I elke zondag trekking AFC 7 WEDEROM KAMPIOEN UIT DE OUDE DOOS 3. Giro-speelsysteem Dit is de simpelste manier om te spelen in de lotto en de mid-lotto. Eens per maand maakt u per giro (bv automa tisch) uw inzet aan de Lotto/Toto Commissie over. De funktionarissen in deze commissie vullen dan uw maand- formulier in en sturen u per post uw contraformulier toe. Deze service is geheel gratis. De inzet is voor dit giro-speel systeem gelijk aan de normale inzet: 2 kolommen: 1 x f 7,50 plus f 1,- is f 8,50 4 kolommen: 2 x f 7,50 plus f 1,- is f 16,- 6 kolommen: 3 x f 7,50 plus f 1,- is f 23,50 8 kolommen: 4 x f 7,50 plus f 1,~ is f 31,- enz. enz. enz. Uw inzet moet u overmaken op giro 4942861 t.n.v. P. Roo- senschoon, Amsterdam onder vermelding van: Lotto en uw geboortedatum. Indien u uw eigen getallen (per kolom 6 getallen uit 1 t/m 41) wilt spelen, moet u ook eenmaal uw getallen per briefkaart sturen aan P. Roosenschoon, Wouwermanstraat 18, 1071 LZ Amsterdam. Let op! Uw overschrijving moet voor de eerste van iedere maand bij ons binnen zijn. Wijs ook uw vrienden, kennissen, familieleden, collega's etc. op dit unieke systeem bij AFC. Inlichtingen bij Peter Roosenschoon, tel. 73 35 71 De Toto/Lotto Kommissie Ein Eisenbahnknotenpunkt- hinundherschieber Bekam sehr hohe Fieber. Immer wuszte er das Leben ist teuer, Jedoch spielte er wirklich mit Feuer Wenn, schrecklich tat dies Weh, Er fergas zu poolen bei AFC Irmgard Stulenhuten Inleveradressen: Sigarenmagazijn: Bijster, Olympiaplein 124 Dermout, Koninginneweg 139 Eurolympia, Stadionweg 139 Gall Gall, Buitenveldertselaan 176 Kost, Corn. Krusemanstraat 23 Prijs, Maasstraat 136 Sacksioni, Rijnstraat 63 de Forens, Laanhorn 14, Amstelveen en natuurlijk het clubhuis tot vrijdag 19.00 uur. Voor de aanvang van het seizoen bestond toch wel enige twijfel aan de mogelijkheden het kampioenschap te herha len. Van meet af aan werd echter duidelijk dat enerzijds onze inzet groot genoeg was en anderzijds de tegenstanders zich stukliepen op de routine die in ruime mate aanwezig is. Slechts 1 keer moesten wij de 2 punten aan de tegenstan der laten en wel in de wedstrijd tegen Vespucci, die voor de ze wandaad later bij ons thuis duur moest boeten middels een 11-2 nederlaag. Zondag 16.3 j.l. kon dan ook de kampioensvlag gehesen worden met de volgende cijfers. 17 gesp. en 32 pnt. Doel- gemiddelde voor en tegen!!!!!! Het is ondoenlijk aan te geven welke actie of wedstrijd nu wel het beste was, want er was meestal veel te genieten. In alle mogelijke opstellingen werd er gespeeld, omdat altijd wel diverse spelers van de groep van 16 elders "vertoefd". Het tekent de kracht dat alle veranderingen geen beletsel vormden, het kampioenschap zo vroeg en met vlag en wim pel binnen te halen. Door een laten we zeggen "misver stand" bij Nautilus werd het echte feest pas 23.3 gevierd. Na de match tegen Pancratius, die met 5-2 werd verslagen, begonnen de feestelijkheden aarzelend op AFC. De speech van Hans de Wijs namens de B-commissie werd met instemming en de nodig drankjes ontvangen. De aanwe zigheid van een wat opgeluchte voorzitter (winst van het eerste bij EDO) werd op prijs gesteld. De feestelijkheden kwamen eerst later bij Joop de Jong in de Jordaan pas goed op gang. Een zeer gezellige "oud-crack" die Joop met bo vendien een uitstekende keuken, waar de verwende eters alle lof voor hadden. Coach Joop Turfkruyer, altijd paraat met verband en smeerseltjes, liet middels een reuzenfles de champagne nog eens extra vloeien. Volgend jaar dus in de 1e klasse, waar de boys helemaal in voor zijn, met hope lijk meer tegenstand op speciaal verzoek van Nol en Mi chael. Jan Pelsma Naschrift redaktie: Hartelijk dank voor je snelle reaktie. Jan! Het verzoek om een beschrijving van de snelheid waarmee dit elftal kam pioenschappen binnenhaalt, was nog nauwelijks gedaan of je verslag lag reeds in de redaktiebus! Hieraan herkent men een werkelijk groot aanvoerder! Het 5e elftal in het seizoen 1945 - 1946: Rij 1Verhaaf, Zimmerman (Hallo Joop, ben je daar?) en Barend Bakker; Rij 2: George (f eestelf tal). Rots Klumper en Piet van Ruy- ven (veteranenmentor); Rij 3: Gerrit Hoogenstrijd, Kurt Jacobson, Christiaanse, Westerink, Guus Graanboom en Siem de Waal (lid EC). 3

Schakels (clubbladen) | 1980 | | pagina 3