Crouwel, Schneider, v. Marie, Bollen, Stroomberg, Schafer
AFC 2 - B'VELDERT, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur kk veld 2
Leiding: Hr. Gallenkamp; scheidsrechter: Hr. Haringsma
Opstelling: Gallenkamp, Bakhuis, Leemans, Janse, Hopman,
Bleeker, v. Loon, Moree, Wegloop, Harrems, Hogenboom,
Nieuwenburg
KBV 3 - AFC 3, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur AFC
Leiding: Hr. v. Ommeren
Opstelling: Stoop, Bolderik, Rengelink, Keizer, Euwes,
L. Boering, M. Boering, Fröhlich, Hoogeweg, Harrems,
v. Ommeren, Vorst, Lüske
AFC 4 - B'VEiLDERT 5, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur AFC
veld 3
Leiding: Hr. v.d. Woning/Reddering: scheidsrechter: Hr.Jager
Opstelling: v.d. Woning, Reddering, Hommel, Dykhuis, den
Dryver, Etty, Ploeger, v. Zanten, Pluim, Janssen, Polak,
Maas, v.d. Berg
KBV 2 - AFC 5, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur AFC
Leiding: Hr. Tamboer
Opstelling: Tamboer, Vollenhoven, v. Bruggen, v. Grinten,
v.d. Blink, Minor, Teiwes, v. Vinden, Griffioen, lanowitz,
Niehe, Tokkie
AFC 6 - BL.WIT 3, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur kk veld 5
Leiding: Hr. Buskens; scheidsrechter: Hr. Nieuwenhuis
Opstelling: M. Buskens, G. Buskens, Wich, Elias, Den Otto-
lander, Merkenstein, Sinceretti, Linssen, v. Wyk, Velthuis,
v.d. Glas, v. Eerde, Arisz
V&V 4 - AFC 8, 10.45 uur; bijeen: 9.30 uur AFC
Leiding: Hr. Malinaric
Opstelling: S. Polak, v.d. Vijver, E. Hogenboom, v. Some
ren, Price, Malinaric, Bosch, Gortzak, Prins, Wydoogen,
Epping, v.d. Smaal, Röhrig
AFC 8 IS VRIJ
Afschrijvingen: zie mededelingen van de jeugdcommissie
PROGRAMMA C PUPILLEN ZATERDAG 10.3.1979
NFC 1 - AFC 1, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur AFC
Leiding: Hr. Bijlsma
Opstelling: Pieterse, Bijlsma, Nebig, Klumper, v. Dungen,
v.d. Smaal, Fiolet, Haringcarspel
RAP 2 - AFC 2, 10.00 uur; bijeen: 9.00 uur AFC
Leiding: Hr. Nifterick
Opstelling: Vermeulen, Smit, Floeg, Koppers, Nifterick,
Brandeis, Speller, Adriaans
AFC 3 - B'VELDERT 3, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur kk
veld 2
Leiding: Hr. v.d. Hogen; scheidsrechter: Hr. Nieuwenhuis
Opstelling: Vuurmans, Budding, de Vries, Dingemans,
Knoppers, Du Bois, v.d. Hogen, Jonker
AFC 4 - GOLD STAR 2, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur kk
veld 3
Leiding: NN, scheidsrechter: Hr. Jager
Opstelling: Hoetmer, v. Wieringeri, Latumeten, Tier, Kuperus,
v. Dijk, Bakker
Afschrijvingen: zie mededelingen van de jeugdcommissie
8