Th. P. Th. P. Th. Th. dat doet ons erg veel deugd. Ja, ja, 't wekt bewonaeririy zoals er gewerkt wordt! Met Hasselaar nu op de brug, voor pure, echte sport! Dan hebben we nog de tennisclub, die bloeide direct spontaan. Veel voetballers werden er lid, die willen de bal ook wel eens SLAAN!! Die jongste loot aan onze stam, die heeft het al gemaakt! En dat het goed zal blijven gaan. daar wordt wel voor gewaakt!! Ze werden onlangs ACHT Hè Tom, ik hoorde van dat feest! Ze zeggen, dat er in geen tijd, zoiets geweldigs is geweest! Ze zetten met een hele vloot naar Ouderkerk koers! Als AFC-er wordt je dan toch wel een klein beetje jaloers! Nu is het toch wel tijd geworden, dat we aan het wensen gaan! Nee, stop, we hebben iets vergeten, en dat mogen we niet overslaan! Ons Clubblad, Nel, de trouwe Schakel, die, met een wat vernieuwd gezicht, elke week bij de A.F.C.er, keurig in de bus weer ligt! Frank Reddering moest ermee stoppen, hij had echt teveel om de hand; onmiddellijk kwam er toen een Karei, en die hielp ze uit de BRAND!!! Nu staan er foto's in de Schakel, heel oude, maar ook recente, Doorgaan zo, dat wensen wij aan Karei en zijn scribenten!!!!! De Voorzitter JAN, en héél zijn staf. die wensen wij "massel en brooche"; en wij hopen, dat ze ook het héle jaar, op de Hoofdklassekunnen blijven bogen!! Th. En al de commissies bij elkaar, veel succes en goede resultaten! en, ter versterking van de kas, voor de Tot, vooral veel baten!! P. De Ere-leden van A.F.C., veel gezondheid en veel geluk! Th. En voor de Leden van Verdienste, H etzelfdestu k voor stu k P. En A.C.C. en A.B.C. wensen wij een winnend eerste! en als A.T.C. steeds bloeien mag, verheugt ons dat ten zeerste Th. Wij wensen de Stichting Goed Genoeg een goed lopende Sociëteit! Met Martin en Frank en ober Willems! Want die willen we niet meer kwijt! P. Ook niet Ome JAAP, die zo prima zorgt voor mooie, rechte lijnen! Wij hopen, dat hij nog heel erg lang zal zorgen voor onze terreinen!!! Th. En dan: "de mannen van ons eerste", Véél succes, jullie allemaal! Maar het blijft niet alleen bij wensen Wij doen ook nog wat aan het materiaal! Hierbij de eerste nieuwe bal, voor de eerste wedstrijd in het nieuwe jaar! Dat hij véél geluk mag brengen wensen Pieternel en Thomasvaerüü! P. En,vlaggedragers van A.F.C.. daarbij willen wij ook nog geven de volgende regels, ze zijn niet door ons, maar door wijlen Nico Holzappel geschreven: "Wie voelt niet door zijn lichaam varen de clubliefde, die vroeger jaren

Schakels (clubbladen) | 1979 | | pagina 6