Ooink, Wegter, G. Leeser, Vischjager, van Leeuwen, van
de Bold
Afschrijven: bij B. Wegter op vrijdagavond tussen 19.00
en 21.00 uur, tel. 02942 - 38 98
VDO 4 - AFC 7, bijeen: 14.00 uur VDO
Scheidsrechter: P. Rogge
Opstelling: bekend
Afschrijven: bij J. Pelsma op vrijdagavond tussen 19.00 en
21.00 uur, tel. 23 32 64
AFC 8 - AMSTELLAND 4, bijeen: 11.30 uur AFC
Scheidsrechter: A. Heuwekemeijer
Van Straten, Drenkelford, Gamelkoorn, Klotz, van Schajik,
J. Vellenga, Bonnet, Worm, Linszen, Dokkum, Stoppelman,
van Haaften,Ten Brink
Afschrijven: bij H. Gamelkoorn, op vrijdagavond tussen
20.00 en 20.30 uur, tel. 72 81 63
DEVO'58 3 - AFC 9, bijeen: 9.00 uur Devo '58
Aanvang wedstrijd: 9.30 uur
Opstelling: bekend
Afschrijven: bij R. de Boer, tel. 023 - 28 73 83
ELAND/SDC 4 - AFC 10, bijeen: 11.30 uur Eland/SDC
De Koning, Stokvis, (aanvoerder), de Wit, H. Vellenga,
Lammers, Da Silva Curiel, van Buuren, H. de Jonge, Ma-
gielsen, Scheffer, Evers, Coorengel
Afschrijven: bij G. van Caspel op vrijdagavond tussen 19.00
en 19.30 uur, tel. 17 29 84
AFC 11 - VESPUCCI 8, bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: onderling regelen
Opstelling: bekend
Afschrijven: bij P. Overdiek, tel. 64 28 07
Van Haaften, en Ten Brink: zie ook AFC 8
AFC 12 - NEA 9, bijeen: 9.30 uur AFC
Scheidsrechter: D. Susan
Opstelling: bekend toevoegen: R. Mathijse
Afschrijven: bij P. Roosenschoon, tel. 73 35 71
RODA '23 11 - AFC 13, bijeen: 14.00 uur Roda '23
Opstelling: bekend
Coach: G. Drager
Niet beschikbaar: Geluk, Steinvoorte
Afschrijven: bij D. Polak, tel. 76 53 14
AFC 14 - TIW/AMSTEL 6, bijeen: 9.30 uur AFC
Scheidsrechter: H. de Wijs
Sarfaty, Sprenger, Smit, Titsing, Last, Van Laar, Lambers,
de Vries, Beumer, de Haas, W. de Jonge, Schwagermann,
Afschrijven: bij G. van Caspel, op vrijdagavond tussen
19.00 en 19.30 uur, tel. 17 29 84
PROGRAMMA ZATERDAG 16 FEBRUARI
AFC 1 is VRIJ!
VECO 2 - AFC 2, 12.00 uur, bijeen
Uitgenodigd worden: Baarschers, v.d. Bergh, Beuke, Bever
wijk, den Braven, Knijf, Oostra, Ridderikhoff, Stroker,
Tak, Verwoerd, Witteveen, Frie
Afschrijven: bij Bob v.d. Bergh, tel. 42 02 17
AFC 3 - ADE 3, 14.30 uur; bijeen: 14.00 uur AFC
ATT.: AFC-SHIRT EN RES. SHIRT MEENEMEN!
Opstelling: Snelleman, Bogaers, Cohen, Dik, Geesink,
Kikkert, Smit, v.d. Valk, Küppers(?), Visser, N.N.
Afschrijven: bij Henk Dik, vrijdag 19.00 tot 20.00 uur,
tel.02940-1 13 75
N.B.: Perton
Komende weken i.v.m. wintersportvakanties s.v.p. alleen
in uiterste noodzaak afbellen!
MEDEDELINGEN VAN DE JEUGDCOMMISSIE
Voorzitter: D.v.d. Klaauw tel. 43 35 23
Secretaris Chr. Schroder tel. 15 27 51
AFSCHRIJVEN VOOR:
Jun A H.v. Zweden
tel. 76 32 35
Jun B F. Leur
tel. 45 02 70
Jun C H. Veenhuis
tel. 42 89 45
Pup A A. Brokmann
tel. 44 22 95
Pup B J. Benoni
tel. 46 10 23
Pup C A. Brokmann
tel. 44 22 95
Informatie afkeuringen Bandapparaat: tel 44 43 50
ATTENTIE VOOR AFSCHRIJVEN!
Na de winterslaap is een aantal spelers kennelijk vergeten
waar afgeschreven moet worden.
Kom, Jongens, wakker worden, we schrijven nu weer
(OP TIJD) bij het betreffende commissielid af.
PROGRAMMA JONG SENIOREN
SENIOREN 3 - JONG SENIOREN (Vriendschappelijk)
12.00 uur; bijeen: 11.30 uur AFC, veld 1
Leiding: Hr. Bierman; scheidsrechter: Hr. Jager
Opstelling: Balk, Handgraaf, Hemessen, v. Leeuwen, Ma-
gielsen, Nieuwenhuis, den Os, Overdiek, Perton, Waas,
v.d. Rijst, Hannema
Niet beschikbaar: Bierman
Polders: zie Sen. 4
Jong Senioren speelt in wit shirt!
PROGRAMMA A JUNIOREN
VOLEWIJCKERS - AFC 1, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur
AFC, hoofdveld
Leiding: Hr. Euwes/den Braven; scheidsrechter: A.v. Ingen
Opstelling: Benvindo, Brouwer, Hoohenkerk, Houtkamp,
Ketellapper, Krak, Lambrecht, Rooze, Seunke, Stefels,
Sulster, Texeira
Reserve: Nooder
DCG 2 - AFC 2, 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur AFC, veld 5
Leiding: Hr. Nooder; scheidsrechter: J. Rademaker
Opstelling: den Braven, Mulder, Nooder, Plemper, Ver
burg, v. Soomeren, Stom, Bravo da Silva, Lopes, Teiwes,
Rooseman, v.d. Pouw Kraan, J.v. Zweden
v.d. Weide: zie ook A3
AFC 3 - DVH, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur AFC, veld 3
Leiding: Hr. Troost; scheidsrechter: Hr. R. Pach
Opstelling: Bierman, Gallenkamp, Hoogteyling, v. Moer
kerk, Stroker, de Waal, Troost, v.d. Weide, v.d. Wiel,
Benoni, Bak
vrijdagavond 18.30 - 19.30 uur
vrijdagavond 17.00 - 18.00 uur
vrijdagavond 17.00 - 18.00 uur
vrijdagavond 17.00 - 18.00 uur
vrijdagavond 17.00 - 18.00 uur
vrijdagavond 17.00 - 18.00 uur
8