11 uur A1 Haringsma
12 uur C1 en C2 HBringsma
A3 Janssen
C3 en C4 Nieuwenhuis
veld 4
10 uur A7 Haringsma
11 uur A6 Nieuwenhuis
MEDEDELINGEN PUPILLEN
- Maandopstelling december: zie Schakel no. 39 dd 6-12-78
- Na de pupillen-winterstop (13 januari) is onze vaste en
gewaardeerde scheidsrechter P. Jager weer beschikbaar.
- "ACHTERBLIJVERS" toernooi 28 december
Het aantal aanmeldingen viel wat tegen, maar de Pup.
Com. is toch optimistisch en gokt op nog een paar aan
meldingen vóór die datum (Brokmann - tel. 44 22 95)
De stand van zaken is thans, dat er ca. 19 "A" pupillen
en ca. 31 B/C pupillen zich gemeld hebben en een vol
gend programma vastgesteld is:
A PUPILLEN veld 2
14.00 - 14.20 uur
Leeuwen - Tijgers
Olifanten - Panters
14.30 - 14.50 uur
Leeuwen - Panters
Tijgers - Olifanten
15.00 - 15.20 uur
Tijgers - Panters
Leeuwen - Olifanten
B PUPILLEN veld 3
14.00 uur -14.20 uur
Apachen - Sioux
Comanche - Mohican
14.30 - 14.50 uur
Apache - Mohican
Sioux - Comanche
15.00- 15.20 uur
Sioux - Mohican
Apache - Comanche
Eerste genoemde teams spelen in WIT SHIRT
Prijsuitreiking: ca. 16.00 uur
- Tijdsduur van de wedstrijden 2x7 1/2 minuut
De teams gaan NIET naar de kleedkamer, maar brengen
de 5 minuten rust door op het speelveld
- De teams bestaan uit 6 spelers plus 1 of 2 wisselspelers
(Indien het maximale aantal aanmeldingen nog binnen
komt, kunnen er eventueel ook teams van 7 spelers ge
vormd worden).
- Er kunnen zich nu dus nog 10 "A" Pupillen melden I!
Wie het eerst komt, het eerst maalt.
PROGRAMMA A PUPILLEN zaterdag 16 december
2e BEKERRONDE
AFC 1 - KBV 1, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur kk, veld 2
Leiding: Hr. Thomas/Franke; scheidsrechter: Hr. Haringsma
Maandopstelling december
SWIFT 2 - AFC 2, 11.00 uur; bijeen: 10.00 uur AFC
Maandopstelling december Leiding: Hr. Gyrath/Euwes
AFC 3 - Sp.Zuid 4, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur kk, veld 3
Leiding: Hr. Heisterkamp; scheidsrechter: Hr. Janssen
Maandopstelling december
AFC 4 IS VRIJ I
Arsenal 2 - AFC 5, 11.00 uur; bijeen: 10.15 uur AFC
Leiding: Hr. Roeg
Maandopstelling december
AFC 6-SWIFT 3, 11.00 uur; bijeen: 10.30 uur kk, veld 4
Leiding: Hr. Hofland/Bakhuizen; scheidsrechter: Hr.Nieuwen
huis
Maandopstelling december
AFC 7 - De Spartaan 3, 10.00 uur; bijeen: 9.30 kk, veld 4
Leiding: Hr.v.d.Waerden/Leemans; scheidsrechter: Hr. Ha
ringsma
Maandopstelling december
SDW3-AFC8, 11.00 uur; bijeen: 10.00 uur AFC
Leiding: Hr. Moscou/Ploeger
Maandopstelling december
Afschrijvingen: zie mededelingen van de Jeugdcommissie
PROGRAMMA B PUPILLEN BEKER WEDSTRIJD
Arsenal 1 - AFC 1, 10.00 uur; bijeen: 9.15 uur AFC
Leiding: Hr Mathyse
Opstelling: Greven, Mathyse, Abascal, Last, Woerdeman,
Crouwel, Schneider, v. Marle, Bollen, Stroomberg, Schafer,
Res. Vorst
TEAMINDELING: A POULE
Leeuwen: Tijgers Olifanten Panters
1 Wiebinga 1 Zieleman 1 L.Last 1 v. Zutphen
2 P.Bakker 2 Franke 2 Snow 2 Klein
3J.Duis 3 B. Duis 3 Nieuwenhuis 3 Druif
4 Roeg 4 Schroder 4 N.EIias 4 Spiegelenburg
5 Benoni 5 B.BIeeker 5 NN 5 NN
6 NN 6 NN 6 NN 6 NN
7 NN 7 NN 7 NN 7 NN
TEAMINDELING: B POULE
Apaches Sioux Comanche Mohican
1 Dingemans 1 Nifterick 1 Kuperus 1 Tamboer
2 Hommel 2 v. Zanten 2 Etty 2 B. Last
3 Tier 3 v. Dungen 3 Price 3 Velthuis
4 J.Kwakman Kwakman 4 v.d Vinden 4 Schafer
5 Tokkie 5 Wijdoogen 5 Nieuwenburg 5 Pluim
6 L.Boering 6 M.Boering 6 v.d. Berg 6 S.Polak
7 Eppink 7 Drijver 7 Fiolet 7 Smit
8 O.EIias 8 Arisz 8 D.BIeeker 8 Jansen
AFC 2 - Buitenveldert 3, 10.00 uur; bijeen: 9.30 uur kk
veld 2; Leiding: Hr. Gallenkamp; scheidsrechter: Hr. Nieuwen
huis
Opstelling: Gallenkamp, Bakhuis, Leemans, Jansse, FÏopman,
Bleeker, v. Loon, Moree, Wegloop, Harrems, Hogenboom,
Nieuwenburg
KBV 3 - AFC 3, 11.00 uur; bijeen 10.00 uur AFC
Leiding: Hr. v. Ommeren
Opstelling: Stoop, Bolderik, Keizer, Euwes, L. Boering,
M. Boering, Fröhlich, Hoogeweg, Harrems, v. Ommeren,
Lüske, Rengelink, Vorst zie B1
AFC 4 - Buitenveldert 5, 10.00 uur; bijeen: 9.30 kk, veld 3
Leiding: Hr. v.d. Woning; scheidsrechter: Hr. Janssen
Opstelling v.d. Woning, Reddering, Hommel, Dykhuis, den
Dryver, Ploeger, Etty, Janssen, Polak, Maas, v.d. Berg
van Zanten, Pluim
Leiding: Hr. Reddering
KBV 2 - AFC 5, 11.00 uur; bijeen: 10.00 uur AFC
Leiding: Hr. Tamboer
Opstelling: Tamboer, Vollenhoven, v. Bruggen, v. Grinten,
v.d. Blink, Minor, Teiwes, v. Vinden, Griffioen, lanowitz,
Tokkie, Niehe, v. Someren, Bosch
7