DE METEOOR 2 - AFC 3, 11.00 uur; bijeen; 10.00 uur AFC
Scheidsrechter: G. Wolting; leider: K. Baarschers
Uitgenodigd worden: Berrier,v.d. Bor, Leloux, Jung,
D. Huisman, M. Huisman, de Ridder, Timmerman, Ucht-
man, Veen, v. Beek, Hulst, v.d. Voorde
BPC 2 - AFC 4, 12.00 uur; bijeen: 11.15 uur BPC
Scheidsrechter: J.H. Rooks, leider: J.v.Schaik
Uitgenodigd worden: Haringsma, Lans, de Vries, v. Bork,
Mathijsse, Olree, G. Parson, Schouwenaar, R. Huisman,
Huigen, J. Sandberg, Wijnen, Ooink
KDO 3 - AFC 5, 10.00 uur; bijeen: 09 00 uur AFC
Scheidsrechter: D. Maas, leider: R.de Bruijn
Uitgenodigd worden: Akkerman, Kaiser, Kuipers, Bouw
huis, Langeveld, Linneman, v.d. Louw, v. Oenen, Verheij-
den. Vos, Weber, Wegter, v.d. Voorde(zie ook 3e)
N.B.: Laarhoven, Rieder, Swaab, Verhaal, Meijer
Afschrijven: donderdag tussen 21.00 en 22.00 uur bij
E.C. tel. 44 55 75
MEDEDELINGEN B-COMMISSIE
NIET BESCHIKBAAR:
Paarlberg, Fritzsche, van de Horst, Titsing, Akkerman,
Reddering, Veltman
PROGRAMMA 7 JANUARI 1979
AFC 6 - CTO'70 2, bijeen: 11.00 uur AFC
Opstelling bekend
Leider: J. Handgraaf
Afschrijven bij: J. Handgraaf tel. 44 92 58
WILSKRACHT 3 - AFC 7, bijeen: 14.00 uur Wilskracht
Bloemendal, Gamelkoorn, J. Vellenga, B. Parson, J. Parson,
Klotz, Bonnet, Drenkelford, van de Ende, Osterop, van
Schajik, Engelfriet, Wille
Afschrijven: bij H. Gamelkoorn op vrijdagavond tussen
19.00 en 20.00 uur, tel. 72 81 63
VESPUCCI 5 - AFC 8, bijeen: 14.00 uur Vespucci
Opstelling bekend
Afschrijven: bij J. Pelsma op vrijdagavond tussen 19.00 en
20.00 uur, tel. 23 32 64
BUITENVELDERT 5 - AFC 9, bijeen: 11.30 uur Buiten-
veldert
Opstelling bekend
Afschrijven bij: R. de Boer, tel. 023 - 28 73 83
AFC 10 - ANIMO 5, bijeen: 14.00 uur AFC
Jüch, Stokvis, de Wit, Handgraaf, H. Vellenga, van Duyven-
bode, N.N., Da Silva Curiël, van Buuren, Magielsen, van
Straten, J. Bosma, Neugarten
Scheidsrechter: onderling regelen
Afschrijven: bij F. Jüch, tel. 41 59 02
TOB 7 - AFC 11bijeen: 14.00 uur TOB
Opstelling bekend, zie deze week AFC 10: Neugarten
Afschrijven: bij P. Overdiek, tel. 64 28 07
MARTINUS 9 - AFC 12, bijeen: 9.30 uur Martinus
Opstelling bekend; toevoegen: M. de Hond
Zie deze week AFC 10: J. Bosma
Afschrijven: bij H. Mienstra, tel. 02975 - 67 102
DCG 14 - AFC 13, bijeen: 9.30 uur DCG
Opstelling bekend
Coach: G. Drager
Afschrijven: bij D. Polak, tel. 76 53 14
AFC 14 - FIT 7, bijeen: 9.30 uur AFC
Sarfaty, Sprenger, Gebr. van de Weide, Smit, Rizzi, van
Geuns, Gebr. van Laar, Lambers, F. de Vries, Biermen,
Nordbeck,
Scheidsrechter: onderling regelen
Afschrijven bij: G. van Caspel op vrijdagavond tussen
19.00 en 19.30 uur, tel. 17 29 84
PROGRAMMA ZATERDAG 6 JANUARI A.S.
NEC'75 1 - AFC 1, 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur AFC
Leider: A. Disselkoen
Uitgen. worden: Boyenk, Baarschers, Slaap, v. Osch,
d'Ollyslager, Quint, de Bruijn, Böhne, Otsen, v. Gelder
Landman, Daer, R. Kikkert, Doesburg
AMVJ 4 - AFC 2,14.30 uur; bijeen: 13.30 uur AFC
Uitgen. worden: Beuke, Perton, Witteveen, Fletcher, Knijf,
v.d. Berg, Stroker, Ridderikhoff, Oostra, Rooze, de Wit,
Tromp, Tak
N.B.: D. Speelman
Afschrijven: vrijdagmiddag 14.00 -16.00 uur, tel. 17 12 94/
17 19 35, vragen naar B. Knijf
AFC 3 - ELAND 2 14.30 uur; bijeen: 14.00 uur AFC kk
Leider: Hellenio Hendrikx
Elftal ongewijzigd
Afschrijven: vrijdagmiddag 12.00 - 13.00 uur bij: D. Visser
tel. 23 34 93
PROGRAMMA A JUNIOREN 7 JANUARI 1979
AFC 1 - METEOOR 1, 12.00 uur; bijeen: 11.00 uur AFC
veld 3
Leiding: Hr. Weerman/Bierman; scheidsrechter: dhr. B.J.
Kraaner
Opstelling: Balk, Bierman, Frijters, Krak, v.d. Langeberg,
Magielsen, Overdiek, Polders, v.d. Rijst, Stom, Sulsters,
Vlieger, reserve: Moerkerk
AFC 2 - ZEEBURGIA 2, 14.30 uur; bijeen: 13.30 uur AFC
veld 3
Leiding: Hr. v.d. Wiel, scheidsrechter: dhr. P. Noomen
Opstelling: Benoni, Handgraaf, Monas, Mulder, Nieuwen-
huis, Nooder, Plemper, Seunke, Troost, Weber, v.d. Wiel,
v. Zweden, Hemessen, den Os
AFC 3 - RKAV 2, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur AFC
Leiding: Hr. Hannema; scheidsrechter: dhr. F.v.d.Kroft
Opstelling: Beumer, Bollen, Groenewoud, Hannema,
v. Haren, de Haas, v. Marle, v. Leeuwen, v.d. Meyden,
Perton, v.d. Pouw Kraan, v.d. Sluis, de Swarte, v.d. Weide
reserve: v. Eeken, Flam, Lissaur
Afschrijvingen: Zie Mededelingen van de Jeugdcommissie
PROGRAMMA B JUNIOREN
AFC - Blauw Wit, 12.00 uur; bijeen: 11.30 uur, veld 4
Leiding: Hr.v.d. Bergh; scheidsrechter: Hr. HJ.Vos
Opstelling: Stefels, Hoohenkerk, Bekker, Texeira, Teiwes,
Lopes, Rooze, Rooseman, v. Soomeren, Benvindo, Oder-
kerk, reserve: Bierman
AFC 2-VRIJ!
9