dus mag die jongen even! die deden het maar pover! en hij is met hart en ziel. Tot nu toe zijn alleen A.F.C., bij A.F.C. gebleven. EDO en ELINKWIJK over!!! Bovendien, hij is nog adviseur. P. Hé Tom, Laten we niet zo somber zijn om Frans Kramer te laten wennen. en over iets anders beginnen; p. Nou, dan hebben we volgend jaar Het is pas de eerste dag van het jaar, een ander om te jennen!! Ik was net zo blij van binnen! Th. Jij mag jennen, wie je wilt, Th. Ja, de bal is rond, we wachten maar, maar. .blijf van Gê'tje af! hij kan alle kant uit keren; Alleen slechts dank van A.F.C. intussen maar hopen, dat hij niet voor alles, wat hij gaf. onze doelman zal passeren! Frans Kramer is nu trainer, dus. P. Een ander onderwerp, Thomasvaer, hij geeft de voetbal les, ik wilde wat gaan leuren, zijn reputatie is bekend, daar ben ik nu net in de stemming voor! wij wensen hem heel veel succes! Het betreft de Donateuren. P. Nou, geef mij die jongens maar, Het aantal, dat loopt wat terug, die spelen om het spel! dat's helemaal niet fijn! Al wordt het wel zo hier en daar Kan daar dan niet eens eventjes vlug, een beetje al te fel! een actietje voor zijn? Th. Ja, Nel, het is zeker triest, Th. Wel ja, alsof dat zomaar gaat! als ons spelpeil gaat verruwen! Zeg, wou jij soms langs de deuren Het is tegenwoordig gewoon IN, met een spandoek, waarop staat: dat knauen, douen en duwen. "Wij eisen Donateuren"! P. Oóh, A.F.C.er, let op uw zaak! P. Nééndat is nou niet bepaald Blijft fair het rood-zwart dragen. wat ik er mee bedoel! Behoud uw naam, want die heeft faam. Maar er zijn heel wat mensen in de zaal! ook heden nog ten dangenü! Een beetje oppeppen die boel!! Th. Er wordt wat met de voetbalsport Th. Nou ja, hoe wil je dat nou. gesold de laatste tijd! de meesten zijn toch al lid? Nu is er weer de shirt-reclame. P. De mannetjes, ja, maar die hebben een vrouw! alweer een felle strijd! En ik geloof, dat daar wat in zit! P. Welveronderstel nu eens, Stel je voor, dat alle dames hier. dat het allemaal door zou gaan? 'k bedoel, de aangetrouwde kant. Komt er dan "Vakmanschap is Meesterschap" eens allemaal donatrice werden, op onze shirts te staan? dan kwamen ze een stuk uit de brand! I Of de sandwichman van vroeger. Th. Héé poeplepéé, dat's nog niet zo gek! komt die dan weer terug? Dan steunen ze A.F.C., Met reclame-teksten op z'n buik en dan is het clubhuis ook voor en ook dan op z'n rug? een beetje CLUB - PRIVÉ!!!! Th. Wat dram je nou weer lekker door. P. En wat vind je van deze kreet: daaris toch geen sprake van! "Kom moeders laat die veer" Wel nee, een echte amateur de koters neem je zondags mee. begint daar toch aniet aan! een baby-zit kost méér!!! P. Nu toch dat woord "gezellig" valt. Th. En de kas, die wordt meteen gespekt; ik moet je nog steeds vragen. dat betekent: weer meer duiten! Hoe komt het, dat de clubavond P. Geld maakt niet gelukkig, naar men zegt, niet meer is, als in vroeger dagen? Th. Maar A.F.C. I kan er niet buiten! Th. Nou, dat is een hamvraag, hoor! P. Wij toch ook niet, is 't niet zo. daar vraag je me toch wat! en 'k ben verzot op gokken! De tijden zijn veranderd, Piet, Vandaar, dat ik LOTTO en TOTO speel. Wij ook, misschien is 't DAT. daarvoor wil ik best wat dokken!! I Het is tegenwoordig Donderdags, Th. Ook daarmee spek je weer de kas. dan wordt 't wel eens laat! dat vindt Peter Róóze-schoon. Als de A-selectie heeft getraind, en de penningmeester in z'n sas, Je snapt, hoe of dat gaat? zo krijgt een ieder z'n loon!! P. Je wilt toch niet beweren, Tom, P. De Penningmeester? Welke bedoel je? Dat ze na het trainen drinken. Th. Nou, de Voorzitter van de Sociëteit! Zou dat misschien de oorzaak zijn, P. Néé, je zei: de PENNINGMEESTER! dat de prestaties slinken. Nu ben je de draad toch even kwijt! Th. Welnee, ze worden afgebeuld. Th. Ik bedoel de penningmeester die jongens trainen knap! van de Stichting Goed Genoeg! Je moest eens zien, hoe moe ze zijn, P. Oóh, Tom, ben je nu al teutjes? ze waggelen van de trap! Daarvoor is het toch nog te vroeg! P. Als ze zich zo geven voor 100 procent Over wie zit je nu te praten? dan komt het beslist wel in orde! Th. Over de ex-voorzitter van A.T.C., Ze willen zelf toch ook niet graag, begrijp me toch. Nel, ik bedoel OTTO, een eerste k lasser worden de Penningmeester van A.F.C.!!! Th. Natuurlijk niet, waar denk je aan! P. Maar je noemde wel DRIE functies, Wie wil nu degraderen? worden die allen door Otto verricht? Maar, het wordt wel een linke zaak. Th. Ja, alle drie, en met kennis van zaken als de kansen niet gaan keren! beheert hij de kas, met veel inzicht!!! En alle Hoofdklassers van eerst. Heel stilletjes en ongemerkt,

Schakels (clubbladen) | 1979 | | pagina 4