9
AFC 4 - NFC 4, 14.30 uur; bijeen: 14.00 uur AFC, veld 4
Leiding: Hr. Fröhlich; scheidsrechter: Hr. G.v.d. Maas
Opstelling: Didier, Fokke, Fransen, Fröhlich, M.E. de
Jong, N.J. de Jong, Löwenstein, de Roo, Teiwes, Verwijst,
Polman Tuin, Koedijk
N.B.: A3 Holthaus
N.B.: A4 Bosch en Vlessing
OPSTELLINGEN B JUNIOREN
AFC - UITHOORN, 11.45 uur; bijeen: 11.00 uur AFC-
terrein, veld 4
Leiding: Hr. v. Schaik; scheidsrechter: Hr. H.M. de Wijs
Bakker, Gribling, Gudde, Hulscher, v.d. Jagt, Kok, Leur,
Post, Spee, Hogenboom, Wiersma, Bierman
AFC B2 IS VRIJ
Bierman: zie B1
Teeken: zie B3
AFC 3 - ROMBOUT, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur AFC-
terrein, veld 3
Leiding: Hr. Jochems; scheidsrechter: Hr. M. Lupano
Jochems, v.d. Klaauw, R. Nagel, Nieuwenhuis, Philips,
Rogge, F. Schroder, M. Verduin, S. Verduin, H. de Wijs,
Bruning, Woldringh, Teeken, Lanzing
PANCRATIUS 4 - AFC 4, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur
AFC, veld 1
Leiding: Hr. Veldhuizen; scheidsrechter: NN
Dukker, Duyndam, Ebbers, Haffmans, Hoogeveen, Kuit,
v. Moerkerk, Ritz, J. Roedema, v. Tongeren, Zimmer,
v. Dam
DCG 7 - AFC 5, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur AFC, veld 5
Leiding en scheidsrechter: NN
v. Beek, Fransen, de Groot, Kappel, de Langen, Meezen,
J. Nagel, Rijnders, Stokman, Veling, de Vries, Toussaint,
Herschberg
BLAUW WIT 6 - AFC 6, 13.15 uur; bijeen: 12.15 uur AFC
veld 4
Leiding en scheidsrechter: NN
Bouwmeester, Haverbus, Klopper, Lensen, Nieuwland,
Pees, v.d. Vijver, S. Cohen, Gosler, Bernat, Spijker, N.
Cohen
Niet beschikbaar: Holthaus, Post Uiterweer
Devolgende spelers worden 2 wedstrijden niet opgesteld
wegens niet opkomen: Weirz, Deen en Hertzberg
AFSCHRIJVINGEN: ZIE MEDEDELINGEN VAN DE
JEUGDCOMMISSIE
OPSTELLINGEN C JUNIOREN
DCG - AFC, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur AFC-terrein
veld 2
Leiding: Hr. Duinker; scheidsrechter: Hr. L. Raaphorst
P. Bakker, Boon, v.d. Broek, Le Grand, Honsdrecht, v.d.
Klaauw, Krak, Kutschenreuter, v.d. Meent, Peeper, v. Zwe
den
AFC 2 - NEA, 13.15 uur; bijeen: 12.30 uur AFC-terrein,
veld 3
Leiding: Hr. Keizer; scheidsrechter: Hr. A. Verheggen
v. Alem, Eveleens, Henneman, de Jager, de Jong, Keizer,
Maass, Waldeck, Wegloop, Teiwes
AFC 3 - DWG 2, 10.00 uur; bijeen: 09.15 uur AFC-ter
rein, veld 2
Leiding: Hr. Speelman; scheidsrechter: Hr. Jager
Balk', Blankstein, Druijf, de Graaf, Kampstra, Kostense,
Leering, Mathijse, v. Ommeren, Schuurman, Speelman,
Stradmeijer, Walker
AFC 4 - VDO 2, 11.45 uur; bijeen: 11.15 uur AFC-terrein
veld 2
Leiding: Hr. Gyrath; scheidsrechter: Hr. Kinsbergen
v. Alphen, Bauer, Bunk, Brdar, Euwes, Gyrath, Hogeboom,
Lüske, Roedema, Snow, Tiedink, de Wit, Wijnschenk
AFC 5 - UITHOORN 3, 13.15 uur; bijeen: 12.45 uur AFC
terrein, veld 2
Leiding: Hr. Haverbus; scheidsrechter: Hr. Rimini
Boer, Bijlsma, Cohen, Haverbus, Lepeltak, v. Mourik,
Oldenburger, Polders, Samardzic, Sandelowsky, Schroor,
Speer, Vorst
UITHOORN 4 - AFC 6, 13.15 uur; bijeen: 12.15 uur
AFC terrein, veld 1
Leiding: Hr. Tiggeloven
Bakhuizen, R. Bakker, Benoni, Carmiggelt, de Kruyff,
Luiks, Stokvis, Thiel, Tiggeloven, Tijsterman, de Vries,
v. Zutphen, R.v. Zuydewijn
VDO 4 - AFC 7, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur AFC terrein
veld 1
Leiding: NN
Coolen, Geldof, Gimbière, Hacht, v. Leeuwen, Margherita,
Nikkelsburg, Roland, Sillem, v.d. Woerdt, de Wijs
AFC 8 - VDO 5, 14.30 uur; bijeen: 14.00 uur AFC terrein
veld 2
Leiding: Hr. Moscou; scheidsrechter: Hr. Jager
Bossert, Brandjes, Janse, Kothuis, Eerenbeemt, Leeuwen-
burgh, Marx, Moscou, Paulzen, Somers, Vermeulen, de
Wilde
AFSCHRIJVINGEN: ZIE MEDEDELINGEN VAN DE
JEUGDCOMMISSIE
OPSTELLINGEN A PUPILLEN zaterdag 16 februari
AFC 1 - ZEEBURGIA 1, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur
AFC-terrein, k.k., veld 2
Leiding: Hr. Heisterkamp/Klein; scheidsrechter: Mevr.
Mulders
L. Last, J. Bollen, B. Duis, Schroder, den Enting, v.d. Ruit,
de Graaf, Heisterkamp, Titsing, Keizer, de Boer, Klein
AFC 2 - BLAUW WIT 111.00 uur; bijeen: 10.30 uur
AFC-terrein, veld 3
Leiding: Hr. Roeg/de Metz; scheidsrechter: Hr. Jager
Langendijk, Roeg, Abe, Duveen, de Metz, J. Duis, Nieu
wenhuis, Koefoed, Gortzak, Levy, Frijters, Wiebenga, v.
Dam
Alg. reserve: Frijters, Levy
KBV 1 - AFC 3, 11.00 uur; bijeen: 10.15 uur AFC-terrein
Leiding: Hr. Mathijse
Greven, Mathijse, Abascal, B. Last, Woerdeman, Crouwel,
Schneider, v. Marie, E. Bollen, Gallenkamp, Wegloop,
Schaf er
Alg. reserve: Wegloop