AFC 5 is vrij
NFC 4 - AFC 6, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur AFC, veld 5
Leiding en scheidsrechter: NN
Bernat, Bieshaar, Cohen, Deen, Haverbus, Herschberg,
v. Beek, Hertzberger, Kamp, Lensen, Meezen, Nieuwland,
Pees, Spijker, Weisz
v.d. Vijver kontakt opnemen met de Jeugdcommissie
vrijdagavond tussen 18.00 en 19.00 uur tel. 45 02 70
OPSTELLINGEN C JUNIOREN
AFC - UITHOORN, 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur AFC-
terrein, veld 2
Leiding: JC; scheidsrechter: Mevrouw Verwaal
P. Bakker, Boon, v.d. Broek, Le Grand, Honsdrecht, v.d.
Klaauw, Krak, Kutschenreuter, v.d. Meent, Peeper, v. Zweden
AFC 2 - VDO, 13.15 uur: bijeen: 12.30 uur AFC-terrein
veld 2
Leiding: Hr. Keizer; scheidsrechter: Hr. v. Zweeden
v. Alem, Blankstein, Eveleens, Gielen, de Graaf, Henne-
man, de Jager, de Jong, Keizer, Maass, Mathijse, v. Om
meren, Teiwes
DWV 3 - AFC 3, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur AFC-terrein
veld 4
Leiding: Hr. Speelman
Balk, Druif, Kampstra, Leering, Roedema, Schuurman,
Speelman, Stradmeijer, Waldeck, Walker, Wegloop, Wijn
schenk
RKAVIC 3 - AFC 4, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur AFC-
terreir), veld 3
Leiding: Hr. Gyrath
v. Alphen, Bauer, Bunk, Euwes, Gyrath, Hogeboom,
Kostense, Lüske, Polders, Snow, Tiedink, de Wit
NFC 4 - AFC 5, 13.15 uur; bijeen: 12.15 uur AFC-terrein
veld 4
Leiding: Hr. Cohen
Boer, Bijlsma, Cohen, Haverbus, Lepeltak, v. Mourik,
Oldenburger, Samardzic, Sandelowsky, Schroor, Speer,
Vorst
AFC 6 - BUITENVELDERT 4, 11.45 uur; bijeen: 11.15 uur
AFC terrein, veld 2
Leiding: Hr. Tiggeloven; scheidsrechter: Hr. Rimini
Bakhuizen, R. Bakker, Benoni, de Kruyff, Luiks, Roland,
Stokvis, Thiel, Tiggeloven, Tijsterman, S. de Vries, v. Zut-
phen, R.v. Zuydewijn
AFC 7 - NEA 2, 10.00 uur; bijeen: 09.30 uur AFC terrein
veld 2
Leiding: NN; scheidsrechter: Hr. Kinsbergen
Dekker, Geldof, Gimbière, Hacht, Leeuwenb'urgh, Sillem,
Somers, de Wijs, v.d. Woerdt, Carmiggelt, Hofland
BUITENVELDERT 6 - AFC 8, 13.15 uur; bijeen: 12.45
uur, AFC terrein, veld 3
Leiding: Hr. Moscou
Bossert, Brandjes, Janse, Kothuis, Marx, Moscou, Mulder,
Nikkelsburg, Paulzen, Stroomberg, Vermeulen, de Wilde
AFSCHRIJVINGEN: ZIE MEDEDELINGEN VAN DE
JEUGDCOMMISSIE
OPSTELLINGEN A PUPILLEN
RIVALEN 1 - AFC 1, 11.00 uur; bijeen: 10.15 uur AFC-
terrein
Leiding: Hr. Heisterkamp/Klein
L. Last, J. Bollen, B. Duis, Schroder, Enting, v.d. Ruit,
de Graaf, Heisterkamp, Titsing, Keizer, de Boer, Klein
BUITENVELDERT 2-AFC 2, 11.00 uur; bijeen: 10.15
uur AFC-terrein
Leiding: Hr. Roeg/de Metz
Langendijk, Roeg, Abe, Duveen, de Metz, J. Duis, Nieu-
wenhuis, Koefoed, Gortzak, Levy, Frijters, Wiebenga,
v. Dam
ELAND 1 - AFC 3, 11.00 uur; bijeen: 10.15 uur AFC-
terrein
Leiding: Hr. Leemans
Honnebier, Abram, Piersma, Kamp, Spiegelenburg, Ha-
zewinkel, Nagel, Groeneveld, Thole, Leemans,
Arian, Janus, Carmiggelt
KBV 2 - AFC 4, 11.00 uur; bijeen: 10.15 uur AFC-terrein
Leiding: Hr. Mathijse
Greven, Mathijse, Abascal, B. Last, Woerdeman, Crouwel,
Schneider, v. Marie, E. Bollen, Gallenkamp, P. Leemans,
Wegloop, Schafer
AFC 5-ARSENAL 3, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur AFC-
terrein k.k., veld 2
Leiding: Hr. Ploeger, scheidsrechter: Hr. Janssen
Elias, Stroomberg, Ploeger, Wessels, Nieuwland, Janse,
Bleeker, Harrems, Polak, v. Loon, Bolderik, Hopman,
Morree
Sp. ZUID 2 - AFC 6, 11.00 uur; bijeen: 10.15 uur AFC-
terrein
Leiding: Hr. Bakhuizen
Rengelink. Bakhuizen, Hogenboom, v. Zanten, Etty,
den Ottelander, v. Gelder, Tokkie, Vorst, Moor.en, Jansen,
v.d. Berg, Niehe
AFC 7 - NEERLANDIA 3, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur
AFC-terrein kk, veld 3
Leiding: Hr. Minor/Reddering; scheidsrechter: B.v.d. Jagt
Saddal.v.d. Blink, Teiwes, Ladendorff, Reddering, Minor,
Kleynen, Prins, Schroeder, Sandberghen, Schipper, Hendrik
sen, v.d. Vinden, v. Someren
OPSTELLINGEN B PUPILLEN
BUITENVELDERT 1 - AFC 1, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur
AFC
Leiding: Hr. v. Ommeren
Keizer, Euwes, L. Boering, M. Boering, v. Ommeren,
Merkenstein, Harrems, Glas, Lüske, Fröhlich, Hommel,
Res. Hogenweg
SWIFT 2 - AFC 2, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur AFC-terrein
Leiding: Hr. Den Drijver
Den Drijver, Sinseretti, Velthuizen, v. Bruggen, Pluim, Ploe
ger, v.d. Woning, lanowitz, Linssen, v. Wijk, Maas, Dijk
huis, Hogenweg zie B1
AFC 3 - KBV 2, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur AFC kk veld 3
Leiding: Hr. Bijlsma; scheidsrechter: Hr. Brokmann
Röhrig, Bijlsma, Tier, Kuperus, S. Wich, v.d. Smaal, v.d. Vij
ver, v. Eerde, Wijdoogen, Bosch, v.d. Dungen