PROGRAMMA B JUNIOREN
AFC - LIJNDEN, 13.15 uur; bijeen: 12.30 uur AFC veld 2
Leiding: Hr. v.d. Bergh; scheidsrechter: Hr. J.J.J.v.d. Berg
Opstelling: Stefels, Hoohenkerk, Bakker, Texeira, Teiwes,
Ketellapper, Lopes, Rooze, Rooseman, Oderkerk, v. Soo-
meren, Benvindo
AFC 2 - SWIFT 2, 14.30 uur; bijeen: 14.00 uur AFC
Veld 2
Leiding: Hr. Gallenkamp; scheidsrechter: Hr. N. Kools-
bergen
Opstelling: Post, Leur, den Braven, Verhaaff, Gribling, Bos
kamp, Tromp, Hofland, Gallenkamp, Holthaus, Elskamp,
Stroker, Nieuwenhuis
VOORLAND 3 - AFC 3, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur AFC
veld 3
Leiding: Hr. Verwijst; scheidsrechter: Hr. J.W.J. Groot
Opstelling: Hogenboom, Hoogteyling, Kohlman, Verwijst,
v. 't Hof, Nieuwenhuis, Koekoek, R. Meijer, Nagel, Spee,
Woldringh, de Waal, Nieuwenhuis zie B2
SWIFT 3 - AFC 4, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur AFC, veld 3
Leiding: Hr. Fröhlich; scheidsrechter: NN
Opstelling: Didier, Fokke, Fröhlich, Dukker, M. de Jong,
Ritz, Duyndam, P. Fransen, Roedema, Bouwmeester,
Zimmer
Snoeks wordt voor twee wedstrijden niet opgesteld wegens
niet afschrijven.
AFC 5 IS VRIJ!
PROGRAMMA C JUNIOREN 8 APRIL 1979
AJAX - AFC, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur, veld 2
Leiding: Hr. Hulshoff; scheidsrechter: Hr. v. Dael
Uitgen. worden: Gudde, Holthaus, Hulshoff, Kiks, Lamoth,
Peeper, E. Veenhuis, Wiersma, v.d. Broek, Hoogeveen,
v.d. Meent
AFC 2 - JOS 2, 10.00 uur; bijeen: 09.15 uur, veld 3
Leiding: Hr. Honsdrecht; scheidsrechter: Hr. Boomkamp
Uitgen. worden: Boon, Eveleens, Honsdrecht, Lanzing, de
Jager, Post Uiterweer, v.d. Reis, P. Veenhuis, v.d Jagt,
Henneman, Jochems
AFC 3 - ROOD WIT/A 3, 12.00 uur; bijeen: 11.15 uur
veld 3
Leiding: Hr. Snip; scheidsrechter: Hr. Boomkamp
Uitgen. worden: Eveleens, de Graaf, Haffmans, de Jager,
Jochems, Krak, Lanzing, Le Grand, Mathijse, v. Tongeren,
de Wijs, Henneman
BUITENVELDERT 2 - AFC 4, 12.00 uur; bijeen 11.15 uur
veld 3
Leiding: NN
Uitgen. worden: Ebbers, Haverbus, Kappel, Keizer, Kuit,
Moerkerk, Pees, Schuurman, Teiwes, Verhage, Walker,
Wegloop
MADJOE - AFC 5, 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur, veld 2
Leiding: NN
Uitgen. worden: Bauer, Brondgeest, Dam, Kamp, Lambrecht,
Lüske, Meezen, Oldenburger, v. Ommeren, Roedema, Samard-
zic. Da Silva, de Vries
AFC 6 - VOORLAND 4, 10.00 uur; bijeen: 09.15 uur
veld 5
Leiding: Hr. Cohen; scheidsrechter: NN
Uitgen. worden: Balk, Bijlsma, Cohen, Fröhlich, Genissen,
de Groot, Janus, de Langen, Meijer, v. Mourik, Schroor,
Stradmeijer, de Wit
AFSCHRIJVINGEN: ZIE MEDEDELINGEN VAN DE
JEUGDCOMMISSIE
AFC 7 - NFC 6, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur, veld 5
Leiding: een vader; scheidsrechter: NN
Uitgen. worden: Bieshaar, Boer, ten Cate, de Haan, v.
Hees, Hertzberger, v. Leeuwen, Lensen, Nieuwland, Rijn-
ders, Spee, Spijker, v.d. Vijver, Weisz
AFC 8 - VDO 5, 13.15 uur; bijeen: 12.45 uur, veld 5
Leiding: Hr. Kinsbergen; scheidsrechter: NN
Uitgen. worden: Bennemeer, v.d. Feltz, Geldof, Harlaar,
Kerbus, Kinsbergen, Linders, v. Maasdijk, Margherita,
Speer, Stokvis, Vlessing, R.v. Zuydewijn
AFC 9 - RAPIDITAS 3, 14.30 uur; bijeen: 14.00 uur veld 5
Leiding: NN; scheidsrechter: NN
Uitgen. worden: Bernat, Klopper, Nagel, Rogge, Roland,
Welling, aangevuld met spelers uit overige elftallen die een
reservebeurt hebben.
AFSCHRIJVINGEN: ZIE MEDEDELINGEN VAN DE
JEUGDCOMMISSIE
TOERNOOIEN
15 april 1979:
C1 neemt deel aan Willem Dorenbos toernooi bij BI.Wit
C2 - C3 - C4 nemen deel aan toernooi van F.C. Abcoude
resp. als C1 - C2 en C3
INDELING TOERNOOI ABCOUDE
11.00
11.50
12.40
13.30
14.20
15.10
11.00
11.50
12.40
13.30
14.20
15.10
POULE I
C1
Abcoude
Buitenveldert
DCS
AFC
Abcoude-AFC
Buitenv.-AFC
DCS - AFC
POULE 3
C3
idem
DCS-A FC
Abcoude-AFC
AFC-DCS
POULE 2
C2
idem
Abcoude-AFC
Buitenv.-AFC
AFC-DCS
PROGRAMMA A PUPILLEN ZATERDAG 7 APRIL
AFC 1 - UITHOORN 1, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur kk,
veld 2
Leiding: Hr. Thomas/Franke; scheidsrechter: NN
Opstelling: Bakker, Franke, v. Zweden, v. Alem, de Jong,
Speelman, Kampstra, Maass, de Graaf, Wijnschenk, Thiel,
Druif
Dit elftal (A1), speelt 15 april te Breda in het "Baronie
9