f JEUGD onfeilbaar altijd wond'ren dee. Vooruit, je schouders dan d'r onder. Je kop d'r voor en geen gedonder! De ketting strak, vooruit er mee! Daar gaat ie, voor de A.F.C.Ü! Th. Hieraan valt niets meer toe te voegen, ons rest enkel nog, te klinken, om op uw gezondheid en geluk samen een glas te drinken!!! SAMEN En alle leden met elkaar. Véél heil en zegen in het Nieuwe Jaar! LIED: Komt vooruit, drinkt allen mee, op het heil van A.F.C.! Met een zilte traan in 't oog. Heffen wij het glas omhoog! Heel de rood-zwart vriendenschaar wijdt een dronk aan 't Nieuwe Jaar! Kom vooruit, drinkt allen lustig mee. Op het heil van A.F.C.Ü!! Achterblijverstoernooi een groot succes De Pupillencommissie onder leiding r van André Brokmann heeft dit jaar het initiatief genomen om tijdens de kerstvakantie een sixes-toernooi te organiseren voor de achterblijvers, die niet met vakantie gingen. De be doeling was om over de breedte van het veld zes tegen zes te spelen, zonder keeper, terwijl slechts drie seconden - door de verdedigende partij - in het doelge bied mocht worden verbleven. Alles was klaar, de program ma's de organisatie en de prijzen. Helaas was de regen spelbreker en konden onze velden niet bespeeld worden. Na een veelvuldige "telefonade tussen André Brokmann en Chris Schroder werd op het laatste moment besloten de buitenakitiviteit naar de achterzaal te verplaatsen. Drie tafeltennistafels, voetbalspel en drie sjoelbakken wer den neergezet waar omheen de leidsters en de leiders wer den geplaatst. De B- en C-Pupillen werden in een team "gestopt" van 5 spelers. De teams kregen strijdlustige indianennamen, ter wijl de A-Pupillen opereerden onder dierennamen. 6 B/C Pupillenteams en 4 APupillenteams konden worden samengesteld.; deze teams ontmoetten elkaar in een halve competitie. Het viel op dat veel talent bij het tafeltennis aanwezig was, zodat de partijen beslist het aanzien waar waren. Bij het sjoelen werd veelvuldig over de band gespeeld met de bedoeling de iianden van de leider/leidster te raken. Ook het tafelvoetbal bracht spanning, al was het voor de organisatie moeilijk om steeds op tijd voor buitenspel te fluiten. Nadat de teams alle onderdelen hadden afgewerkt kwam de volgende eindstand bij de B- en C-Pupillen op het bord 7

Schakels (clubbladen) | 1979 | | pagina 7