21.00 uur: Elffers, Martens, Vischjager, Tjon a Ten, Perton,
Pos, Eleveld, Handgraaf, v.d. Bold, Linneman, Geurts,
Pol, Bouwhuis, Burink, Kuijper, v.d. Voorde, Weber, Weg-
ter, Kuipers, Langeveld, Vos, Ooink, Linders, Verhagen,
Joliffe, Stoppelman, Noest, v.d. Elsken
TRAINING:
Voor de niet geselecteerde senioren is de training op
maandagavond vanaf 21.00 uur o.l.v. de heer C. van Duy-
venbode
H.H. AANVOERDER: s.v.p. zondagavond om 17.30 uur
uitslag doorgeven aan P. Roosenschoon tel. 73 35 71.
v. Waveren, Berman, R ieder. Akkerman zie medede
lingen A.- Commissie
NIET BESCHIKBAAR:
Bonnet, ten Brink, v. Caspel, Gianotten, Lambers, Lange
veld, G. Parson, Hekster, Ludwig, Schildkamp, Zekveld,
v. Straten, Schubert, Neugarten, M. Koster, P. Koster,
Mienstra
AFC 5 is vrij
AFC 6 - RODA '23 4, bijeen 11.30 uur AFC
Elffers (2165), Vischjager (0866), Bouwhuis (0124), Bu
rink (1830), Kuijper (1536), Kuipers (1834), Weber (1534),
Wegter (0901), Ooink (1542), Geurts (2066), Vos (1685),
Verhagen (2147), Linders (2183), Joliffe (2162)
Afschrijven: vrijdagavond 20.00 - 20.30 uur P. Roosen
schoon, tel. 73 35 71
AFC 7 - TOG 3, bijeen: 9.30 uur AFC
Kuikens (0464), M. Kahn (0405), Klein (0434), Minor
(0551), Prins (0662), de Rooij (0698), Groeneveld (0297),
Kemna (0417), Röhrig (0691), Huisman (0367), Pelsma
(1374), Slaap (2029), Brouwer (0146), Loonstijn (0509),
Cruijff (0181), Hommel (1565), Draisma (2188)
Afschrijven: vrijdagavond tussen 19.00 - 20.00 uur bij
J. Pelsma, tel. 23 32 64
P en T 4 - AFC 8, bijeen: 9.30 uur P en T
v. Raalte (0668), Landa (0473), J. Vellenga (0851), Klotz
(0438), v.d. Ende (0231), Gamelkoorn (0249), v. Schajik
(1975), Engelfriet (1937), B. Parson (0627), Stoppelman
(2163), Flam (1529), de Swarte (0803), Worm (2130)
Afschrijven: vrijdagavond tussen 19.00 - 20.00 uur bij
H. Gamelkoorn, tel. 72 81 63
AFC 9 is vrij
Wielinga, v. Bork zie AFC 11
AFC 10 - KDO 7, bijeen: 14.00 uur AFC
Jüch (1901), Stokvis (1021), de Wit (2193), Handgraaf
(1677), v. Duyvenbode (1831), Lammers (2098), da Silva
Curiel (0739), v. Buuren (1720), de Jonge (2105), Ma-
gielsen (0521), Scheffer (2108), Nissan (2150), Drenkel-
ford (0206), v. Haren (0320)
Afschrijven: vrijdagavond tussen 19.00 - 20.00 uur bij
F. Jüch, tel. 41 59 02
Scheidsrechter: onderling regelen
MEERBOYS/A 6 - AFC 11, bijeen: 11.30 uur Meerboys/A
Overdiek (0621), v. Haaften (1776), Schets (1971), v.d.
Brink (1982), Hotting (0361), Kohen (1550), Nelissen
(0572), Krul (1833), Swalef (1199), Osterop (0615),
Witzenhausen (1807), Wielinga (0915), v. Bork (1589)
Afschrijven: vrijdagavond tussen 19.00 - 20.00 uur bij
P. Overdiek, tel. 64 28 07
MEERBOYS/A 7 - AFC 12, bijeen: 9.30 uur Meerboys/A
Hesseling (0337), Roosenschoon (0695), de Wijs (0939)
Koster (0453), Elias (1397), Niehe (1271), Ringe (0684),
Janus (0385), Fritzsche (0242), v. Raalte (0668) (zie ook
AFC 8), A. de Jong (0392), Tromp (1042), Coorengel
(2194), Springert (1680)
Afschrijven: vrijdagavond tussen 20.00 - 20.30 uur bij
P. Roosenschoon, tel. 73 35 71
AFC 13 - KDO 9, bijeen: 9.30 uur AFC
Scheidsrechter: D. Susan
v. Dijken (0223), Akkerman (0007),. v. Dijk (0221), Dukker
(0212), Geluk (1929), Knoppers (1930), Mulder (0561),
Nesenberend (0575), Polak (0654), Reddering (0677),
v. Soomeren (0758), Willemse (0920), v.d. Bergh (0045)
Steinvoorte (1024), F. Swart (0796)
Afschrijven: vrijdagavond 19.00 - 20.00 uur H. Mulder,
tel. 99 14 68
ZPC 5 - AFC 14, bijeen: 14.00 uur ZPC
Sarfaty (716), Sprenger (0763), Smit (1725), Titsing
(1836), Rizzie (1621), v. Geuns (1312), v. Laar (0997),
Nordbeck (1908), de Vries (2062), Veltman (2064), Bol
len (1306), G.J. Bos (2109), Beumer (0058), de Haas
(0308)
Afschrijven: vrijdagavond tussen 20.00 - 20.30 uur bij
P. Roosenschoon, tel. 73 35 71
MEDEDELINGEN JEUGDCOMMISSIE
AFSCHRIJVEN VOOR:
Jun A
T. Bouter
tel. 79 96 42
vrijdagavond
17.00-18.00
uur
Jun B
F. Leur
tel. 45 02 70
vrijdagavond
17.00 - 18.00
uur
Jun C
H. Veenhuis
tel. 42 89 45
vrijdagavond
17.00- 18.00
uur
Pup A
A. Brokmann
tel. 44 22 95
vrijdagavond
17.00- 18.00
uur
Pup B
J. Benoni
tel. 46 10 23
vrijdagavond
17.00- 18.00
uur
Pup C
A. Brokmann
tel. 44 22 95
vrijdagavond
17.00 - 18.00
uur
BESLIST NIET LATER AFSCHRIJVEN DAN VERMELD!
UEFA-JEUGDELFTAL
Tigo Sulster en Milco Lambrecht ontvingen een vererende
uitnodiging om naar het K.N.V.B. Sportcentrum in Zeist
te komen om aldaar deel te nemen aan de training van het
UEFA Jeugdelftal.
ZIEKENBOEG
Tijdens de selectiewedstrijden van afgelopen week, heeft
onze C-Junior Brdar zijn arm gebroken. Voor deze ex A-
Pupil geen leuke start op het zondaggebeuren, van harte
beterschap
B C JUNIOREN WEDEROM TOERNOOIWINNAARS
Afgelopen zondag kwamen onze B C Junioren weer zeer
sterk uit de bus. De B Junioren veroverden de EERSTE
PRIJS op het WA toernooi en kwamen daardoor eveneens
definitief in het bezit van de wisselbeker.
De C Junioren gingen met het 1 e, 2e, 3e en het 4e elftal
op bezoek bij de Volewijckers om daar samen met Blauw-
10