is en wei als gevolg van een te weinig aan conditie bij een
aantal spelers alsmede door gebrek aan discipline in het
elftal. Zo ook hier, we kwamen tweemaal voor door goede
doelpunten van Huub Plemper en Rob Stom, maar ondanks
dat mochten we aan het eind van de wedstrijd concluderen
dat we tegen deze in de bovenste regionen verkerende
tegenstander goed weg waren gekomen. Misschien zou het
voor het vasthouden van een goed spelpeil tijdens de ge
hele wedstrijd en de daarmee samenhangende voetballust
goed zijn, wanneer de spelers van de A2 allemaal minimaal
éénmaal per week komen trainen.
De vlaggenist
MEDEDELINGEN VAN DE JEUGDCOMMISSIE
Voorzitter: D.v.d. Klaauw tel. 43 35 23
Secretaris Chr. Schroder tel. 15 27 51
AFSCHRIJVEN VOOR:
Jun A H.v. Zweden
tel. 76 32 35
Jun B F. Leur
tel. 45 02 70
Jun C H. Veenhuis
tel. 42 89 45
Pup A A. Brokmenn
tel. 44 22 95
Pup B J. Benoni
tel. 46 10 23
Pup C A. Brokmann
tel. 44 22 95
Informatie afkeuringen Bandapparaat:
PROGRAMMA JONG SENIOREN
AFC - AZS, 14.30 uur; bijeen: 14.00 uur AFC, veld 4
Leiding: Hr. Bierman; scheidsrechter: Hr. D. de Wit
Opstelling: Balk, Handgraaf, Hemessen, v. Leeuwen, Magiel-
sen, Nieuwenhuis, den Os, Overdiek, Perton, Polders,
v.d. Rijst, Hannema
Bierman: N.B.
PROGRAMMA A JUNIOREN
NFC - AFC 110.30 uur; bijeen: 9.30 uur AFC, veld 1
Leiding: Hr. Euwes; scheidsrecher: H.J.Smit
Opstelling: Benvindo, Brouwer, Hoohenkerk, Houtkamp,
Ketellapper, Krak, Lambrecht, Rooze, Seunke, Stefels,
Sulster, Texeira
Reserve: Teiwes (A4)
N.B. Hr. den Braven
Y-BOYS - AFC 2, 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur AFC,
veld 3
Leiding: Jeugdcommissie; scheidsrechter: R. Steenhorst
Opstelling: den Braven, Mulder, Nooder, Plemper, Ver
burg, v. Soomeren, Stom, Teiwes, Rooseman, v.d. Pouw
Kraan, J. v. Zweden
Reserve: v.d. Weide
Bravo da Silva wordt niet eerder opgesteld dan na contact
te hebben opgenomen met H.v. Zweeden
AFC 3 - DWS 3, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur AFC, veld 5
Leiding: Hr. Troost, scheidsrechter: Hv.d. Broek
Opstelling: Bierman, Gallenkamp, Holthaus, Hoogteyling,
v. Moerkerk, Stroker, Troost, de Waal, v.d. Weide, v.d.
Wiel, Benoni, Bak
AFC 4 IS VRIJ!
Teiwes: zie A1
OPSTELLINGEN B JUNIOREN
AFC - DWS, 11.45 uur; bijeen: 11.00 uur AFC-terrein,
vel.d 3
Leiding: Hr.v. Schaik; scheidsrechter: Hr. Y, Kroezen
Bakker, Gribling, Gudde, Holthaus, Hulscher, v.d. Jagt,
Kok, Leur, Post, Spee, Hogenboom, Wiersma, Rogge
AFC 2 - DE METEOOR, 11.45 uur; bijeen: 11.00 uur AFC-
terrein, veld 5
Leiding: Hr. Hulshoff; scheidsrechter: mevr. Verwaal
Bierman, Hiensch, Hulshoff, Kiks, Kohlman, E. Veenhuis,
P. Veenhuis, Verhaaff, Teeken, Tromp, Lanzing
AFC 3 IS VRIJ!
Lanzing: zie B2; H. de Wijs: zie B4; Woldring: zie B4;
Rogge: zie B1
AFC 4 - NEA 2, 13.15 uur; bijeen: 12.45 uur AFC-terrein
veld 2
Leiding: Hr. Veldhuizen; scheidsrechter: NN
Dukker, Duyndam, Ebbers, Haffmans, Kuit, v. Moerkerk,
J. Roedema, Zimmer, v. Dam, H. de Wijs, Post Uiterweer,
Woldringh, Hoogeveen
HERENMARKT/A - AFC 5, 13.15 uur; bijeen: 12.15 uur
AFC, veld 2
Leidingen scheidsrechter: NN
v. Beek, Fransen.de Groot, Kappel.de Langen, Meezen,
J. Nagel, Rijnders, Stokman, Veling, de Vries, Toussaint,
Herschberg
AFC 6 - SLOTERDIJK 2, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur
AFC terrein, veld 4
Leiding en scheidsrechter: NN
Bouwmeester, Haverbus, Klopper, Lenzen, Nieuwland,
Pees, S. Cohen, Gosler, Bernat, Spijker
N.B.: v. 't Hof, Weisz, Ritz
Wegens ondisciplinair gedrag worden vier weken niet
opgesteld:
Hertzberger, Deen, v.d. Vijver, N. Cohen,
Het aanvoerderschap wordt N. Cohen voor de rest van
het seizoen ontnomen!
AFSCHRIJVINGEN: ZIE MEDEDELINGEN VAN DE
JEUGDCOMMISSIE
OPSTELLINGEN C JUNIOREN
AFC - WA, 11.45 uur; bijeen: 11.00 uur AFC-terrein
veld 2
Leiding: Hr. Duinker; scheidsrechter: Hr. J. Breedveld
P. Bakker, Boon, v.d. Broek, Le Grand, Honsdrecht, v.d.
Klaauw, Krak, Kutschenreuter, v.d. Meent, Peeper, v.
Zweden
ANIMO - AFC 2, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur AFC-ter
rein, veld 3
Leiding: Hr. Keizer
v. Alem, Eveleens, Henneman, de Jager, de Jong, Keizer,
Maass, Waldeck, Wegloop, Teiwes, de Wit
AFC 3 - WA 3, 13.15 uur; bijeen: 12.45 uur AFC-terrein
veld 5
Leiding: Hr. Speelman; scheidsrechter: NN
Balk, Blankstein, Druijf, Franke.de Graaf, Kampstra,
Kostense, Leering, Mathijse, v. Ommeren, Schuurman,
Speelman, Stradmeijer, Walker
vrijdagavond 18.30 - 19.30 uur
vrijdagavond 17.00 - 18.00 uur
vrijdagavond 17.00 - 18.00 uur
vrijdagavond 17.00 - 18.00 uur
vrijdagavond 17.00 - 18.00 uur
vrijdagavond 17.00 - 18.00 uur
7