Opstelling: Hoogeveen, Bouwmeester, Zimmer, Ritz, Haff-
mans. Klopper, Kuit, Ebbers, Post Uiterweer, Dukker,
Roedema, Duyndam, R. Nagel
AFC 5 - VOORLAND 5, 10.00 uur; bijeen: 09.30 uur AFC
veld 4
Leiding: NN; scheidsrechter: NN
Opstelling: Kappel. Fransen, v. Beek, Bernat, Stokman,
v. Dam, de Vries, de Groot, Deen, v.d. Vijver, J. Nagel,
Rijnders, de Langen
CTO '70 - AFC 6, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur AFC
veld 2
Leiding: NN; scheidsrechter: NN
Opstelling: N. Cohen, Pees, Haverbus, Meezen, Spijker,
Hertzberger, Nieuwland, Herschberg, Lensen, Kamp,
Bieshaar, Weisz, Veling
AFSCHRIJVINGEN: ZIE MEDEDELINGEN VAN DE
JEUGDCOMMISSIE
MAANDOPSTELLING C - JUNIOREN
Hieronder volgen de opstellingen voor de maand september.
C1
P. Bakker, Boon, v.d. Broek, Le Grand, Honsdrecht, Krak,
v.d. Klaauw, v.d. Meent, Peeper, Kutschenreuter, v. Zweden,
Blankstein
C2:
Mathijse, Eveleens, de Jager, v. Alem, Maass, Henneman,
de Graaf, de Jong, v. Ommeren, Teiwes, Gielen, Keizer
C3:
Balk, Schuurman, Roedema, Stradmeijer, Speelman, Kamp
stra, Leering, Druyf, Wijnschenk, Franke, Wegloop, Wal
deck, Walker
C4:
Lüske, de Wit, Euwes, Bauer, Fröhlich, Snow, Kostense,
v. Alphen, Hogeboom, Bunk, Gyrath, Tiedink, Polders
C5:
Samardzic, Cohen, Haverbus, Oldenburger, Bijlsma, v. Mou-
rik, Schroor, Boer, v. Hees, v. Leeuwen, Lepeltak, Sande-
lowsky. Vorst
C6:
de Vries, de Kruyff, R. Bakker, Tijsterman, Luiks, Thiel,
Tiggeloven, Benoni, v. Zutphen, Bakhuizen, Stokvis,
R.v. Zuydewijn, Roland
C7:
Geloof, Kerbus, Linders, Margherita, Speer, Vlessing,
v.d. Feltz, Welling, de Wijs, Gimbiere, Hacht, Sillem,
Dekker
C8:
Hofland, Vermeulen, de Wilde, Marx, Stroomberg, Nikkels
burg, Bossert, Brandjes, Janse, Carmiggelt, Mulder, Paulzen,
Moscou, Kothuis
PROGRAMMA C JUNIOREN 2 september 1979
AFC - RKAVIC, 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur AFC-terrein
veld 5
Leiding: Hr. Duinker; scheidsrechter: Hr. Blokzijl
Zie maandopstelling
AFC 2 - RODA'23, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur AFC-
terrein, veld 5
Leiding: Hr. Keizer; scheidsrechter: Hr. Wolffgramm
Zie maandopstelling
AFC 3: Zie hieronder
Leiding: Hr. Speelman
Zie maandopstelling
RKDES - AFC 4, 10.30 uur; bijeen: 09.30 uur AFC-ter
rein, veld 3
Leiding: Hr. Gyrath
Zie maandopstelling
UITHOORN 3 - AFC 5, 13.15 uur; bijeen: 12.15 uur
AFC-terrein, veld 1
Leiding: Hr. Cohen
Zie maandopstelling
AFC 6 - GEUZENVELD 2, 13.15 uur; bijeen: 12.30 uur
AFC-terrein, veld 5
Zie maandopstelling
Jullie spelen zaterdag, maar ook zondag ZIE HIERONDER
AFC 7 - NFC 5, 10.00 uur; bijeen: 09.15 uur AFC-terrein
veld 5
Leiding: NN; scheidsrechter: Hr. Eveleens
Zie maandopstelling
AFC 8 ZIE HIERONDER
Zie maandopstelling
VRIENDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJD OP ZATERDAG
1 SEPTEMBER 1979
AFC 6 - AFC 8, 1200 uur, bijeen: 11.30 uur veld 5
scheidsrechter: Hr. Jochems
Zie maandopstelling
ZATERDAG 1 SEPTEMBER 1979
Extra training AFC 3, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur
AFSCHRIJVEN: ZIE MEDEDELINGEN VAN DE
JEUGDCOMMISSIE
MEDEDELINGEN PUPILLEN
TRAINING:
Met ingang van 5 september trainen de pupillen met het
elftal waarin ze in deze Schakel opgesteld staan voor het
programma van 1 september.
Trainingsschema 1979 - 1980 DEFINITIEF:
13.30 uur - 14.30 uur Alle C Pupillen en B Pupillen 6-7
14.30 uur - 15.30 uur B Pupillen 1-2-3-4 en 5
15.30 uur - 16.30 uur A Pupillen 3-4-5-6-7 en 8
16.30 uur - 17.30 uur A 1 en A 2
ENKELE BELANGRIJKE PUNTEN:
- De Pupillen mogen ALLEEN op het TRAININGSVELD
komen op het voor HUN BESTEMDE UUR.
Er is geen ruimte om voor of na het trainingsuur op het
trainingsveld te spelen.
- Er mag ook nadrukkelijk NIET op de grasvelden gespeeld
worden.
- Op het halfverharde trainingsveld mag alleen op LOOP
SCHOENEN getraind worden dus:
13