Eerste elftal (1963-1964) langs de linkerleuning «I van beneden naar boven: Bob van Wattingen, Hans Vlietman, Benny Roode, Eddy Vesters, Frans Kat. Tweede rij: Henk Teiwes, Ko Onsman, Tonny van Straaten, Robby Duis. Derde rij: Jos Kemna (in het gips). Trainer Gé van Dijk. Langs de rechter leuning: Jaap Draisma, Nico van Til, Elbert Tak. P.S. het 7e maakte toen 144 goals (dat is meer dan destijds het 2e), maar werd tenslotte geen kampioen) Naschrift redaktie: Het publiceren van foto's uit onze rijke geschiedenis wordt slechts door een be perkte groep leden in onze club gewaar deerd. De redaktie gebruikt ze om lege plekken op te vullen en een enkele keer wanneer de aktualiteit (door weersom standigheden) in gebreke blijft. Uit het aanbod van Jaap van Nek (harte lijk dank, Jaap!) is derhalve een keus gemaakt. Tweede elftal: Bovenste rij: v.l.n.r.: LeoWekx, Q Bob van Wattingen, Hein Lanz, Chris Schrö- der (res.), Paul Meyer, Hans Geus, Jos Lonnee. Zittend: Ben Slaap Jr., Simon Kraaipoel, Hans Vlietman, Herman de Waal enEddy Blóte Staand, v.l.n.r.: Rob Molenaar, Hans de Wijs, O Eddy Kosters, Jan v. Dijken, Ger v.d. Spoel. Zittend v.l.n.r.: Ab de Jong, Hans Geusebroek, Henk de Groot, Ger v. Caspel, Frits Rohling, Ger Bosma. Al bladerend in onze vele Schakels en Bulletins viel mij het jaar 1963/64 op met 5 kampioenselftallen en het 1e op de 2e plaats. De 41e jaargang nr 10 van juni 1964 brengt daarvan 7 foto's met alle spelers en commissie leden van die tijd. Ongetwijfeld is het voor velen inte ressant deze foto's opnieuw te zien, hun "roemruchte" namen vermeld te vin den en na te gaan wie daarvan het AFC gebeuren bij haar 85 jarig bestaan nog meer of minder intensief meemaken. Men oordele: Jb.v.N. UIT DE (deze keer nog niet zo) OUDE DOOS 3

Schakels (clubbladen) | 1980 | | pagina 3