ALTIJD LOOPSCHOENEN MEENEMEN.
- Scheenbeschermers verplicht (ook tijdens de wedstrij
den op de zaterdagen).
- Zorg (zeker over enige weken) voor trainingspak of
oude lange broek.
- Wie heeft per abuis de voetbalschoenen van B Pupil
Heisterkamp meegenomen.
Gaarne een telefoontje naar 16 71 01.
- Pupil B. Moonen is zaterdag j.l. zijn blauwe trainings
jack kwijtgeraakt (76 54 41).
PROGRAMMA A PUPILLEN ZATERDAG 1 september
SWIFT A1 - AFC A1, bijeen: 10.15 uur AFC, aanvang:
11.00 uur
Leiding: Hr. Heisterkamp/Hr. Klein
Uitgenodigd worden: L. Last, Bollen, de Boer, Schroder,
Klein, B. Duis, Enting, v.d. Buit, de Graaf, Heisterkamp,
Titsing
Niet beschikbaar: P. Keizer
AFC A2 - OSDORP A1, bijeen: 10.30 kk; aanvang: 11.00
uur, veld 2
Leiding: Hr. Roeg/de Metz scheidsrechter: T. Janssen
Uitgenodigd worden: Langendijk, Roeg, Abe, Duveen, de
Metz, J. Duis, v. Dam, Nieuwenhuis, Koefoed, Gortzak,
Levy, Frijters, Wiebenga
NEERLANDIA A2 - AFC A3, bijeen: 10.00 uur AFC
Aanvang: 11.00 uur
Leiding: Hr. Leemans
Uitgenodigd worden: Leemans, Honnebier, Abram, Piers-
ma, Carmiggelt, Spiegelenburg, Hazewinkel, Kamp, Na
gel, Groeneveld, Thole
AFC A4 - AMVJ A1, bijeen: 10.30 uur k.k.; aanvang:
11.00 uur veld 3
Leiding: Hr. Mathijse; scheidsrechter: F. Schroder
Uitgenodigd worden: Greven, Mathijse, Abascal, B. Last,
Woerdeman, Crouwel, Schneider, v. Marle, Bollen, Gallen-
kamp, P. Leemans, Wegloop
AFC A5 - RAP A2, bijeen: 10.30 kk; aanvang: 11.00 uur
veld 5
Leiding: Hr. Ploeger; scheidsrechter: Hr. B. Brokmann
Uitgenodigd worden: Janus, Elias, Arian, Stroomberg,
Schafer, Ploeger, Nieuwland, Wessels, Janse, Bleeker,
Harrems, I. Polak, v. Loon
ARSENAL A2 - AFC A6, bijeen: 10.15 uur; aanvang:
11.00 uur
Leiding: Hr. Bakhuizen
Uitgenodigd worden: Rengelink, Bakhuizen, Bolderik,
Hopman, Moree, Hogenboom, M.v. Zanten, Etty, v.d.
Blink, Tokkie, den Ottelander, Vorst, Saddal
AFC A7 - AFC A8, bijeen: 11.45 uur k.k., veld 3
aanvang: 12.15 uur
Leiding: A7: JC; scheidsrechter: B.v.d. Jagt
Uitgenodigd worden A7: Ladendorff, v.d. Berg, Janssen,
Reddering, Teiwes, v. Gelder, Griffioen, Niehe, Tokkie,
Markus, Noordsij
N.B. Moonen
Leiding A8: JC; scheidsrechter: B.v.d. Jagt; veld 3
Uitgenodigd worden A8: Prins, Santberghen, Niehe, Schip
per, Hendriksen, Griffioen, v.d. Vinden, Teiwes, Minor,
v.d. Blink, v. Soomeren, Santberghen
A7 en A8 beide res. shirt (wit) meenemen
SCHEIDSRECHTERS VOOR A.S. ZATERDAG
veld 2 veld 3
10 u. (B1) T. Janssen (B5) B.v.d. Jagt
11 u. (A2) T. Janssen (A4) F. Schroder
12 u. (C1) F. Schroder (A7) B.v.d. Jagt
(C3) B. Brokmann
veld 5
10 u. (B2) F. Schroder
11 u. (A5) B. Brokmann
PROGRAMMA B PUPILLEN 1 september 1979
AFC 1 - KBV 1, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur kk, veld 2
Leiding: Hr. v. Ommeren; scheidsrechter: Hr. Janssen
Opstelling: Keizer, Euwes, L. Boering, M. Boering,
Fröhlich, Lüske, v. Ommeren, Merkenstein, Harrems,
Glas, Maas, Dijkhuis
AFC 2 - BI. Wit 1, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur kk, veld 5
Leiding: Hr. Den Drijver; scheidsrechter: Hr. Schroder
Opstelling: Hogenweg, Den Drijver, v. Bruggen, lanowitz.
Ploeger, Hommel, Sinceretti, Linssen, Velthuizen, v.d.
Woning, v. Wijk, Pluim
OSDORP 1 - AFC 3, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur AFC
Leiding: Hr. Bijlsma
Opstelling: Röhrig, Bijlsma, Tier, Kuperus, S. Wich, v.d.
Smaal, v.d. Vijver, v. Eerde, v. Delft, Wijdoogen, Bosch,
v.d. Dungen
BI. Wit 2 - AFC 4, 11.00 uur; bijeen: 10.00 uur AFC
Leiding: Hr. Buskens
Opstelling: Buskens, Buskens, Vollenhoven, v.d. Grinten,
Tamboer, Elias, Heisterkamp, K. Kwakman, Voorn,
Haringcarspel, Bakker, v.d. Smaal
AFC 5 - SWIFT 3, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur kk, veld 3
Leiding: Hr. Malinaric;.scheidsrechter: Hr. Jagt
Opstelling: Arisz, Hoogenboom, Price, Gortzak, Wich,
Roeg, Vermeulen, Kleine, v.d. Hogen, Malinaric, Nood,
D. Vries, Schooten, Wiebenga, Nebig
ARSENAL 2-AFC 7, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur AFC
Leiding: Hr. Jonen
Opstelling: Jonen, Sarfaty, Musman, Kwakman, J. Wes
sels, Klumper, v.d. Wal, Fris, Hogers, Krol, Bachrach,
Spelleve, v. Zanten, Sluyter
PROGRAMMA C PUPILLEN ZATERDAG 1 september
AFCC1 - KBV C1, bijeen: 11.30 uur k.k., veld 2
aanvang: 12.00 uur
Leiding: Hr. Pieterse/Du Bois; scheidsrechter: Hr. F. Schro
der
Uitgenodigd worden: Pieterse, Smit, Helfrich, Adriaans,
Budding, Latumeten, v.d. Meent, Du Bois
RIVALEN C1 - AFC C2, bijeen: 10.30 uur AFC, aanvang:
11.30 uur
Leiding: Hr. Nieberg
Uitgenodigd worden: Knoppers, v. Dijk, Koppers, Bakker,
Janus, Nieberg, Somers, v.d. Vliet, Willemse, Simonis,
Buma
AFC C3 - BI. Wit C2, bijeen: 11.30 uur k.k., aanvang:
14