZuid2-Rivalen 1
uur A.F.C. 3-Sporting Zuid 2
uur Rivalen 1 A.F.C. 3
minuten (zonder rust
Terrein Sport.Zuid v. 2;
Terrein Arsenal veld 1
Terrein K.B.V. veld 2
Terrein K.B.V. veld 3
Terrein BlauwWit veld 4:
Terrein BlauwWit veld 3;
PROGRAMMA JUNIOREN C
Terein Sport.Zuid veld 3
TerreinSportingZuid v. 4
Terrein Arsenal veld 2
Terrein Arsenal veld 3
10.00 uur Sporting Zuid 1-Buitenv.1
10.40 uur Buitenveldert 1- A.F.C. 1
11.20 uur A.F.C. 1 - Sporting Zuidl
10.00 uur Arsenal 1- Blauw Wit 3
10.40 uur BlauwWit 3- A.F.C. 2
11.20 uur A.F.C. 2 - Arsenal 1
10.00 uur K.B.V. 3 - A.F.C. 3
10.40 uur K.B.V. 3 - SportingZuid 2
11.20 uur K.B.V. 3 - Buitenveldert3
Buitenv.3-SportZuid 2
A.F.C. 3-Buitenveldert 3
Sporting Zuid 2— A.F.C. 3
BlauwWit
Osdorp 1
A.F.C. 4
BlauwWit
1000 uur
10.40 uur
11.20 uur
10.O0 uur
10.40 uur
11.20 uur
1000 uur
10.40 uur A.F.C. 5
1 1.20 uur Z.R.C. 2
4- Osdorp 1
- A.F.C. 4
- Blauw-Wit
5- A.F.C. 5
- Z.R.C. 2
- Blauw Wit
2 x 15 minuten(zonder rust)
10.00 uur Sporting Zuid 1 - A.F.C. 1
10.40 uur Sporting Zuid 1 - Buitenvl
11.20 uur Sporting Zuid 1 - Rivalenl
10.00 uur Rivalen 1-Buitenveldert 1
10.40 uur A.F.C. 1 -Rivalen 1
11.20 uur Buitenveldert 1 - A.F.C. 1
10,00 uur Arsenal 1—Buitenveldert 2
10.40 uur Arsenal 1 - K.B.V. 1
11.20 uur Arsenal 1 A.F.C. 2
10.00 uur A.F.C. 2 - K.B.V. 1
10.40 uur Buitenveldert - A.F.C. 2
11.20 uur K.B.V. 1 - Buitenveldert 2
Terrein Blauw Wit veld 1
Terrein Blauw Wit veld 2
Terrein SportingZuid v. 5
Terrein Z.R.C. veld 1
Terrein Rivalen veld 3
Terrein A.F.C. veld
Terrein A.F.C. veld 3
PROGRAMMA PUPILLEN A 2 x
10.00 uur
10.40 uur
1120 uur
10.00 uur
10.40 uur
11.20 uur
1000 uur
Blauw Wit 2- Osdorp 1 Scheidsr
Blauw Wit 2-Sp.Zuid 2
Blauw Wit 2- A.F.C. 3
A.F.C.3-Sporting Zuid 2
Osdorp 1 A.F.C. 3
Sp.Zuid 2- Osdorp 1
1 ui*,. SpZuid 4- A.F.C. 4
10.40 uur A.F.C. 4- Eland/SDC 1
11.20 uur ElandSDC 1-Sp.Zuid 4
10.00 uur A.F.C. 5 - BlauwWit 3
10.40 uur BlauwWit 3 - Z.R.C. 3
11.20 uur Z.R.C. 3 - A.F.C. 5
10.00 uur Rivalen 2 - A.F.C. 6
10.40 uur A.F.C.6-Sporting Zuid 3
11.20 uur Sp.Zuid 3 - Rivalen 2
10.00 uur A.F.C.7-Buitenveldert 5
10.40 uur A.F.C. 7-BlauwWit 4
11.20 uur A.F.C. 7-Slotervaart 1
10.00 uur Slotervaart 1-Blauwwit 4
10.40 uur Buitenveldert 5-Slotervrt 1
11.20 uur Blauwwit 4-Buitenveldert5
15 minuten (zonder rust)op Zaterdag 19
:Honings
:Honings
:Honings
van Laar
van Laar
van Laar
;Hieselaar
;Hieselaar
:Hieselaar
;v.Turnhout
v.Turnhout
;v.Turnhout
;Hilbrink
:Hilbrink
:Hilbrink
Houtkamp
Houtkamp
Houtkamp
Kraan
Kraan
Kraan
Woude
Woude
Woude
Verheggen
Verheggen
Verheggen
Collast
Collast
:Collast
Ludeke
Ludeke
Ludeke
Smit
Smit
Smit
Labout
Labout
Labout
Spiering
Spiering
Spiering
;raatman
raatman
traatman
efferie
efferie
efferie
.de Jong
.de Jong
.de Jong
eesbeen
eesbeen
eesbeen
.d.Meer
.d.Meer
.d.Meer
.Postma
.Postma
.Postma
uller
uller
Kuiler
april 1980
Terrein A.F.C. veld 2
Terrein A.F.C. veld 3
Terrein Swift veld 1
Terrein Swift veld 2
10.00 uur
10.40 uur
1120 uur
10.00 uur
10.40 uur
1120 uur
10.00 uur
10.40 uur
11.20 uur
1000 uur
10.40 uur
11.20 uur
A.F.C. 1
A.F.C. 1
A.F.C. 1
Rivalen 1
Rivalen 1
BlauwWit1
Swift 1 -
Swift 1 -
Swift 1 -
A.F.C. 2
A.F.C. 2
Arsenal 1
- BlauwWit 1 Scheidsr;v.d.Jagt
•Buitenveldert 1 Jochems
-Rivalen 1 :Schr8der
- Buitenveldert1;Schr8der
- Blauw Wit 1 Brokmann
-Buitenveldert1 Brokmann
Arsenal 1 Clubscheidsr
Sporting Zuid 1
A.F.C. 2
Sporting Zuid 1
- ASV Arsenal 1
- Sporting Zuid 1