AFC-ers, ABC-ers, ACC-ers, ATC-ers
Onze sociëteit staat voor U open
Maandags clubavond
0p de iveek-ends vanaf io uur feesten, recepties, diners
Aanbevelend MartinVisser&Frank de Visscher telefoon 44 55 75
Dit is de Schakel die komt binden.
De oude club aan d'oude vrinden.
59e jaargang
verschijnt wekelijks
28 maart 1979
nr 9
Secretariaat: J.L Bonnet
Nedersticht 65
1083 VN Amsterdam
Tel.: 42 19 15
Redakteur: Karei Brand
Tulpenburg 59
1181 NL Amstelveen
Tel.: 45 61 40
BESTUURSMEDEDELINGEN
ZOMERTIJD
De zomertijd wordt a.s. zaterdagnacht van kracht.
Dit betekent dat de klok één uur vooruit wordt gezet.
Dit betekent dat iedereen één uur korter kan slapen
Dit betekent dat iedereen op tijd op moet staan en dus
niet te laat komt II
Op de week-enden staat een bord voor het hek.
Hierop staat dat er geen fietsen binnen de hekken worden
geplaatst.
Toch wordt dit gedaan.
Dit wordt niet langer door de dienst van de sport geac
cepteerd II!
Dus voortaan fietsen in de fietsenstalling I
NOGMAALS
Iedere AFC-er dient in zijn tas een UNi-WIT SHIRT bij zich
te hebben, (zonder teksten)
Er kunnen geen reserve shirts worden verstrekt.
leder AFC-elftal speelt op het veld, welke op het bord
staat genoteerd
Hiervan mag niet worden AFGEWEKEN
PROGRAMMA 8 APRIL:
Aalsmeer - AFC; Hilversum 2 - AFC 2; AFC 3 - HBC 2;
AFC 4 -DCG3
UITSLAGEN 24 en 25 MAART
Madjoe - AFC (zat) 1 3-3; AFC (zat) 2 - WA 2 2-0; AFC
(zat) 3 - Pancratius 5 1-0; Victoria - AFC (vet) 1-1
PUPILLEN
A1 - Rapiditas 2-0; A2 - B'veldert 2 1-2; A3 - RAP 1-3;
A4 AMVJ 0-1; A5 - Sp. Zuid 3 0-3; Arsenal 3 - A6 2-0;
WA 5 - A7 1-3; A8 - V&V 3 2-0; A9 - Lijnden 4 0-0;
B1 - Volewijckers 1-1; B2 - KBV 1-2; Osdorp - B3 2-0;
B4- BI. Wit 2 0-0; KBV 3 - B5 1-1B'veldert 6 - B6 1-1;
WA 6 - B7 1-1; WA 7 - B8 9-0;
Sp.Zuid - C1 0-2; C2 - C3 1-3
Alle overige wedstrijden werden afgelast
PROGRAMMA ZATERDAG 31 MAART
14.30 uur: AFC (zat) 1 - KNSM (3), 3e veld
AFC (zat) 2 is vrij
14.30 uur: AMVJ 7 - AFC (zat) 3, 2e veld
15.00 uur: AFC (vet) - VOC, 2e veld
Pupillen zie bij opstellingen
PROGRAMMA ZONDAG 1 APRIL
14.30 uur: RVC - AFC (Hoofdklasse A 001)
14.00 uur: BI. Wit 2-AFC 2 (116)
12.00 uur: AFC 3 - Velsen 2 (120)
12.00 uur: De Germaan 2 - AFC 4 (121)
10.00 uur: SDW 4 - AFC 5 (211), 2e veld
14.30 uur: DJK 3 - AFC 6 (218), 2e veld
14.30 uur: AFC 7 - Zeeburgia 6 (317), 3e veld
12.00 uur: KBV 3 - AFC 8 (318), 1e veld
14.30 uur: Sp. Zuid 8 - AFC 9 (417), 1e veld
Tevens unieke gelegenheid voor
het houden van alle soorten
andere dagen vanaf H uur ruime parkeergelegenheid
(dinsdag gesloten) mmu
tijdig bespreken met