AFC 4 - NEERLANDIA 2, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur
AFC-terrein, k.k., veld 4
Leiding: Hr. Leemans; scheidsrechter: Hr. Jochems
Honnebier, Abram, Piersma, Kamp, Spiegelenburg, Nagel,
Groeneveld, Thole, A. Leemans, Arian, Janus, Carmiggelt
Alg. reserve: Arian - N.B.: Hazewinkel
SCZ 1 - AFC 5, 11 -00 uur; bijeen: 10.15 uur AFC terrein
Leiding: Hr. Ploeger/Moree
Elias, Stroomberg, Ploeger, Janse, Bleeker, Harrems, Polak,
v. Loon, Bolderik, Hopman, Moree, P. Leemans
Alg. reserve: Stroomberg
AFC 6 - BUITENVELDERT 5, 11.00 uur; bijeen: 10.30
uur AFC terrein, k.k., veld 5
Leiding: Hr. Bakhuizen; scheidsrechter: Hr. Schroder
Rengelink, Bakhuizen, Hogenboom, v. Zanten, Etty,
den Ottelander, v. Gelder, Vorst, v.d. Berg, Niehe,
Nieuwland, Wessels
Alg. reserve: Bakhuizen
AFC 7 - SWIFT 4, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur AFC ter
rein, k.k., veld 3
Leiding: Hr. Reddering/Minor; scheidsrechter: Hr. Schroder
Saddal,v.d. Kieft, Teiwes, Ladendorff, Reddering, Minor,
Schroeder, Sandberghen, v.d. Vinden, Moonen, Janse,
Tokkie
Alg. reserve: v.d. Kieft
RIVALEN 3 - AFC 8, 11.00 uur; bijeen: 10.15 uur AFC
terrein
Leiding: Hr. Sancho/v. Weeren
Kleijnen, Prins, Schipper, Hendriksen, v. Someren, Oei,
v.d. Hoorn, Beerling, v.d. Blink, de Ruiter, v. Weeren,
Sancho
LET OP!!
Algemeen reserves om 10.00 uur MELDEN BIJ HR,
BROKMANN
AFSCHRIJVINGEN: ZIE MEDEDELINGEN VAN DE
JEUGDCOMMISSIE
OPSTELLINGEN B PUPILLEN zaterdag 16 februari
RIVALEN 1 - AFC 1, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur AFC-
terrein
Leiding: Hr. v. Ommeren
Zie maandopstelling Schakel nr 4
AFC 2 - SLOTERVAART 110.00 uur; bijeen: 9.30 uur
AFC k.k., veld 3
Leiding: Hr. Den Drijver; scheidsrechter: Hr. Wielinga
Fröhlich, lanowitz, den Drijver, Sinseretti, v.d. Woning,
Linssen, v. Wijk, Hogenweg, Pluim, v. Bruggen, de Vries
KBV 3 - AFC 3, 11.00 uur; bijeen: 10.15 uur AFC-terrein
Leiding: Hr. Bijlsma
Zie maandopstelling Schakel nr 4
Wiebenga
AFC 4 - NEERLANDIA 1, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur
AFC, k.k., veld 4
Leiding: Hr. Buskens; scheidsrechter: Hr. Jager
Zie maandopstelling Schakel nr 4
BUITENVELDERT 5 - AFC 6, 11.00 uur; bijeen: 10.15
uur AFC terrein
Leiding: Hr. Jonen
Budding, Jonen, v.d. Wal, Mosman, Vermeulen, v. Santen,
Schooten, Sarfaty, Stork, Fokke, Bakker, Sibarani, Chayes,
Wessel: zie B7
MARATHON - AFC 7, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur AFC
terrein
Leiding: Hr. Leur
Duister, Isik, Mallard, Hogers, Speller, Brunink, Pach,
Schliesser, Kwakman, Wildschut, Kramer, Klumper.v.d.
Berg, v. Nood, v. Zalm, Wessel, Lameris
AFSCHRIJVINGEN: ZIE MEDEDELINGEN VAN DE
JEUGDCOMMISSIE
OPSTELLINGEN C PUPILLEN zaterdag 16 februari
AFC 1 - OSDORP 1, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur AFC-
terrein, k.k., veld 2
Leiding: Hr. Du Bois/Pieterse; scheidsrechter: Hr.v.d.Jagt
Pieterse, Smit, Verkaart, Roeg, Latumeten, van de Meent,
Du Bois, Last, Tjepkema
ARSENAL 1 - AFC 2,11.00 uur, bijeen op AFC-terrein
10.15 uur
Leiding: Hr. Willemse
Knoppers, Bakker, Koppers, Nieberg, Somers, van de
Vliet, Willemse, Simonis, Buma, Slager
BUITENVELDERT 2 - AFC 3, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur
op AFC terrein
Leiding: Hr. Altman/Corman
Altman, Boon, Corman, de Haas, Hopman, Stork, van Dijk,
Reddering, Wiersma, Besselaar
AFC 4 - KBV 4, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur op AFC
terrein, k.k., veld 2
Leiding: Hr. Noach; scheidsrechter: Hr. Wielinga
Moppes, Nifterick, Noach, Prins, Roberti, Croiset, Tuyl,
v.d. Burg, Visser
AFC 5 - ARSENAL 3, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur op
AFC-terrein, k.k., veld 2
Leiding: Hr. Coorengel; scheidsrechter: Hr. v.d. Jagt
Jonen, de Wilde, Zijlstra, van Bakel, Kijl, Landsaat, Coor
engel, Corenblit, Neuts, Hoed
AFSCHRIJVINGEN: ZIE MEDEDELINGEN VAN DE
JEUGDCOMMISSIE
SCHEIDSRECHTERS
veld 2
10 uur (C1) v.d. Jagt
11 uur (A1) Mevr. Mulders
12 uur (C4) Wielinga
(C5) v.d. Jagt
veld 4
10 uur (B4) Jager
11 uur (A4) Jochems
veld 3
(B2) Wielinga
(A2) Jager
(A7) Schroder
veld 5
(A6) Schroder
KBV 5 - AFC 5, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur AFCterrein
Leiding: Hr. Janus
Zie maandopstelling Schakel nr 4
10