rN.. dat je dacht: "Hé, potverdikkie nog - aan - toe". de zinnigheid verdwijnt in de kan. ik kan hier niet meer lekker bomen! Th. Hé, wat zit je nu weer te zeuren? Je schreeuwt je suf, je verstaat de helft, Ja. ik weet wel wat je zeggen wou; Wat naar nou, want je ging net zo lekker! Inderdaad, er was een misverstandje, En je denkt: "Als ik nou maar wist waar-ie zat. maar ze hebben het alweer geblust. dan trok ik 'm deruit, die stekker!!!!" het was een klein, fel binnenbrandje!!! Th. Ja Meid, elke tijd heeft z'n hebbelelijkheid. P. Dat is nu typisch A.F.C. je zei het zelf nog zo even. en eigenlijk, uniek in het leven; en natuurlijk heb je het volste recht dat hele stelletje met elkaar. je eigen mening te geven! zijn vrienden voor het leven!!! Maar het ging vroeger nu eenmaal anders, hoor. Th. Toch is het allemaal te danken neem A.F.C. nu eens, zo'n vijftig jaar geleden, aan een simpel stukje gras, en vergelijk de situatie van toen dat indertijd voor een paar jongens, het einde, nu eens met die van heden. maar voor ons, het begin toch was! Wat werd er gewerkt en geploeterd P. Daar is een ENIG liedje over. en wat moesten ze veel ontberen!! Kees Bouwens zong het eens een keer; P. Ja. en die jongens van toen, zijn de oudjes van nu, Jaap a Cohen, die schreef de woorden, DAT mag de jeugd zich wel eens realiseren!! Thomas, "hoe ging het toch ook weer"? Th. Maar er wordt nog zeer veel werk verzet Th. Ja, nu je 't zegt,. .ik herinner mij het weer, door de bestuurderen van deze tijd! HET IS één van die gouwe ouwen P. Wis en waarachtig, en de vereniging na 15 jaren kan het wel weer. bruist van de activiteit!!! als hommage aan de ouwe getrouwen!! I! Th. En er komt iets kijken hoor! bij een club van 1289 leden; P. Wel, Th om asvaer, vertel me nu eens: wat dat betreft,mijn compliment. Hoe ging het op de velden? voor de leidende figuren van heden! We kijken op een JAAR terug! P. Daar sluit ik mij vokomen bij aan, Is er nog roem te melden? maar wat ik volkomen bij aan. Th. Nou roem, dat is wel wat kras gesteld. maar wat ik maar zeggen wilde! 't Is niet om naar huis te schrijven; uiteindelijk is 't succes van de club maar laten we tevreden zijn toch te danken aan dat PIONIERS-GILDEU! met Hoofdklasser te blijven! Th. Gelukkig, daarvan zijn er nog onder ons. En strakjes weer een vijfde plaats. maar in de afgelopen tijd. Daér teken ik nu voor. raakte A.F.C. helaas P. Niet zo pessimistisch, Thom, wat meer vertrouwen hoor! veel prominente leden kwijt. Want als het Tweede tweede werd. P. Is dit dan niet het gepaste moment Zó is het toch gegaan? om even te gaan staan Dan is de basis breed genoeg, Uit eerbied voor allen,. .die zo ontzettend veel Dan hoor je bóvenaan! voor onze A.F.C. hebben gedaan?? Th. "En het Derde, dat wordt kampioen", Th. Natuurlijk drijft een voetbalclub zo blies men van de toren! op jonge werkende leden, Alleen die laatste wedstrijd thuis. zo was het vroeger, zo is het nog, mocht niet worden verloren. tot op den dag van heden! P. Men waande zich al kampioen, P. Maar wat de club toch nooit missen kan Dat was hélaas voorbarig, dat zijn: die ouwe getrouwen, Th. Mercedes Kareltje was woest, die jarenlang, door dik en dun, en HIJ, was nog wel jarig! van A.F.C. zijn blijven houwen! Het vierde was het zorgenkind. Th. En die zelfs lid gebleven zijn, die stonden aldoor rood. ook als men naar het buitenland ging! maar ze hebben het nog net gered. Dat zijn de ware liefhebbers met de hakken over de sloot! van een Vereniging'bil En van het vijfde werd weer veel verwacht P. Een bewijs hiervan, is het bestaan P. Hé, Thomas, wacht eens even. van de Zilveren Ploeg, met 148 leden. je gaat toch niet van 13 teams de resultaten geven? daar mogen wij toch wel eventjes Th. Je hebt gelijk, dat wordt teveel. onze aandacht aan besteden!!! ik zal dat niet meer doen; Th. Na 25 jaren lidmaatschap even dit: het ZEVENDE, word je hierin pas opgenomen, want dat werd kampioen! en mag je op hun jaarlijks feest P. Jij hebt aardig wat verstand van al die voetbalzaken! als joud-gediende komen. Vertel eens, heeft een trainer er Maar die avond is een hoogtepunt nou erg veel mee te maken? in het verenigingsleven; Th. Zéér belangrijk. Pieternel, Vooral ook door de stijl en sfeer. bij ons is 't Gé van DIJK, die AR IE eraan wist te geven! P. Oóhdat is al een oudje, hè. P. Oh Ja, dan beleven ze het weer. als Michels,.óók zo rijk? en komen de herinneringen; Th. Néé, daar gaat het nu niet om, ze speelden toch samen in 't verlee. dét is een andere zaak; toen ze samen nog naar school toe gingen! Hij traint de selectie en de jeugd. Th. Dan vinden de oude vrinden elkaar. een zéér omvangrijke taak! want die band, die is gebleven; P. Maar, als het waar is, wat ik hoor, en als je niet oppast, dan drink je zowaar hield Gé er toch mee op? 147 borrels,gegeven!!!! Dat is dan toch voor A.F.C. P. En zit het drankje in de man, een hele nare strop!!! dan kan het zelfs gebeuren, dat. Th. Hij heeft het twintig jaar gedaan.

Schakels (clubbladen) | 1979 | | pagina 3