PROGRAMMA ZATERDAG VOETBAL
9
digheden onbespeelbaar zijn, dan zullen er zaal-voetbal
wedstrijden worden georganiseerd.
Afschrijven: Bij D. Visser, tel. 23 34 93 tussen 12-1 uur
N.B.: Oostra, Stroker, Tak
Gelieve hiermede rekening te houden bij het inpakken van
kleding en schoeisel
Alle verdere festiviteiten gaan te allen tijden gewoon door.
Helaas zijn Hans Geusebroek en Ernst Werner door om
standigheden niet beschikbaar.
Aangenomen wordt dat de navolgende spelers:
Bergman, Bernard, v. Bruggen, v. Duyvenbode, v. Harem,
v.d. Heydt, Jesse, de Jong, Meijer, v. Mierlo, Nooij, Oosten
broek, Schoemaker, v.d. Valk, Wildschut, de Wit, Witte-
veen. Boskamp, Euwes, N.N.,
tijdig bij Kon. H.F.C. aanwezig zullen zijn.
Wellicht ten overvloede (zie mijn brief dd 23-5-79) en om
elk misverstand uit te sluiten wijs ik er op dat de dames
van de spelers eveneens de GEHELE dag van harte welkom
zijn.
Voor hen werd een speciaal dames-programma opgesteld,
waaraan MAG (en niet MOET) worden deelgenomen.
Dit programma ziet er als volgt uit:
9.30 uur Ontvangst, koffie, kennismaking met
gastvrouw K.H.F.C.
10.30 uur Concours d'Elegance, waaraan o.a. 3
reeds "gecontr acteerd" AFC-dames
zullen deelnemen
De overige dames hebben de gelegen
heid deze tour gade te slaan.
Na terugkeer Lunch op terrein K.H.F.C.
Lunchpakketten worden verstrekt.
Daarna tot 17.00 u. Spellen (o.a. badminton) in de grote
tent of, bij mooi weer, buiten,
vanaf 17.00 uur Borrel, diner en feestavond.
Suggestie Aangezien niet elk veld over een
zit-accommodatie beschikt zou het
meebrengen van een tuinstoel door in
voetbal geïnteresseerde dames uit
komst kunnen bieden.
Iedere deelnemer ontvangt bij aankomst op 1 september
een exemplaar van het wedstrijd-programma.
Einde dienstmededelingen
Tot ziens bij KHFC
Tom Nooij
ZATERDAG 1 SEPTEMBER
ADE 1 - AFC 1, 14.30 uur; bijeen 12.30 uur AFC
Uitgenodigd worden: Boyenk, Baarschers, de Bruijn, Kik
kert, Quint, Doesburg, Disselkoen, SLAAP, Böhne, Otsen,
Landman, Dear, Parson, d'Ollyslager
Afschrijven: bij H„ Slaap, tel. 44 17 63
RKAVIC 4 - AFC 2, 14.00 uur; bijeen: 13.00 uur AFC
Uitgenodigd worden:: Den Braven, Perton, Beuke, v.d.
BERGH, Knijf, Witteveen, Fletcher, van Beverwijk, de
Wit, Pape, Rooze, Ridderikhof, van Gelder, de Vos
Afschrijven: bij B.v.d. Bergh, tel. 42 02 17
AFC 3 - JOS 2, 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur AFC
Uitgenodigd worden: Visser, Snelleman, Cohen, Dik,
Kuijpers, Smit, Munter, Boogaers, de Graaff, Reddering,
Kikkert, Verwoerd
MEDEDELINGEN ELFTAL - COMMISSIE - A
1. Het seizoen 1979-1980 start a.s. zondag
Wij wensen spelers, frans Kramer, Ko Grosze Nipper en alle
AFC-ers een heel fijn en sportief seizoen 1979-1980.
2. Trainingen: m.i.v. dinsdag 4 september:
A-Selectie B-Selectie
GROEP 1 GROEP 2
dinsdag's 19.00-20.15 20.15 - 21.30 uur
donderdag's 20.15-21.30 19.00 - 20.15 uur
3. Keeperstraining:
Tijdenworden door De heer Kramer bekend gemaakt.
4. Het derde elftal (AFC 3 zal het seizoen 1979-1980
worden geleid door de heer Rob Mathijse
5. Toegevoegd van B-Commissie naar B-selectie van de A-
Commissie:
Akkerman, Berman, Rieder, v. Waveren-
PROGRAMMA ZONDAG 2 SEPTEMBER 1979
AFC - XERXES, 14.30 uur; bijeen: 13.00 uur AFC
Leider: S.v. Gelder; coach: F. Kramer; verzorger: Ko
Grosze Nipper; scheidsrechter: J. Jacobs; grensrechters:
H.J. Bek en N.M. Weijers
AFC 2 - AJAX 3, 12.00 uur; bijeen: 10.30 uur AFC, best.
kamer.
Leider: K. Baarschers; scheidsrechter: G.J. ten Hoven
Uitgenodigd worden voor 1 en 2:
Ackerman,v. Aken,J. Bijlsma, H. Bijlsma, H.v. Dijk,
J.v. Dijk, Geluk, Johannesen, Kottmann, Leeser,
D. Ludwig, E. Ludwig, Meijer, Oomen, Parsser, Rachman,
P. Sandberg, Seunke, Truyens, Vlieger, R.v. Weldam,
Wolffgram, v.d. Zwan, Janssen, Thomas, Wijnand
CELERITUDO 2 - AFC 3, 11.30 uur; bijeen: 9.30 uur
AFC
Leider: R. Mathijse, scheidsrechter: G.J. Hubers
Uitgenodigd worden: Boelhouwer, v.d. BOR, D. Huisman,
M. Huisman, Kaiser, P. Kuipers, Lassooy, Rauch, Rieder,
de Ridder, Stolp, J.v. Weldam, Uchtman
AZS 2 - AFC 4, 12.00 uur; bijeen: 10.30 uur AFC
Leider: E.C.; scheidsrechter: M.P. Keijzer
Uitgenodigd worden: Berman, Berrier, v. Bork, Akkerman,
Huigen, R. Huisman, Laarhoven, v.d. Langenberg,
Schouwenaar, Swaab, Verheyden, R. de Vries, Waas, v.
Waveren
Niet beschikbaar: Leloux, Timmerman, Gehring, Veen,
Cohen, Wijnen, Jung, Hulst
Afschrijven: donderdagavond tussen 21.00 en 21.30 uur
Tel.: 44 55 75 vragen naar Karei Baarschers
Opstellingen 1 en 2 worden door de heer F. Kramer be
kend gemaakt.
MEDEDELINGEN B-COMMISSIE
TRAINING:
Voor de volgende geselecteerde senioren is de training
o.l.v. de heer C. Weerman op woensdagavond vanaf