MEDEDELINGEN JEUGDCOMMISSIE
Afschrijven: bij J. Pelsma op vrijdagavond tussen 19.00
en 20.00 uur, tel. 23 32 64
ASV/ARSENAL 4 - AFC 9, bijeen: 14.00 uur ASV/Arsenal
Gianotten, G. Bos, De Boer, J. van Broekhuizen, T. van Broek
huizen, Blok, Bronwasser, van Bork, A. Kahn, de Kok, van
de Glas, Wielinga, Springer
Afschrijven: bij R. de Boer, tel. 023 - 28 73 83
RAP 7 - AFC 10, bijeen: 11.30 uur RAP
Jüch, Stokvis, de Wit, Handgraaf, H. Vellenga, van Duyven-
bode. Da Silva Curiël, van Buuren, Magielsen, Lammers
(2098), van Straten, G.J. Bos (2109), H. de Jonge (2105),,
Scheffer (2108), Geurts (2066)
Afschrijven: bij F. Juch, tel. 41 59 02
AFC 11 - DE MEER 8, bijeen: 14.00 uur AFC
Overdiek, van Haaften, Schets, van de Brink, Hotting,
Kohen, Schubert, Nelissen, Ten Brink, Krul, Neugarten,
Swalef, Boeyink, Witzenhausen
Scheidsrechter: Onderling regelen
Afschrijven: bij P. Overdiek, tel. 64 28 07
AFC 12 - AMSTELLAND 9, bijeen: 9.30 uur AFC
Hesseling, Roosenschoon, de Wijs, Koster, Elias, Niehe,
Van Caspel, Bosma, Ringe, Janus, Fritzsche, M. Koster,
Van Raalte, A. de Jong, M. de Hond
Scheidsrechter: D. Susan
Afschrijven: bij P. Roosenschoon, tel. 73 35 71
AFC 13 - BLAUWE VOGELS 5, bijeen: 9.30 uur AFC
Van Dijken, Akkerman, J. van Dijk, Dukker, Geluk, Knop
pers, P. Koster, Mulder, Nesenberend, Polak, Reddering,
Van Soomeren, Willemse, R. de Jong, van de Bergh, Stein-
voorte
Scheidsrechter: K. Brand
Coach: G. Drager
Afschrijven: bij A. Reddering, tel. 44 04 52
AFC 14 - ORIENT 8, bijeen: 14.00 uur AFC
Sarfaty, Bierman, Sprenger, H. van de Weide, Smit, Rizzi,
Van Geuns, J. van Laar, J.G. Laar, Lambers, F. de Vries,
Veltman, Nordbeck, I. van de Weide
Scheidsrechter: Onderling regelen
Afschrijven: bij G. van Caspel op vrijdaga»ond tussen 19.00
en 19.30 uur, tel. 17 29 84
PROGRAMMA ZATERDAG 10 MAART A.S.
AFC 1 - RODA'23 1, 14.30 uur; bijeen: 14.00 uur AFC kk
Leider/speler: K. Baarschers
Uitgenodigd worden: Baarschers, Bhöne, Boyenk, de Bruyn,
Daer, Disselkoen, Doesburg, v. Gelder, R. Kikkert, Landman,
d'Ollyslager, v. Osch, Otsen, Quint, Slaap
AFC 2 - UITHOORN 2, 14.30 uur; bijeen: 14.00 uur AFC kl
Uitgenodigd worden: v.d. Bergh, Fletcher, Knijf, Oostra,
Perton, Ridderikhoff, Rooze, Speelman, Stroker, Tak,
Tromp, de Wit, Witteveen
Afschrijven 1 en 2 vrijdagmiddag 14.00 - 16.00 uur tel
17 12 19/17 19 35 vragen naar B. Knijf
BEURSBENGELS 4 - AFC 3, 14.00 uur; bijeen: 13.00 AFC
Leider: Hellenio Hendrikx
Opstelling bekend
Afschrijven voor:
Junioren A: T Bouter, vrijdag tussen 18.00 - 18.30 uur
tel. 799642
Junioren B: G. Leur, vrijdag tussen 18.00 - 19.00 uur
tel. 45 02 70
Junioren C: H. Veenhuis, vrijdag tussen 17.00 - 18.00 uur
tel. 42 89 45
Pup. A: A. Brokmannfvoorz.Pupillen) vrijdag tussen 17.00-
18.00 uur tel. 44 22 95
Pup.B: J. Benoni, vrijdag tussen 17.00 -18.00 uur
tel. 46 10 23
Pup.C: E. van Loon, vrijdag tussen 17.00 - 18.00 uur
tel. 79 37 62
Ove ige telefoonnummers:
D.v.d. Klaauw (voorzitter) tel. 43 35 23
Chr. Schroder (secretaris) tel. 15 27 51
Bandapp. afkeuringen AFC-terrein: 44 43 50
PROGRAMMA A JUNIOREN 11 MAART 1979
AFC 1 - NFC 1, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur AFC, veld 3
Leiding: Hr. Weerman/Bierman; scheidsrechter: F.J.H.v.Poll
Opstelling: Balk, Bierman, Frijters, Krak, v.d. Langeberg,
Magielsen, Overdiek, Polders, v.d. Rijst, Stom, Sulsters,
Vlieger
Reserve: Moerkerk
AFC 2 - DCG 2, 14.30 uur; bijeen: 13,45 uur AFC, veld 4
Leiding: Hr. v.d. Wiel; scheidsrechter: Hr. B.J. Kraanen
Opstelling: Benoni, Handgraaf, Hemessen, Monas, Mulder,
Nieuwenhuis, Nooder, den Os, Plemper, Seunke, Troost,
v.d. Wiel, v. Zweden
RODA '23 2 - AFC 3, 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur AFC
veld 4
Leiding: Hr. Hannema, scheidsrechter: Hr. P. de Meere
Opstelling: Beumer, Bollen, Groenewoud, Hannema, v.
Haren, de Haas, v. Leeuwen, v. Marle, v.d. Meyden, Perton,
v.d. Pouw Kraan, v.d. Sluis, de Swarte, v.d. Weide,
Reserve: v. Eeken, Flam, Lissaur
Niet beschikbaar: Weber
Afschrijvingen: zie mededelingen van de jeugdcommissie
PROGRAMMA B JUNIOREN
AFC - VOLEW., 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur veld 5
Leiding: Hr.y.d. Bergh; scheidsrechter: Hr. J.C. Heere
Opstelling: Stefels, Hoohenkerk, Bakker, Texeira, Teiwes,
Ketellapper, Lopes, Rooze, Rooseman, Oderkerk, v. Soo
meren, Benvindo
RKAVIC - AFC 2, 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur, veld 5
Leiding: Hr. Gallenkamp; scheidsrechter: J.R. Horst
Opstelling: Hofland, Post, Leur, Den Braven, Verhaaff,
Boskamp, Tromp, Bierman, Gallenkamp, Holthaus,
Elskamp, Gribling
AFC 3 - RAPID. 2, 10.00 uur; bijeen: 09.30 uur, veld 2
Leiding: Hr. Verwyst; scheidsrechter: Hr. G.v. Santen
Opstelling: Hogenboom, Hoogteyling, Kohlman, Verwyst,
v.'t Hof, Nieuwenhuis, Koekoek, R. Meyer, Nagel, Spee,
Woldringh, Stroker, de Waal
DIEMEN 3 - AFC 4, 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur, veld 3
Leiding: Hr. Fröhlich; scheidsrechter NN
Opstelling: Didier, Fokke, Fröhlich, Dukker, M. de Jong,
Vlessing, Ritz, Duyndam, P. Fransen, Snoeks, Roedema,
Löwenstein, Bosch