PANCR. -'AFC 5, 10.00 uur; bijeen: 09.00 uur, veld 3
Leiding: Hr. Zimmer; scheidsrechter: NN
Opstelling: Davidson, v. Beek, Zimmer, N. de Jong, Moree,
N. Cohen, Hollander, Stokman, Hofstra, Herschberg, Fried-
berg, Deen, W. Fransen, Bouwmeester
PROGRAMMA C JUNIOREN 11 MAART 1979
ZEEBURGIA - AFC, 10.00 uur; bijeen: 08.45 uur, veld 1
Leiding: Hr. Hulshoff; scheidsrechter: Mw. Bessem
Uitgen. worden: Bierman, Gudde, Hiensch, Holthaus,
Hulshoff, Hoogeveen, Jesse, Kiks, Lamoth, Peeper, Veen-
huis, Wiersma
SP. ZUID 2 - AFC 2, 12.00 uur; bijeen: 10.45 uur veld 4
Leiding: Hr. Honsdrecht: scheidsrechter: Hr. v. Dael
Uitgen. worden: Boon, Broek, Honsdrecht, B.v. d. Klaauw,
G.v.d. Klaauw, v.d. Meent, Philips, Post Uiterweer, v.d. Reis,
P. Veenhuis, M. Verduin, S. Verduin
ZSGO 2 - AFC 3, 12.00 uur; bijeen: 10.30 uur. veld 3
Leiding: Hr. Snip
Uitgen. worden: Eveleens, v.d. Graaf, Haffmans, Henneman,
de Jager, Jochems, Krak, Lanzing, Le Grand, Mathijse,
Schroder, v. Tongeren, de Wijs
WA 4 - AFC 4, 10.00 uur; bijeen: 08.45 uur, veld 2
Leiding: Hr. Eveleens
Uitgenodigd worden: Ebbers, Haverbus, Kappel, Keizer,
Kuit, Lambrecht, Moerkerk, Schuurman, Teiwes, Tim
mermans, Verhage, Walker, Wegloop
MADJOE - AFC 5, 10.00 uur, bijeen: 08.45 uur, veld 1
Leiding: Hr. Werner
Uitgen. worden: Bauer, Brondgeest, Dam, Kamp, Lüske,
Meezen, Oldenburger, v. Ommeren, Pees, Roedema, Samard-
zic, Da Silva, de Vries, Werner
AFC 6 - PANCR. 4, 14.30 uur, veld 5
Leiding: Hr. Cohen; scheidsrechter: NN
Uitgen. worden: Balk, Bijlsma, Cohen, Fröhlich, Genissen,
de Groot, Janus, de Langen, Meijer, v. Mourik, Schroor,
Stradmeijer, Wit
RKAV 2 - AFC 7, 10.00 uur; bijeen: 08.45 uur, veld 3
Leiding: een vader
Uitgen. worden: Bieshaar, Boer, ten Cate, de Haan, v. Hees,
Hertzberger, v. Leeuwen, Lensen, Nieuwland, Rijnders,
Spee, Spijker, v.d. Vijver, Weisz
AFC 8 - UITHOORN 4, 10.00 uur; bijeen: veld 5
Leiding: Hr. Kinsbergen; scheidsrechter: NN
Uitgen. worden: Bennemeer, v. Dalen, v.d. Feltz, Geldof,
Harlaar, Kerbus, Kinsbergen, Linders, v. Maasdijk, Marghe-
thnta. Speer, Stokvis, Vlessing, Roy van Zuydewijn
AFC 9 - TABA 2, 13,15 uur; bijeen: veld 5
Leiding: NN; scheidsrechter: NN
Uitgen. worden: Bernat, Klopper, Nagel, Rogge, Roland,
Welling, aangevuld met spelers uit de overige elftallen die
een reservebeurt hebben.
Afschrijvingen: zie mededelingen van de jeugdcommissie
PROGRAMMA A PUPILLEN ZATERDAG 10 MAART
2e BEKERRONDE
AFC - KBV 1, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur kk, veld 2
Leiding: Hr. Thomas/Franke; scheidsrechter: Hr. Haringsma
Opstelling: Bakker, Franke, v. Zweden, v. Alem, de Jong,
Speelman, Kampstra, Maass, de Graaf, Wijnschenk, Thiel
SWIFT 2 - AFC 2, 11.00 uur, bijeen: 10.00 uur AFC
Leiding: Hr. Gyrath/Euwes
Opstelling: Gyrath, Snow, Kostense, Leering, v. Alphen,
Euwes, Gielen, Tiedink, Brdar, Druif, Bunk, Hogenboom
AFC 3 - SP .ZUID 4, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur kk veld 3
Leiding: Hr. Heisterkamp; scheidsrechter: Hr. Jager
Opstelling: Keizer, Last, Bollen, de Boer, B. Duis, J. Duis,
Schroder, Klein, v. Dam, Nieuwenhuis, Titsing, Heister
kamp, Koefoed
AFC 4 - GOLDSTAR 1, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur kk
COMPETITIE veld 5
Leiding: Hr. Bierman; scheidsrechter: Hr. Janssen
Opstelling: Haverbus, Gortzak, Sandelowsky, de Vries,
de Kruyff, Vorst, Bakker, v. Waerden, Tiggeloven, Polders,
Kremer, Luiks, Lepeltak
ARSENAL 2 - AFC 5, 11.00 uur; bijeen: 10.00 uur AFC
Leiding: Hr. Roeg
Opstelling: Langendijk, Levy, Roeg, Abram, Abe, Duveen,
Frijters, Wiebenga, Piersma, de Metz, Bleeker, Hacht,
AFC 6-SWIFT 3, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur k.k. veld 4
Leiding: Hr. Bakhuizen/Hofland; scheidsrechter: Hr. Janssen
Opstelling: Zieleman, Benoni, Spiegelenburg, Benoni, van
Zutphen, Hazewinkel, Gimbiere, v. Dijck, Bakhuizen,
Hofland, Sillem, de Wijs
PROGRAMMA A PUPILLEN DISTRICT WEST
AFC 7 - De SPARTAAN 3, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur kk
veld 4
Leiding: Hr. v. Waerden/Leemans; scheidsrechter: Hr.
Nieuwenhuis
Opstelling: Nagel, Leemans, Tellinga, v. Waerden, Honne-
bier, Thole, Bossert, Janus, Dekker, Kamp, Stoppelman
SDW 3 - AFC 8, 11.00 uur; bijeen: 10.00 uur AFC
Leiding: NN
Opstelling: Olthuis, Opzeeland, Oosthoek, Y Carmiggelt,
S. Carmiggelt, Arian, Paulzen, de Wilde, Stroomberg, La-
dendorff, Elias
AFC 9 - RAP 2, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur, veld 5
Leiding: Hr. Moscou/Ploeger; scheidsrechter: Hr. Haringsma
Opstelling: Nikkelsburg, Kothuis, Marx, Moscou, Mulder,
Saddal, Markus, Ploeger, Moonen, Jansen, Brandjes, Hen-
driksen
Scheidsrechter:
veld 2
10 uur
11 uur
12 uur
10 uur
11 uur
12 uur
B2 Haringsma
A1 Haringsma
C3 Nieuwenhuis
veld 4
A7 Nieuwenhuis
A6 Janssen
veld 3
B4 Jager
A3 Jager
C4 Jager
veld 5
A4 Janssen
B6 Nieuwenhuis
A9 Haringsma
Afschrijvingen: zie mededelingen van de jeugdcommissie
PROGRAMMA B PUPILLEN BEKERWEDSTRIJD 10.3.79
ARSENAL 1 - AFC 1, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur AFC
Leiding: Hr. Mathyse
Opstelling: Greven, Mathyse, Abascal, Last, Woerdeman,
7