Leider: K. Baarschers; scheidsrechter: H. Redeker; grens
rechter (alleen deze week): R. Akkerman
Uitgenodigd worden voor 1 en 2:
Ackerman, v. Aken, J. Bijlsma, H. Bijlsma, H.v. Dijk, J.
v. Dijk, Gehring, Geluk, Johannesen, Kottmann, Leeser,
D. Ludwig, E. Ludwig, Meijer, Oomen, Parsser, Rachman,
Sandberg, Seunke, Truijens, Vlieger, R.v. Weldam, Wolff-
gram, v.d. Zwan, Janssen, Thomas, Wijnand
AFC 3 - BVC 2, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur AFC
Leider: R. Mathijse; scheidsrechter: Chr. Kool
Uitgenodigd worden: Uchtman, J.v. Weldam, Kaiser,
v.d. Bor, D. Huisman, de Ridder, N. Leloux, Boelhouwer,
Lassooy, Timmerman, Stolp, M. Huisman, Rauch, Hulst
AFC 4 - RAPIDITAS 2, 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur AFC
Leider: P.v.d. Heydt; scheidsrechter: E.C.V. Veen
Uitgenodigd worden: Berman, Berrier, v. Bork, Huigen,
R. Huisman, P. Kuipers, Laarhoven, v.d. Langenberg,
Rieder, Schouwenaar, Swaab, Verheijden, de Vries, v. Wa-
veren. Waas, Akkerman zie 2e elftal
Opstellingen 1e en 2e elftal worden donderdag a.s. na de
training bekend gemaakt.
Afschrijven: donderdag a.s. tussen 21.00 en 22.00 uur bij
E.C. telefoon: 020 - 44 55 75
Niet beschikbaar: Cohen, Jung, Wijnen, Veen
MEDEDELINGEN B-COMMISSIE
Willen de volgende nieuwe leden: D.P. Linszen, R.A. de
Koning, O. Dokkum zich maandagavond 21.00 uur mel
den bij de B-commissie.
TRAINING
Maandagavond vanaf 21.00 uur o.l.v. C.v. Duijvenbode:
geselekteerde en niet-geselekteerde spelers (5 t/m 14)
woensdagavond vanaf 21.00 uur o.l.v. C. Weerman:
alleen geselekteerde spelers (5 plus 6)
Spelers uitkomend in de elftallen 5 t/m 14, dienen zich bij
eventueel afschrijven (alleen om DRINGENDE redenen)
te houden aan de tijden die daarvoor vermeld zijn bij hun
elftal (altijd vrijdagavond). Op later tijdstip is het voor ons
niet meer mogelijk om voor vervanging te zorgen.
Gevolg incompleet elftal en daardoor gedupeerde mede
spelers.
Indien u een bepaalde zondag niet beschikbaar bent, geeft
u dat dan zo vroeg mogelijk door aan uw aanvoerder of
de B-Commissie.
DRINGEND SCHEIDSRECHTER GEVRAAGD:
Zij die zondags op een ander tijdstip dan dat zij zelf moe
ten spelen een jeugd- of seniorenwedstrijd op AFC willen
leiden, gelieve te melden aan de B-Commissie.
WEGGEBLEVEN ZONDER BERICHT:
Engelfriet, v.d. Ende, Bouwhuis, Nordbeck, Veltman, Bol
len, G.J. Bos.
Deze spelers moeten kontakt opnemen met de B-Commis
sie vrijdagavond tussen 20.00 en 20.30 uur. tel. 73 35 71.
NIET BESCHIKBAAR:
Worm, Blok, Springer, Bonnet, ten Brink, Reddering,
v. Caspel, Gianotten, Lambers, Neugarten, v. Haaften,
Schubert, Zekveld, v. Straten, Nelissen, G. Parson, Hek
ster, Ludwig, Jüch, v. Dijken, Polak, Mienstra
AFC 5 - ABCOUDE 3, bijeen: 13.45 uur AFC
Leider: J. Handgraaf
Overdiek (0621), Martens (1927), Tjon a Ten (0828),
Perton (1844), Pos (0657), Eleveld (2011), Handgraaf
(1662), v.d. Bold (2152), Linneman (2033), v.d. Elsken
(2154), v.d. Voorde (1846), Pol (2125), Koenes (2161),
Noest (2151)
Afschrijven: J. Handgraaf, tel. 44 92 58
ZPC 2 - AFC 6, bijeen: 11.30 uur ZPC
Elffers (2165), Vischjager (0866), Burink (1830), Kuijper
(1536), Kuipers (1834), Weber (1534), Wegter (0901),
Ooink (1542), Geurts (2066), Vos (1685), Langeveld (1633)
Verhagen, (2147), Linders (2183), Joliffe (2162)
Afschrijven: P. Roosenschoon, tel. 73 35 71 vrijdagavond
tussen 20.00 en 20.30 uur.
SLOTERVAART 3 - AFC 7, bijeen: 14.00 uur Slotervaart
Opstelling bekend
Afschrijven: J. Pelsma, tel 23 32 64, vrijdagavond tussen
19.00 en 19.30 uur
AFC 8 - BDK 2, bijeen: 11.30 uur AFC
v. Raalte (0668), Landa (0473), J. Vellenga (0851), Klotz
(0438), Gamelkoorn (0249), v Schajik (1975), B. Parson
(0627), Stoppelman (2163), Flam (1529), de Swarte
(0803), Coorengel (2194), Titsing (1836), Beumer (0058),
Nissan (2150)
Afschrijven: H. Gamelkoorn, tel. 72 81 63, vrijdagavond
tussen 19.00 en 19.30 uur.
St. LOUIS 3 - AFC 9, bijeen: 14.00 uur St. Louis
Sarfaty (0716), G.W. Bos (0105), de Boer (0078), J.v.
Broekhuizen (0140), T.v. Broekhuizen (0141), Bronwas
ser (0145), v. Bork (1589), A. Kahn (0403), de Kok (0444),
v.d. Glas (1679), Wielinga (0915), Sandberg (1596)
Afschrijven: Rik de Boer: 023 - 28 73 83
DE METEOOR 5 - AFC 10, bijeen: 11.30 uur de Meteoor
Schildkamp (2159), Stokvis (1021), de Wit (2193), Hand
graaf (1677), H. Vellenga (1772), Lammers (1098), da
Silva Curiel (0739), v. Buuren (1720), de Jonge (2105)
Magielsen (0521), Scheffer (2108), Drenkelford (0206),
v. Haren (0320),
Afschrijven: P. Roosenschoon, tel. 73 35 71, vrijdagavond
tussen 20.00 en 20.30 uur.
AFC 11 - ZSGO 5, bijeen: 11.30 uur AFC
Overdiek (0621), Schets (1971), v.d. Brink (1982), Hot
ting (0361), Kohen (1550), Krul (1833), Swalef (1199),
Witsenhausen (1807), Osterop (0615), Chr. Schroder
(0727), Sprenger (0763), Smit (1725), de Haas (0308)
Afschrijven: P. Overdiek, tel. 64 28 07
AFC 12 - SWIFT 6, bijeen: 13.00 uur AFC
Hesseling (0337), Roosenschoon (0695), de Wijs (0939),
Koster (0453), Elias (1397), Niehe (1271), Ringe (0684),
Janus (0385), Fritsche (0242), M. Koster (0454), v. Raal
te (0668), (Zie ook AFC 8), A. de Jong (0392), Tromp
(0834), Matthijse (0528)
Afschrijven: P. Roosenschoon, tel. 73 35 71, vrijdagavond
tussen 20.00 en 20.30 uur
(Coorengel zie AFC 8)
Scheidsrechter: D. Susan
ABCOUDE 6 - AFC 13, bijeen: 9.30 uur Abcoude