PROGRAMMA ZONDAG 23 MAART
VAN HET LEDENSECRETARIAAT
TOT BALLOTAGE TOEGELATEN:
Junioren C
AFC-BI. Wit 3-1
AFC 2 - ASV/Arsenal 5-0
Uithoorn 2 - AFC 3 1-0
RAP - AFC 4 2-3
Sp. Zuid 4 - AFC 5 5-2
AFC 6 - Sp. Zuid 3-2
AFC 7 - Zeeburgia 4 1-3
AFC 8 - B'veldert 6 0-2
PROGRAMMA ZATERDAG 22 MAART
14.30 uur: ZSGO - AFC (Zat) 1 (3), 1e veld
12.00 uur: Rood Wit/A2 - AFC (Zat) 2, (24), 3e veld
AFC (Zat) 3 is vrij!
Pupillen: zie bij opstellingen!
14.30 uur: EDO - AFC (Hoofdklasse A 001)
11.30 uur: DCG 2 - AFC 2 (116)
12.00 uur: AFC 3 - TOG 2 (118)
14.30 uur: AFC 4 - DCG 3 (121)
14.30 uur: AFC 5 - NFC 4 (212), 5e veld
14.30 uur: NEA 4 - AFC 6 (213), 1e veld
14.30 uur: Pancratius 5 - AFC 7 (218), 1e veld
14.30 uur: Aristos 5 - AFC 8 (311), 2e veld
10.00 uur: DCG 11 - AFC 9 (411), 4e veld
14.00 uur: Amstelland 9 - AFC 10 (412), 2e veld
14.30 uur: AFC 11 - Marathon 4 (429), 2e veld
14.30 uur: AFC 12 - NFC 8 (430), 3e veld
12.30 uur: DEVO '58 5 - AFC 13 (437), 1e veld
14.30 uur: AFC 14 - RKAVIC 13 (438), 4e veld (res. sh.)
Jong Senioren
AFC vrij!
Junioren A
12.00 uur: RKAVIC - AFC (501), 2e veld
12.00 uur: Voorland - AFC 2 (504), 1e veld
12.00 uur: AFC 3 - Voorland 2 (513), 2e veld
10.00 uur: AFC 4 - KBV 3 (527), 3e veld
Junioren B
12.00 uur: AFC - Ajax (601), 3e veld
12.00 uur: AFC 2 - IJ Boys (612), 4e veld
10.00 uur: AFC 3 - Gold Star (624), 2e veld
14.30 uur: Roda '23 4 - AFC 4 (633), 5e veld
B5 is vrij
B6 is vrij
Junioren C
12.00 uur: Uithoorn - AFC (7011e veld
12.00 uur: VDO - AFC 2 (713), 2e veld
12.00 uur: AFC 3 - DWV 3 (715), 5e veld
10.00 uur: DVH - AFC 4 (724), 1e veld
10.00 uur: AFC 5 - NFC 4 (727), 5e veld
13.15 uur: Buitenveldert 4 - AFC 6 (731), 1e veld
9.30 uur: NEA 2 - AFC 7 (733), 1e veld
10.00 uur: AFC 8 - Buitenveldert 6 (734), 4e veld
LIGGING DER TERREINEN
ZSGO DCG DEVO'58 - Ookmeer, Troelstra-
laan
RoodWit/A - De Weeren, einde Volendammerweg
EDO- Noordersportpark a/d Jan Gerritslaan, Haarlem-N
N E A - J. Persijnstraat, Ouderkerk a/d Amstel
Pancratius - Lindberghstraat, Badhoevedorp-Oost
Aristos - Sportpark De Aker, Noorderakerweg, Osdorp
Amstelland - Strandvliet, Zwarte Laantje 5, Ouder
kerk a/d Amstel, einde Burg. Stramanweg t/o Sportpark
De Toekomst
RKAVIC - Escapade, Amstelveen
Voorland - Sportpark Voorland, Middenweg
R O D A 2 3 - Noorddammerweg, Amstelveen
Uithoorn VDO - Sportlaan, Uithoorn
DVH - Wimbledonpark, Startbaan Amstelveen
Buitenveldert - De Boelelaan
M.E. Dierdorp, C-Pup., 23-02-73, Kastelenstraat 219'"
1082 EG Amsterdam 44 23 30 knvbnr 2299
K. Hagen, B-Pup, 10-06-71, Joh. Verhulststraat 220 hs,
1075 HG Amsterdam 73 98 69 knvbnr 2300
C.v. Heemsbergen, B-Pup, 14-06-71, Drakenstein 60,
1083 XW Amsterdam 44 39 34 knvbnr 2301
G. Obadia, WL„ 23-07-61, Amstelkade 34'", 1078 AE
Amsterdam 76 60 88 knvbnr 2302
P.N. Perridon, C. Jun., 06-02-67, Zoomstraat 50", 1078
XL Amsterdam 71 80 83 knvbnr 2303
ADRESWIJZIGING:
S.N. Cohen, B-Jun., Turfschip 346, 1186 XZ Amstel
veen 45 36 36
VETERANEN ZATE RDAG 22 maart a.s.
Volgens competitieprogramma vrij, waardoor inhaalwed
strijden helaas niet mogelijk waren.
Andere verenigingen w.o. KLM waren i.v.m. andere verbin
tenissen verhinderd.
Zaterdag 29 maart a.s. thuis tegen QUICK.
MEDEDELINGEN ELFTALCOMMISSIE-A
Donderdag a.s. NA de training bespreking in de bestuurs
kamer voor het 1e elftal.
IEDEREEN DIENT AANWEZIG TE ZIJN!!!
PROGRAMMA ZONDAG 23 MAART 1980
EDO - AFC, 14.30 uur; bijeen: 11.15 uur bij Johan de Bie,
Bankrashof 116, Amstelveen voor de brunch.
Eigen vervoer.
Leider: S.v. Gelder; coach: F. Kramer; verzorger: K. Grosze
Nipper, scheidsrechter: P.G. Hartland; grensrechters: L.A.
Verduin, E.C. v. Veen
DCG 2-AFC 2, 11.30 uur; bijeen: 10.00 uur AFC
Leider: K. Baarschers; scheidsrechter: H. Blom;grens-
recher: P. Jager
Uitgenodigd worden voor 1e en 2e:
Ackerman, v. Aken, Boelhouwer, H. Bijlsma, J. Bijlsma,
Cohen, v. Dijk, H., v. Dijk J., Gehring, Geluk, Johannesen,
Leeser, D. Ludwig, E. Ludwig, Meijer, Oomen, Parsser,
Rachman, P. Sandberg, Seunke, Truyens, Vlieger, v. Wei-
dam, Wolffgram, v.d. Zwan, Janssen, Thomas
Spelers AFC 1 zie mededelingen elftalcommissie-A.
AFC 3-TOG 2, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur AFC
Leider: R. Mathijse; scheidsrechter: S.J. Spil
Uitgenodigd worden: M. Huisman, Hulst, Jung, Laarhoven,
Lassooy, de Ridder, Stolp, Timmerman, Veen, Berrier,
Leloux, Uchtman, R. Huisman
AFC 4 - DCG 3, 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur AFC
Leider: P.v.d. Heydt; scheidsrechter: B.N.G.M. Meeuwen
oord
7