Th. Th. al vele jaren lang, gaat hij, en werkelijk subliem, voor de A.F.C. zijn gang!! P. Een ieder hier te noemen, die voor de club iets doet, dat wordt teveel van 't goede, maar Otto van Rijn DAT MOET!! Wéét, niet-genoemde werker, U allen wordt gewaardeerd, voor hetgeen u zo enthousiast, voor A.F.C. presteert!! Th. Dat heb je nu wel leuk gezegd, maar ik hou er niet mee op; Er spoken nog twee namen geregeld door m'n kop! P. Maak van je hart geen moordkuil! Vooruit, Tom, zég het maar! Nu. allereerst FRANS VAN DER BORÜÜ Hij werd SPELER van het JAAR!!! Een fijne onderscheiding voor een fijne vriend! Een ieder was het er mee eens, hij heeft hem ECHT ver diend!! En dan natuurlijk Ernst Seunke, die wist het klaar te stomen om 250 keer, in het eerste uit te komen! Nou, en dat brok eigen teelt werd op het veld herdacht! Het elftal heeft hem op die dag een speciaal geschenk gebracht!! P. Zó, wat is 't cadeau geweest? Deed het hem veel plezier? Th. Geweldig! Hij kreeg een Jaarabonnement opzijn lijfblad "Elsevier"!!! P. Dat is weer typisch A.F.C., Het is al meer gezegd! Al wordt er heel wat afgedold, de vriendschap, die blijft hecht!! Th. Maar heus niet altijd even aardig! En niet altijd braaf en zoet! De kritiek, die is niet karig, als je eens iets NIET goed doet! P. Zullen wij dan ook eens even? Jé ja, ik voek er best wat voor! Even lekker kritisch wezen. Maar wel in de gemoede, hoor! Samen zingen: FIJN CLUPPIEÜ P. En, Thomasvaer, vertel jij eens aan deze Pieternel Wie werd in het afgelopen jaar, de Winnaar van de Nobel? Th. Je komt weer bij de Oudjes, hoor! bij de "veteranen" zaken. Want Piet van Ruyven staat daarvoor. Hij trachtte er iets van te maken. P. Het zou ook vreselijk jammer zijn, als de Veteranen-ploeg verdwijnt; Het contact met de oude clubs, wordt er door ondermijnd! Th. Daarom kreeg Piet ook de Nobel, en natuurlijk zeerterecht! Het getuigt van grote clubliefde, als je voor zoiets vecht! P. En daarom, mannen, middelbaar Blijf "VET", zolang je kunt! De hele club schreeuw zaterdags: "Vooruit lui, zet een punt"!! Maar, er zijn nog meer ouderen die nog iets groots verrichten. Th. Het Achtste en het Dertiende zou'k hier willen belichten. Dat is gewoon een arsenaal van oud talent en klasse, maar voor het veteranen-team schijnen ze toch te passen!! P. Ja, dét speelt op zaterdag en men heeft toch een gezin het vrouwtje en de kindertjes, die zien daar niet veel in!! Maar zondags, na afloop van de strijd. gaan ze borrelen en dineren! Je moet ze dan eens samen zien... Die "jonge vette" meneren! Th. Zo kan je je ontspannen, ook als je strammer wordt, en fijn een balletje trappen, bovend ienje doet aan sport! En niet alleen met voetbal, dat's bij ons nu juist zo fijn! Er is nog zoveel mogelijk, als ze uitgevoetbald zijn! P. Want 's zomers wil men ook wel iets, zo zijn de dochterclubs ontstaan; Hoe is 't A.F.C.és kinderen het vorig jaar vergaan? Th. Wel, A.C.C., de cricket-club was bijna kampioen; ze moeten dus de eerste k las nogeens een jaartje overdoen. P. Ze hebben het wel naar hun zin, daar in 't Bos, bij Pinoké, en heel veel jeugd die hockey-t, is 's zomers lid bij A.C.C. Th. Het ziet er dus rooskleurig uit, het Bestuur staat op de bres, P. Wij wensen dit kind van A.F.C., nog erg veel succes!!! Th. De honkbalwereld van weleer werd ook al commercieel; Net als menige andere sport, 't Werd te Professioneel!! P. En dat ligt ons lieden niet, dus, A.B.C.ers kom, de spelvreugde moet hoofdzaak zijn, daar gaat het immers om! Th. Ze hebben nu weer een fijne club, met een grote softbalI-jeugd, en dat ze 't zo benaderen. 5

Schakels (clubbladen) | 1979 | | pagina 5