De jonge AFC-ers Dit fotomateriaal werd, als altijd, beschikbaar gesteld door het Nationaal Foto Persbureau. AFC is de heren Magielsen Sr en Ma- gielsen Jr zeer erkentelijk! De afgelopen zondag is een succesvolle dag voor onze B-Junioren geweest. Alle elftallen hebben er een gewonnen pot van gemaakt. Dat het niet voor alle teams gemakkelijk is geweest, blijkt wel uit de uitslagen. Het eerste won met 2-0 van DWS, het tweede met 3-1 van de Meteoor. Het derde elftal was vrij, doch diverse jongens zijn het eerste en tweede elftal van dienst geweest. Het vierde won wederom met overtuiging en wel met 8-2 van NEA 2. Het vijfde won uit met 2-1 van Herenmarkt/A en het zesde met 1-0 van Sloterdijk 2. Het eerste elftal zit thans gelukkig weer helemaal in de lift. Na de winterstop drie wedstrijden spelen en zes pun ten binnenhalen is toch wel zeer positief. Jongens houden zo, dan eindigen wij toch nog gunstig in de 601 Alle elftallen heel veel succes voor de komende wedstrij den toegewenst. F.L. De C1 Junioren verloren van WA met 1-2. De jeugd van WA heeft een reputatie, ook dit elftal speelde een pittige partij. Onze jongens verloren verdiend. Hier Kutschenreuter (in reserve shirt) in perfekte balans om een schot op doel te wagen. De eerste aanzet is er, een nieuwe rubriek moet tijd hebben om te groeien. Verslagen van ouders zijn altijd welkom maar het gaat de redaktie speciaal om het kommentaar van de jongens zelf. Kom op, pupillen en junioren van AFC, laat de gehele club meeleven met je voetbalavonturen. Aanvoerders, schrijf een verslagje, het hoeft echt niet lang te zijn. De club wil weten wie jullie zijn, hoe jullie voetballen en of je plezier beleeft aan je sport. De rode bus bij de biljarts, boven in het clubhuis, schreeuwt van ongeduld om je verslag in ontvangst te nemen. red. 6 Verdiende 2 - 0 zege van AFC Junioren C2 op Animo C1 Direct na de start bleek na een aantal verkenningen, dat doelpunten in deze wedstrijd schaars zouden zijn. Voor de rust was AFC verreweg in de meerderheid, maar het duurde! vrij lang, voordat de bal goed op de schoen van rechtsbui ten Wegloop kwam. Goed samenspel resulteerde in deze 1 -0 voorsprong. Na de rust bleek de buitenspelval te ingewikkeld voor onze voorwaartsen, want herhaaldelijk liep onze voorhoede in deze val. AFC had een andere tactiek toegepast door in een meer teruggetrokken positie te opereren, waardoor Animo meer in de aanval kon komen. Rechtsback Ralf de Jong vertolkte een gedegen wedstrijd en Ronnie Teiwes kon bij een scrimmage voor het doel fraai wegwerken. Doelman Peter Henneman bewees zijn kunnen door goed in te grij pen in een voor AFC wat moeilijke periode. Onze C8 won ruim van R K DES met 4-1De withemden zijn AFC- ers, hier zijn ze in de aanval! Op het vijfde veld speelden de A-Junioren 3 tegen DWS 3, het werd een afgepaste overwinning 4-2. V.d. Weide haalt uit en scoort! Kort voor tijd veroorzaakte Animo een strafschop en Paul Eveleens schoot de bal hoog in de touwen. Een construc tieve 2-0 overwinning, waardoor het tweede elftal van de C Junioren de kans op het kampioenschap bleef behouden. Met nog 5 wedstrijden voor de boeg, zijn de mogelijkheden aanwezig, want het elftal bezit een prima teamgeest en een goed inzicht. De spirit zit er in en over een eventueel kam pioenschap wordt heel zachtjes gesproken. Laat dat zien, jongens, de ouders genieten er van mee. Vader Johan

Schakels (clubbladen) | 1980 | | pagina 6