RKAV - AFC 4, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur AFC-terrein
veld 2
Leiding: Hr. Gyrath
v. Alphen, Bauer, Bunk, Brdar, Euwes, Gyrath, Hogeboom,
Lüske, Roedema, Snow, Tiedink, Wijnschenk
AFC 5 - BUITENVELDERT 3, 10.00 uur; bijeen: 09.30
uur AFC-terrein, veld 4
Leiding: Hr. Haverbus; scheidsrechter: Hr. Eveleens
Boer, Bijlsma, Cohen, Haverbus, Lepeltak, v. Mourik,
Oldenburger, Polders, Samardzic, Sandelowski, Schroor,
Speer, Vorst
AFC 6 - NEERLANDIA 2, 13.15 uur; bijeen: 12.45 uur
AFC terrein, veld 3
Leiding: Hr. Tiggeloven; scheidsrechter: NN
Bakhuizen, R. Bakker, Benoni, Carmiggelt, de Kruyff,
Luiks, Stokvis, Thiel, Tiggeloven, Tijsterman, de Vries,
v. Zutphen, R.v. Zuydewijn
WA 7 - AFC 7, 12.00 uur; bijeen: 11.15 uur AFC terrein
veld 3
Leiding: NN
Coolen, Geldof, Gimbière, Hacht, v. Leeuwen, Margherita,
Nikkelsburg, Roland, Sillem, v.d. Woerdt, de Wijs
AFC 8 - RKDES 2, 10.00 uur; bijeen: 09.30 uur AFC
terrein, veld 2
Leiding: Hr. Moscou; scheidsrechter: Hr. v. Zweden
Bossert, Brandjes, Janse, Kothuis, Eerenbeemt, Leeuwen-
burgh, Marx, Moscou, Paulzen, Somers, Stroomberg,
Vermeulen, de Wilde
AFSCHRIJVINGEN: ZIE MEDEDELINGEN VAN DE
JEUGDCOMMISSIE
AFC 5 - AMVJ 1, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur AFC-ter
rein, kk, veld 4
Leiding: Hr. Ploeger/Moree; scheidsrechter: Hr. Jochems
Elias, Stroomberg, Ploeger, Janse, Bleeker, Harrems, Polak,
v. Loon, Bolderik, Hopman, Moree, P. Leemans
Alg. reserve: Ploeger
NEERLANDIA 3 - AFC 6, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur
AFC-terrein
Leiding: Hr. Bakhuizen
Rengelink, Bakhuizen, Hogenboom, v. Zanten, Etty,
den Ottelander, v. Gelder, Vorst, vd Berg, Niehe, Nieuw-
land, Wessels
Alg. reserve: Hogenboom
AFC 7 - AFC 8, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur AFC terrein
k.k., veld 5
Leiding: Hr. Reddering/Minor; scheidsrechter: Hr.v.d. Jagt
Saddal, v.d. Kieft, Teiwes, Ladendorff, Reddering, Minor,
Schroeder, Sandberghen, v.d. Vinden, Moonen, Jansen,
Tokkie, v.d. Blink
-A
AFC 7 - AFC 8, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur AFC terrein
k.k., veld 5
Leiding: Hr. Sancho/v. Weeren; scheidsrechter: Hr.v.d.Jagt
Kleijnen, Prins, Schipper, Hendriksen, v. Someren, Oei,
v.d. Hoorn, Beerling, de Ruiter, v. Weeren, Sancho
ALG. RESERVES: 10.00 uur melden bij Hr. Brokmann
(ongeacht verzameltijd "eigen team".)
AFSCHRIJVINGEN: ZIE MEDEDELINGEN VAN DE
JEUGDCOMMISSIE
OPSTELLINGEN A PUPILLEN zaterdag 23 februari 1980
DWV 1 - AFC 1, 11.00 uur; bijeen: 10.00 uur AFC-terrein
Leiding: Hr. Heisterkamp/Klein
L. Last, J. Bollen, B. Duis, Schroder, den Enting, v.d. Ruit,
de Graaf, Heisterkamp, Titsing, Keizer, de Boer, Klein
AFC 2-ARSENAL 1, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur AFC-
terrein, k.k., veld 2
Leiding: Hr. Roeg/de Metz; scheidsrechter: Hr. Brokmann
Langendijk, Roeg, Abe, Duveep, de Metz, J. Duis, Nieu-
wenhuis, Koefoed, Gortzak, Levy, Frijters, Wiebenga,
van Dam
Alg. reserve: Gortzak, Koefoed
AFC 3 - RAP 1,11.00 uur; bijeen: 10.30 uur AFC-terrein
k.k., veld 3
Leiding: Hr. Mathijse; scheidsrechter: Hr. Schroder
Greven, Mathijse, Abascal, B. Last, Woerdeman, Crouwel
Schneider, v. Marie, E. Bollen, Gallenkamp, Wegloop,
Schafer f
Alg. reserve E. Bollen
SWIFT 2 - AFC 4, 11.00 uur; bijeen: 10.15 uur AFC-
terrein
Leiding: Hr. Leemans
Honnebier, Abram, Piersma, Kamp, Spiegelenburg, Haze-
winkel. Nagel, Groeneveld, Thole, A. Leemans, Arian,
Janus, Carmiggelt
Alg. reserve: Leemans, Groeneveld
OPSTELLINGEN B PUPILLEN zaterdag 23 februari 1980
AFC 1 - OSDORP 1, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur AFC
k.k., veld 2
Leiding: Hr. v. Ommeren; scheidsrechter: Hr. Jager
Zie maandopstelling Schakel nr 4
BI. WIT 2 - AFC 2, 12.00 uur; bijeen: 11.15 uur AFC-
terrein
Leiding: Hr. den Drijver
Zie maandopstelling Schakel nr 4
AFC 3 - RAP 1, 10.00 uur. bijeen: 9.30 uur AFC, k.k.
veld 3
Leiding: Hr. Bijlsma; scheidsrechter: Hr. Brokmann
Zie maandopstelling Schakel nr 4
KBV 3 - AFC 4, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur AFC-terrein
Leiding: Hr. Buskens
Zie maandopstelling Schakel nr 4
AFC 5 - SWIFT 3, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur AFC k.k.,
veld 4
Leiding: Hr. Janus; scheidsrechter: Hr. Wielinga
Zie maandopstelling Schakel nr 4
AFC 6 - MARATHON, 12.00 uur; bijeen: 11.15 uur AFC
terrein, veld 4
Leiding: Hr. Jonen; scheidsrechter: Hr. Jager
Budding, Jonen, v.d. Wal, Mosman, Vermeulen, v. Santen,
Schooten, Sarfaty, Stork, Bakker, Sibarani, Chayes
9