TOT BALLOTAGE TOEGELATEN
M. Overdiek (Jong. Sen.) f 15,-- (strafzaak)
P. Holthaus (A3) f 15,- (strafzaak)
Overmaken op Gem. Giro A 515, t.n.v. 2e penningmeester
AFC
LEDENLIJST
A. Kater, C-Pup, 22-10-72, Twentestraat 20, 1079 PV
Amsterdam - 44 04 13 - knvbnr 2254
H.v. Nood, B-Pup, 20-01-70, Gr. Blankenberg 4 1, 1082
AC Amsterdam 42 68 82 2255
D. Toussaint - B-jun. 01-10-64, Soetendaal 35, 1081 BM
Amsterdam 44 11 69 2256
H. Sibarani, B-Pup, 15.-11-69, A.J. Ernststraat 813, 1082
LM Amsterdam 44 30 82 2257
ADRESWIJZIGING
H.F. Beumer, WL, Saturnus 74, 1115 TG Duivendrecht
99 47 47
A.G. Jung, WL, Houtzaagmolen 50, 1622 HG Hoorn
per 11/11/'79
MUTATIE VAN WL- DON
J.C. Vogel (874)
BEDANKT ALS LID/DON
M. Fris (2244)
VETERANEN
Volgens het wedstrijdprogramma is AFC zaterdag, 10 no
vember a.s., vrij
17 november a.s. uit tegen QUICK, Den Haag
Willen de geblesseerde en/of niet beschikbare spelers
vóór maandag, 12-11-1979, i.v.m. de opstelling kontakt
opnemen met Tom Nooij, tel. 43 02 67
PROGRAMMA ZONDAG 11 NOVEMBER 1979
AALSMEER - AFC, 14.30 uur; bijeen: 12.30 uur AFC
Eigen vervoer.
Leider: S.v. Gelder; coach: F. Kramer; verzorger: K. Grosze
Nipper; scheidsrechter: J.D.M. Kuijten; grensrechters:
F.J. v.d. Hart en E.J. Broekhuis
EDO 2 - AFC 2, 12.00 uur; bijeen: 10.15 uur AFC
Leider: K. Baarschers; scheidsrechter: M.A. v. Rooijen;
grensrechter: P. Jager
Uitgenodigd worden voor 1 en 2:
Ackerman, H. Bijlsma, Cohen, v. Dijk H., v. Dijk J., Kott-
mann, Leeser, D. Ludwig, Meijer, Oomen, Parsser, Rach-
man, Sandberg, P., Seunke, Truijens, Vlieger, v. Weldam,
Wolffgram, v.d. Zwan, Boelhouwer, Johannesen, Stolp,
Hulst, Janssen, Thomas, Wijnand, Waas
AFC 3 - UITHOORN 2, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur AFC
Leider: R. Mathijse; scheidsrechter: K.v.d. Plas
Uitgenodigd worden: Uchtman, Veen, v.d. Bor, Laarhoven,
D. Huisman, Lassooy, Leloux, Berrier, M. Huisman, Jung,
Timmerman, Rieder, Verheijden (Stolp en Hulst zie 1 en 2)
AFC 4 - SPORTING ZUID 2, 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur
AFC
Leider: P.v.d. Heijdt; scheidsrechter: P. Borst
Uitgenodigd worden: Polders, Schouwenaar, Swaab, Geurts,
de Vries, R. Huisman, Wijnen, P. Kuipers, Rauch, Huigen,
Gans, Kampstra, J. Sandberg, v. Bork (Verheijden en Rieder
zie 3).
Niet beschikbaar:
v. Aken, J. Bijlsma, Gehring, Geluk, E. Ludwig, de Ridder,
Kaiser
Opstellingen 1e en 2e elftal worden donderdag a.s. na de
training bekend gemaakt.
Afschrijven: donderdag a.s. tussen 21.00 en 22.00 uur bij
E.C. tel. 44 55 75
MEDEDELINGEN B-COMMISSIE
Niet beschikbaar:
Akkerman, Ludwig, G. Parson, Veltman, Engelfriet, Bouw
huis, Bollen, G.J. Bos, Vos, de Swarte, Elias, Koster,
Lambers, Lammers, Stokvis, H. Vellenga, Linneman, van
Dijk
AFC 5 - JHK 2, bijeen: 13.00 uur AFC
Scheidsrechter: T.M. Vleerlaag
Leider: J. Handgraaf
Opstelling bekend
Afschrijven: tel. 44 92 58
TIW/A 3 - AFC 6, bijeen: 14.00 uur TIW/A
Scheidsrechter: F. Knaup
Elffers, Akkerman, Burink, Koenes, Kuipers, Kuijper,
Langeveld, Linders, Ooink, Verhagen, Vischjager, Weber,
Wegter, V.d. Langeberg, Hekster
Afschrijven: bij B. Wegter: tel. 02942 - 38 98
VDO 4 - AFC 7, bijeen: 14.00 uur VDO
Scheidsrechter: P. Rogge
Opstelling bekend
Afschrijven: bij J. Pelsma op vrijdagavond tussen 19.00 en
19.30 uur, tel. 23 32 64
AFC 8 - AMSTELLAND 4, bijeen: 11.30 uur AFC
Scheidsrechter: A.R.J. Heuwekemeije
Van Straten, Bonnet, Drenkelford, Gamelkoorn, Klotz,
Landa, van Schajik, J. Vellenga, Worm, Linszen, Noest,
Joliffe, Dokkum, B. Parson,
Afschrijven: bij H. Gamelkoorn, tel. 72.81 63
DEVO '58 3 - AFC 9, bijeen: 9.00 uur DEVO '58
Aanvang wedstrijd: 9.30 uur
Opstelling bekend toevoegen: van Duyvenbode
Afschrijven: bij R. de Boer, tel. 023 - 28 73 83
ELAND/SDC 4 - AFC 10, bijeen: 11.30 uur Eland/SDC
De Koning, van Buuren, Evers, Flam, Handgraaf, van Haren,
H. de Jonge, Magielsen, Scheffer, Da Silva Curiel, de Wit,
Coorengel, Stoppelman
Afschrijven: bij G. van Caspel op vrijdagavond tussen
19.00 en 19.30 uur, tel. 17 29 84
AFC 11 - VESPUCCI 8, bijeen: 14.00 uur AFC
Scheidsrechter: onderling regelen
Opstelling bekend
Afschrijven: bij P. Overdiek, tel. 64 28 07
AFC 12 - NEA 9, bijeen: 9.30 uur AFC
Scheidsrechter: onderling regelen
Opstelling bekend - toevoegen: F. Swart, D. Hurwits,
8